Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/195 anonim ***** válasza:
68%

Szia Ági! 1-eske vagyok, Évi.

Gratulálok a közelgő esküvőhöz. :)

Igen, le kell foglalni magunkat, de ilyenkor nehéz, mert nekem is csak ezen jár az agyam, hogy mi van...Sőt, nekem egy barátnőm meg most 14 hetes és így még egy picit nehezebb, ahogy látom hogy hogy fejlődik nekik a baba és nálunk meg még semmi... :(

Ez normális hogy reménykedünk, és szerintem tök jó hogy ilyen jól el tudunk beszélgetni itt!!!

Próbáltam már leszokni erről az oldalról, de nem ment. :)

2008. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/195 anonim ***** válasza:
68%

Szia Ági!

Én is gratulálok az esküvőhöz:) Nagoyn szép lesz biztos.

Igazatok van, de néha nagyon nehéz. Az ember szeretné, és tudja ha most nem fog menni akkor majd legközelebb sikerülni fog. De akkor is az ember úgy várja:)

3. voltam =Zsuzsi

2008. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/195 anonim ***** válasza:
100%

Szia Évi! Köszönöm az esküvői gratulációt, nagyon kedves tőled!

Én a vetélésem után egy ideig kihagytam az életemből ezt az oldalt, mert rossz volt olvasni, hogy kinek lett pozitív a tesztje vagy hogy mások a baba nevét nem tudják eldönteni... Most meg örülök, hogy Veletek levelezhetek! :)

Mivel dokit váltottam, aki rendesen megvizsgált, illetve a hőgörbémből kiderült, hogy nem vagyok beteg, visszanyertem az önbizalmamat és ma már nem parázok (annyira). :) Biztos vagyok benne, hogy rövid időn belül mindannyiunknak sikerülni fog és egészséges babát fogunk hordani a szívünk alatt! Addig meg marad a munkaidőben történő levelezgetés! ;)

Mindenkinek üzenem, hogy fel a fejjel és további szép napot!


Ági

Tudom, hogy ha nem görcsölök a baba témán minden nap, akkor könnyebben össze fog jönni.

2008. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/195 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Zsuzsi!


Neked is köszönöm a kedves szavakat!

Biztatásul, ami nekem jó volt: a dokim elmondta, hogy egészéses pároknál is normális, ha akár 8 hónapon keresztül nem jön össze, ráadásul ha valaki nagyon ráhajt, akkor meg nagy az esélye, hogy az akarás miatt nem fog sikerülni. Persze nehéz pillanat, ha negatívat tesztelsz! Nekünk is az első azonnal összejött, így nem értettem és csalódott voltam, hogy most nem így van, de a dokim mondta, hogy ezt nem lehet így kezelni! Jönni fog, ha jönnie kell!

Ági

2008. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/195 anonim ***** válasza:
100%

Szia Ági!

Tudom és én is így próbálok hozzáállni, de nem mindig megy. Mondjuk addig nincs gond amíg szeretjük egymást. azt hiszem ilyenkor csak ez számít.

Anniyra azért nem törtem le a negatív tesztől, m,eg amíg nem jön meg még reménykedhetek:) de ha nem jön össze majd legközelebb:)

Köszi a bíztatást!

szia

2008. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/195 A kérdező kommentje:

Ági! Sok Boldogságot! Biztosan gyönyörűek lesztek! A szervezéssel bizony van sok meló, de legalább lefoglalod magadat!

Évi! Én is hasonló cipőben járok, mint Te. Csak nekem a sógornőm lett terhes. Már nagyon várták és sokat küzdöttek érte. Nagyon örülök neki, de fáj, hogy én még nem vagyok az. Vagyis kitudja...

2008. okt. 6. 15:35
 57/195 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Szóval én vagyok,aki 9-re nem várja, látom itt aztán folynak az események. Én most megyek tesztet venni és reggel megcsinálom, mert már nem bírom. Nem tudom mág , hogy ki kicsoda, szépen összejöttünk , ezért nem is nagyon emlékszem , hogy ki mire nem várja, és ki hogy áll, de várom a poz. tesztről való tudosításokat mindenkitől , nagyon szorítok! Egyébként nálam a helyzet az , hogy fehér, de nyúlos folásom lett, pedig délelőt meg nem volt semmi. Szóval ezt nem értem. Már nem is görcsölök, ciciim nekem edig se fájtak. Kiváncsi vagyok már nagyon!
2008. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/195 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, megint én vagyok, az előző. Feltettem egy olyan kérdést, hogy mitől lehet, hogy az eddigi fehér krées folyásom, egy két nappal a nem várt mensi előtt fehér, de ragacsos, nyúlos lett, és nagyon kevés van. Szinta csak délután volt. Nem vizesedett el, sűrű még mindig. Bocs, hogy így kielemzem magam, de ti hátha tudtok segíteni, mert választ még nem kaptam. Gina
2008. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/195 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

sajnos én nem tudok segíteni neked. De ha találok valamit szólok.Jó éjszakát mindenkinek. aztán holnap várom az eredményeket!

2008. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/195 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Hát erre a folyásra sajna nem tudok én sem értelmes választ, de ha nem vizes akkor elvileg jó. De mindenkinek más a szervezete és a sajátod is hol így hol úgy működik. Aki babás annak is változó a folyása. Ami előtt elvetéletem nekem szinte semmilyen nem volt max 1-2csepp fehéres, de nem olyan mint amiket itt írtak hogy bő testápolószerű krémes. Szerintem ha fehér és ragacsos is, az még nem jelenti hogy nincs baba. Én nagyon drukkolok Neked IS!

Majd holnap írok még, jóccakát és nyugodt, szép álmokat kívánok Csajok!

2008. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!