Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Gina vagyok, én meg várakozó pozícióban voltam. Ma kellett volna nem megjönnie, eddig még nem is jött, viszont iszonyatosan görcsöl a hasam, meg van ilyen világos barna, inkább krémszínű folyásom. A mensi előtt egy nappal szokott lenni, viszont sötétebb. Ilyen krémes is most, a mensi előtti meg ilyen folyós szokott lenni. Szerintetek? Hőm még nem esett le.

Kismamik mi újság? Volt már valaki dokinál? Üdv.

2008. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Gina, az tök jó hogy nem esett le a hőd! Így esélyes a baba. Ha nem ilyen szokott lenni menzi előtt a barna akkor az is bíztató. Azt figyelted eddig hogy amikor az a barnázás van a menzid előtt a hőd hogy áll? Már akkor le szokott esni?

Hát nekem is görcsölget egy picit a hasam meg néha szurkál, és rohangálok a wc-re hogy hátha mégis megjön, pedig 2 halvány + teszt is van... azért parázok.Holnap akarok még1et csinálni hogy erősödik-e a csík. Dokinál nem voltam, ma fogom felhívni. Túl korán sem akarok menni, hisz ha csak késik akkor csalódnék. De ma felhívom hogy mikor tud fogadni. Szerintem olyan 2 hét múlva. Persze ha gáz lesz akkor szerintem azonnal megyek is hozzá. Tegnap késő este a wcpapíron volt némi nyúlós valami a színét nem tudtam megfigyelni, de amolyan átlátszós, remélem ez normális, mert a bugyin semmi max 1-2 pötty fehér...(bocs a részletekért).

Rékával mi van? Kíváncsi vagyok hogy tesztelt-e már!

2008. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/195 anonim ***** válasza:
100%

Szia Gina! A a hőd még nem esett le, akkor az nagyon jó, még bőven lehet baba! Szorítok neked!

Én most tudtam meg a dokimtól a tegnapi vérvétel eredményét: 90-es a HCG szintem, ami ilyen tájt általában még jóval alacsonyabb szokott lenni (elvileg szombaton kellene csak megjönnie). Ezek szerint "rendesen" terhes vagyok. :) Vizsgálatra csak 3 hét múlva megyek, addig Utrogestant kaptam a biztonság kedvéért...


Üdv,

Ági

2008. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

HAd gratuláljak mégegyszer. Tök örülök nektek.:) csak így tovább. AZtán egy hónap múlva remélem csatlakozhatok majd hozzátok. Pihengessetek, élvezzétek a babás állapotot. NEkem nagyon jó emlékeim vannak róla -leszámítva a végét!

Sziasztok

zsuzsi

2008. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/195 anonim ***** válasza:
100%

Ági a 90-es hcg szint az nagyon jó! Én is gratulálok mégegyszer. A fehér , nyúlos folyás, pár csepp az nekem megvolt végig a 37 hét alatt ( ugyanis akkor született) a második babánál. Az tök normális. Meg az is ha valaki már babás, de mégis megjön érzése van, kell egy kis idő a szervezetnek, hogy átálljon babás üzemmódba. Bárcsak nekem is lenne már legalább egy halvány tesztem . Az előbb elmentem városba, végig úgy éreztem, hogy na most bizti megjött, de nem, hazaértem és örömmel tapasztaltam, hogy nem, meg a krémszínű folyásom is megszűnt. Hát most mértem először a hőmet, úgyhogy nem tudom, hog mennyi szokott lenni, de most egy másfél hete még csak 36,5 volt, most meg 36,8-36,9. Az se valami magas, de jobb mint az előző értékek és nem esett. Aztán majd meglátjuk. Ha héfőig nem jön meg tesztelek, ugyanis kedden utazok a férjemhez londonba és nagyon szeretnék ajándékot vinni neki. ( a poz. tesztre gondoltam)

Zsuzsi! Neked meg majd írok privátban.

További szép napot mindenkinek, puszi! Gina

2008. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/195 A kérdező kommentje:
Hát sziasztok! Bocsi az eltünésért, de olyan sokat melóztam, utána meg a szüleimnél segédkeztem. Örülök a sok kismaminak, nagyon ügyik vagytok! Sokat gondoltam mindenkire! Minden élményről beszámolni ám! Sajnos nekem tegnap, pontosan 28 napra megjött. De nem szomorodok el, ugy rohannak a hetek, hamar itt a következő peteérés! Már alig várom, hogy újra szexelhessek, és ez a legfontosabb, legalábbis a babához!!!!!! Sok puszi mindenkinek! Próbálom az email címemet elérhetővé tenni, ha még mindig nem látjátok, írjatok és megírom itt! Amugy mindenki irogasson ide néha! Nem elveszni!
2008. okt. 9. 15:17
 117/195 A kérdező kommentje:
Most már tudtok írni privátba! Aki gondolja irjon oda is ( Ági, Évi, Évi2, Zsuzsi, Gina stb!)
2008. okt. 9. 15:20
 118/195 anonim ***** válasza:
100%

Szia Réka!

Akkor egy idős terhesek leszünk ha tényleg össezjön mind a kettőnknek a jövő hónapban:) Rajtunk nem fog múlni:)

Szia!

zsuzsi

2008. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/195 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, Gina vagyok, én se bírom ám ki, szépen tesztelek egyet most, aztán majd megírom az eredményt, de én is úgy érzem, hogy csatlakozom majd hozzátok , Zuszsi, meg Réka. Következő hónapban megint lesz téma. A kismamik meg írjanak, hogy velük mizu. Jó kis csapat lettünk. Puszi!
2008. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/195 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajna a teszt megint gegyértelmű neg.lett és én hiszek neki, innentől kezdve nem érdekel milyen folyásom van, mert teljesen mindegy is, megadóan várom a mensimet. Ennek a tesztnek én már hiszek. És talán majd legközelebb összejön. Nem is a neg. teszt keserít el, mint inkább az, hogy 1700 km távolságból olyan nehéz összehozni egy babát. És nem minden hónapban , hanem csak 3 havonta van rá egy hetünk. Szóval merész vállalkozás ilyenkorra tevezni egy bébit. Most megyek a jövő héten, valószínű pont akkor lesz meg a mensim, sőt biztos, mert a napokban már ideje megjönnie. Úgyhogy továbbra is erősítem a próbálkozók csapatát. Puszi mindenkinek! Gina
2008. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!