Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/195 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szuper! Ha nem esett le a hőd, ráadásul tüneteid is vannak, akkor nagyon biztató. Szerintem ne félj a teszteléstől, lassan, de biztosan pozitívnak kell lennie, ráadásul ha elmész dokihoz, ő a vérvételből 100%-osan megmondja az igazságot. Nagyon szurkolok, hogy baba legyen a dologban!

Én teljesen jól vagyok. A hétvége óta nincsen hányingerem, csak hasszurka (megjön érzés). Remélem, hogy ez a tünetmentesség nem jelent semmi rosszat...


Üdv,

Ági

2008. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/195 anonim ***** válasza:
Szia! Hát sajnos a tesztem neg. lett, úgyhogy nem babi van a dologban. Jövő hétig, ha nem jön meg, mennem kell kideríteni, miért nem. Köszi a bíztatást! Örülök, hogy te jól vagy, az első 3 hónapban még bőven fogsz ilyeneket érezni, de utána élvezheted a babavárás minden pillanatát felhőtlenül. Puszi: Gina
2008. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/195 anonim ***** válasza:

Ne felejtsd el, hogy sok esetben csak jóval a mensi kimaradása után lesz a teszt pozitív. Mindaddig ne add fel, amíg a doki nem mondja az ellentetjét!!!


Ági

2008. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is itt vgayok ám, csak havazódok elég rendesen.

Gina sajnálom, de majd jön csak idő kérdése. A többiek hogy vannak? Kismamik? Rékáról is nagyon régen hallottam.

Ági tudsz írni privát ha akarsz, és nyugodtan.

sziasztok!

2008. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok nem akarok senkit elkeseríteni, de aki annyira "ráállt a témára", annak már lehet, hogy azért késik napokat, mert "agyilag" azt akarja, hogy ne jöjjön meg. Én is így voltam vele, hogy sokszir azt akartam, hogy ne jöjjön meg, és akkor mindig késett 2-3 napot, holott mindig 28 napra jött meg. Ne görcsöljetek ennyire, mert a szervezetetek játszani fog veletek. Nyugi. Előbb -utóbb összejön.

Csibe

2008. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok! Évi vagyok. Bocsi nem tűntem el, csak dolgoztam és nálunk nincs internet hozzáférés.

Legkönnyebben megtalálni ezt a kérdést a "megválaszoltjaid" menüpont alatt lehet, nem tudom ki hogy keresi, gondoltam adok egy tippet!

Képzeljétek el, hogy a clearblue halványan volt pozitív, a többi teszt negatív. Tegnap meg megjött!!!!!!!! Hát nincs baba!!!!! :( 2 hét múlva megyek dokihoz!

De nem vagyok nagyon elkeseredve mert majd a kövi hónapban biztos hogy összejön.

Ági, örülök hogy jól vagy! Mikor mész dokihoz?

Többiek?

Puszi Évi

2008. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/195 anonim ***** válasza:

Szia Évi!

Igazad van nem szabad elkeseredni, valamiért így kellett lenni. Majd jön a baba hozzátok is amikor jönnie kell.

Én jól vgayok, kíváncsiságból mérem a hőmet reggel, hogy tényleg hogy változik, de max egy hónapig. Aztán majd ha össezjön a baba akkor összejön, ha meg nem akkor majd a következő hónapban.

Szia!

zsuzsi

2008. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/195 anonim ***** válasza:

Szia Évi! Nagyon sajnálom, hogy mégsincs baba. Igazából nem is értem, hogy a teszt hogy mutathatott halvány pozitívat, hisz csak a HCG-t képes kimutatni, az meg csak úgy nem termelődik... Fel a fejjel, majd legközelebb összejön!

Zsuzsi! Szerintem nagyon jó ötlet, hogy hőmérőzöl. Én a vetélésem után 2 hónapig feljegyeztem és nagy hasznomra vált, amikor nemrégiben dokit váltottam és meg tudtam neki mutatni (kiderült, hogy szuper a hőgörbém).

Én nagyjából jól vagyok, a legrosszabb tünetem a gyomorégés, de ezt meg fél lábbal is kibírom, csak egészséges baba legyen! Dokihoz már bejelentkeztem, de csak 3 hét múlva megyek, mert akkor már a 7. hétben leszek és valószínűleg minden kiderül. Korábban nem akarok menni, mert ha esetleg a 6. héten még nem lenne szívhang, kikészülök a várakozástól és az aggódástól...


Szép napot,

Ági

2008. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/195 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok!Londonban agyok éppen a férjemnél , képzeljétek 6 nap késéssel, iszonyatos görcsökkel nekem is megjött, nagy örömömre, pont itt!!!Talán az izgalom miatt késett eddig. Vagy nem tudom. Most meg együtt lenni se tudunk, mert szombaton már megyek haza. Évi sajnálom, hogy neked is megjött, akkor továbbra is maradunk a próbálkozók táboránál, de nekem elhúzódik a dolog most karácsonyig, mert legközelebb akkor lesz alkalmunk. Ági vvigyázz magadra. Puszi mindenkinek!Gina
2008. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/195 anonim ***** válasza:

Gina! Nagyon sajnálom, hogy így végződött, főleg, hogy a férjeddel csak ritkán lehetsz együtt. Nagyon remélem, hogy karácsonykor már beleadtok apait-anyait és akkor összejön! :)

Én megpróbálom magam mindentől megvédeni, remélem sikeres lesz!


Üdv,

Ági

2008. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!