Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/195 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ígéretes!!! Ha nem jön meg akkor tesztelj, de van ami talán kimutatja már pár nappal a nem várt előtt is. Drukkolok és írd meg hogy mi lett!!!

Ani

2008. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/195 anonim ***** válasza:
37%
Várd meg azt a 3 napot, majd tesztelhetsz, amúgy tényleg ígéretesen hangzanak az adataid.
2008. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/195 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy biztatsz! Júliusban volt egy vetélésem. Remélem sikerült újra!
2008. okt. 5. 19:13
 4/195 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Nekem júniusban volt egy vetélésem. Átérzem hogy mit érzel! Nagyon sajnálom! De nagyon szorítok!!! Remélem hogy babásak vagyunk!!!
2008. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/195 A kérdező kommentje:
És neked fájtak a melleid a vetélés után a mensiknél? Nekem nem, pedig előtte mindig fájtak. Ez egy kicsit idegesít. Meg amikor terhes lettem akkor is fájtak nagyon, most meg csak épphogy. Te mikorra nem várod?
2008. okt. 5. 19:30
 6/195 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor a terhesség előtt ilyenkor már eléggé fájtak a melleim, de most nekem is csak egy kicsit érzékenyebbek és egy picit mintha nőttek volna (férjem szerint). De amúgy nem szoktak fájni a menzik előtt. Én ma-holnapra nem várom. Én sem tudom hogy mi van. Holnap megpróbálok egyet tesztelni majd veszek egyet reggel. Kíváncsi leszek mi lesz velünk! Remélem hogy babánk lesz!
2008. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/195 A kérdező kommentje:
Szurkolok nagyon!!! Én még nem merek tesztelni, majd csak a hét vége felé. Nem akarok csalódni! Majd írd meg, hogy mi lett az eredmény!
2008. okt. 5. 19:47
 8/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én is beszállhatok? :) nekem júniusban volt egy vetélésem most próbálkoztunk újra. Talán holnap tesztelek egyet. Drukkolok nektek is! Ja nekem most csak nagyon picit fájnak a melleim, vagy inkább nem is.

2008. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/195 A kérdező kommentje:
Persze, hogy beszállhatsz! Na látod, nekem is csak épphogy fáj a cicim. Vannak más tüneteid? Mikorra nem várod?
2008. okt. 5. 20:00
 10/195 anonim ***** válasza:
100%
NEm tuodm mikorre nem várom mert nem állt vissza a műtét után. MOst vagyok a 31 napon. Talán a szagokat jobban érzem de félek csak belemagyarázom.
2008. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!