Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/195 anonim ***** válasza:
68%
Ja és Gina voltam, és ezek szerint ez a hő tényleg kevés, a poén meg az, hogy tényleg ennél jóval alacsonyabb szokott lenni a testhőm.Állítom már ezt is a tudatalattim csinálja.
2008. okt. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Ági vagyok. Bár én csak 11-re nem várom, ma reggel csináltam egy tesztet Clearblue-val és pozitív lett! Nagyon boldog vagyok, a párom ráadásul elsírta magát!

Minél hamarabb felkeresem a dokimat, hogy adjon valami csodabogyót, ami segít a megtapadásban. Esetleg van még valamilyen természetes gyógymód, amit ilyenkor be lehet vetni? Nem szeretnék még egy vetélést...

2008. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/195 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok!!! Gratulálok a + teszthez!!!!!!

Én is megcsináltam a Clearbluet, ma vettem, és igaz nagyon nagyon halványan de +!! 3percen belül!!!! Nem is tudom. Nagyon izgulok! Évi

2008. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/195 anonim ***** válasza:
100%

Gratula! Szorítsatopk nekem is holnap szeriotnem próbálkozom!!!

NAgyon örülök nektek!

Gina fel a fejjel majd legközelebb!!!

Zsuzsi

2008. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/195 anonim ***** válasza:
68%

Zsuzsi, SZORÍTUNK!

Gina, ha alapjáratban a hőd kevesebb, akkor ez még mindíg jó! Holnap vagy utána megér egy tesztet! Fel a fejjel!!! Érted is SZORÍTUNK!!!

2008. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/195 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Nagyon örülök a poz. teszteknek, mindenkinek boldog babavárást kívánok. Nagyon vigyázni magatokra. Sokat pihenjetek a 12. hétig, ne emelgessetek.Takarítást a leendő apukákra bízni, fogadjatok el minden segítséget. A 12. hét után meg már felhőtlenül boldogok lehettek. Mindenkinek egészséges és gyönyörű bébiket kívánok. Én már nem csinálok több tesztet, mert ez nekem teljesen egyértelmű, hogy most nem sikerült, már kimutatta volna, biztos. Majd decemberben jön haza a férjem londonból, úgyhogy mi akkor tudunk tovább próbálkozni, Nektek arra már kezd kerekedni a pocitok. Én meg addig lefoglalom magam a két kis lánykámmal és próbálok nem görcsösen gondolni arra, hogy összejöjjön. Zsuzsi neked mindent bele holnapra, majd írj privibe. Puszi mindenkinek, aki még nem tesztelt, annak meg sok sikert!
2008. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/195 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok!

Na most volt idő normálisan végiolvasni amit írtatok. Mégegyzser gartulálok mindenkinek. Vigyáztaok magatokra nagyon. Én most megitn barnáztam egy kicsit. De fura, mert olyan mintha a folyásom lenne barnás. A tisztasági betéten semmi. Szóval nem tudom. De egyre kevésbé reménykedek.

Jók legyetek!

Zsuzsi

2008. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/195 anonim ***** válasza:
100%

A barnázás előfordulhat terhességnél is és a beágyazódáskor is ha netán később volt pé-d. Pláne ha voltatok 1 hete is együtt! Szerintem a hét vége felé tesztelj egyet Clearblueval!!!

Évi

2008. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/195 anonim ***** válasza:
68%

Hát nem tudom, majd kiderül. De azt hiszem nem jött össze. No de nem bja, majd legközelebb:)

De az a legfurább hogy egyébként vannak olyan tünetek amik votlak a múltkor is. Na mindegy.

Sziasztok!

2008. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/195 anonim ***** válasza:
100%

Na látod! Ha van ugyan olyan mint a múltkor akkor lehet reménykedni! Nekem is van 1-2 olyan mint a multkor. Ill. ez pontosan a folyás. Én még most sem hiszem el, majd ha pár nap múlva erősödni fog a csík. De semmiképp ne bánkódj, mert én is hol úgy éreztem hogy na most összejött, hol meg azt hogy biztos hogy nem. Mondom, mindenképp tesztelj Clearblue-val!!!! Mikor is nem kellett volna/kellene megjönnie? Bocsi csak már annyian írtunk mindent hogy most nem is tudom...

Évi

2008. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!