Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
 171/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Réka amíg nem jön meg van remény nyugi!De megint egy cipőben járunk. Én hétfő óta nem teszteltem, nem merek. A pocakom most fájdogál, de azon kívül semmi bajom. NEm tudom mikor tesztelek, de talán majd pénteken ha addig nem jön meg mert akkor nem kell rohanni reggel sehova. Éljen a szabi:)

Gina, írok nemsokára de ne legyél elkeseredve.

Sziasztok!

2008. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/195 anonim ***** válasza:

Lányok! A hőtök nagyon szuper és főleg hogy nem jött meg!!! Ne adjátok fel! pár nap múlva ismét teszt!!! Nagyon szorítok Nektek!

Én tegnap feladtam, totál kiborultam meg bőgtem és úgy vagyok vele hogy kész, elég volt, nem érdekel az egész mert csak beleőrülök és tisztára bedepiztem. Állandóan csak itthon gubbasztok....

Írjatok ha van valami jó hír!!!!!

Puszi mindenkinek. Évi

2008. nov. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Évi ne izgulj, midnen jól fog alakulni csak türelmesnek kell lenni. Megértem amit érzel, mert hasonlóan vgayok én is,de... jön ha jönnie kell. Én hiszek ebben! Nekem leesett egy kicsit a hőm és elkezdtem barnázni ugyan úgy mint a múlt hónapban szóval ma holnap meg fog jönni. Öröm ebben az egészben hogy legalább talán visszaéllt a ciklusom a régi kerékvágásba 30 napra. Majd kiderül.

Fel a fejjel lányok! Réke benned még bízunk:) ÉS mi van Ági Veled?

zsuzsi

2008. nov. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/195 anonim ***** válasza:
Jó reggelt, látom Évi te is bedepiztél velem együtt. Remélem nem az én irományom hatott rád is! De én ugyanígy vagyok, tök bőghetnékem van, készen vagyok totál.A hőm ma reggel nem tudtam mérni, de barnázok ezerrel, ez meg végképp kiborít, mert nem szoktam és most elviselhetetlen hogy mensi ekőtt már 4-5 napokig ez van. Lehet pé-m sincs. Mondtam a férjemnek, ő meg jól lecseszett, hogy hagyjam már abba, ne boruljak ki, türelem, türelem, majd jön, higgyem el. Hát remélem. Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!
2008. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/195 A kérdező kommentje:
Újabb negatív teszt... Hő 37,1. Ennyi! Legalább jönne már meg!
2008. nov. 6. 13:11
 176/195 anonim ***** válasza:
A hőd az tök jó, viszont a teszt az nem. Nem értem, akkor lehet, hogy mégis csak késik, de még mindig van remény! Amíg nem jön meg, addig van!!!!!!!! Nekem se jöt meg, a hőm magas. Olvastam itt egy csomó olyat, akiknek két hét késéssel jött meg. Nekem ma akkorákat szúrt egy 5 percig a méhembe hüvely felől, hogy csak lestem, a derekam meg annyira fáj, hogy az már elviselhetetlen, viszont mensis görcsöm nincs. Én is már napok óta úgy kínlódok, vagy szúrkál, vagy barnázok, vagy leszakad a derekam, vagy görcsölök, de ha csak mensi miatt van, akkor köszönöm szépen , nagyon jólesik, hogy így megkínoz a szervezetem. Ha baba miatt lenne, akkor édes fájdalom. Nem vagyok egy nyafka, lazán megszülte, 1 óra alatt a majdnem 4 kilós lányaimat, de tényleg már kellemetlen ez a sok tünet!Zsuzsi veled mizu? Ági is eltűnt! Jó éjt lányok!
2008. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/195 anonim ***** válasza:
Ja bocs, azt akartam írni, hogy volt akinek két hét után késés után mutatta csak ki a teszt! (Már fáradok.)
2008. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/195 anonim ***** válasza:

Hát sziasztok Csajok! Évi vagyok. A tegnap este borzasztó volt, bőgtem ezerrel...

Ma meg annyira sok fehér sűrű folyásom volt, hogy nem tudom hova tenni. ilyen még soha nem volt. Remélem nem fáztam fel, bár nem csíp a pisi. A derekam is fáj, és megjön érzésem vagy néha szurkálásokat érzek. De már nem tudom hova tenni. CSak ez a folyás fura, ilyen még soha nem volt. Jövöhét közepe-vége körül kéne megjönnie. De ami még fura, talán írtam is hogy ha helyreállt a ciklusom akkor talán a 14-15.nap volt pém és mi 13. napon voltunk együtt este. Ez 10 napja volt. Tettem is fel egy kérdést. De biztos, amilyen az én szerencsém tuti felfázás-fertőzés-gomba....mert már nem hiszem hogy baba lehetne...

Réka! Tesztelj majd a jövöhéten vagy menj orvoshoz, mert a hőd nagyon babás!!! Szorítok!

Sorstársak! Remélem hogy nem jön meg nektek!!!

Írjatok!

2008. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/195 anonim ***** válasza:
Évi én válaszoltam is neked, hogy nem fertőzés,mert annak mástünetei lennének, nyugalom, türelmes légy és nyugodt, hamarosan megtudod hogy sikerült e, de szerintem semmi okod a sírásra, nem fertőzés, az bizti! Gina voltam
2008. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/195 anonim ***** válasza:

Köszi Gina! Nem tudom. Sokat feszül a hasam és menzisen szúrkál és érzem. De majd meglátjuk, jövöhéten talán ha lesz merszem tesztelek!

Jóccakát! Puszi Nektek

Évi

2008. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!