Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
 181/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Újra sokan lettünk:)

Réka nyugi nekem a múltkor csak a 32. napon lett pozoitív a teszt. A hőd nem rossz, szóval még van remény.

NEkem leesett a hőm megint 2 tizedet, barnázok szóval tuti meg fog jönni ma vagy legkésőbb holnap. NEm baj új hónap új remények.

Évi nem izgulj LEhet ott van az a baba NEm szbad kétségbe esni, nyugalom. Minden rendben lesz!!!!!

sziasztok:

zsuzsi

2008. nov. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/195 anonim ***** válasza:
Jó reggelt! A hőm még mindig 37 és még mindig csak ez a barnázgatás van meg, elegem van már magamból. Minden hónapban ezt eljátszani, jönne már meg, aztán novemberben lesz egy nyugis hónapom. Görcsöl a hasam, minden reggel úgy kelek, hogy na most már biztos leesett a hőm és meg is jön ( mert nekem mindig reggel jön meg) és akkor 37 és még mindig nem jött meg. De tesztelni nem fogok, maig ez a barnázás megvan, mert ebből még mensi is lehet, sőt nagy valószínűséggel az is lesz. Mindenkinek szép napot!
2008. nov. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bocs, hogy eltűntem, de most 2 napig vidéken voltam - gép és internet nélkül.

Szóval kedden voltunk uh-n: kiderült, hogy kétpetéjű ikreket várok. A méreteik: 12,7 és 13,2 mm és mindkettőnek volt szívhangja is. A dokim mindent rendben talált, ennek ellenére közölte, hogy lehet, hogy a 12. hétig az egyikük felszívódik...

Most azon izgulunk, hogy ez ne történjen meg!

Mindenkinek szorítok, hogy végre baba legyen, majd Ti is írjatok!


Üdv:

Ági

2008. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/195 anonim ***** válasza:
Ági ez nem semmi! Egyszerre kettő! Szívből gratulálok, csak ne nagyon izgulj, idegeskedj, minden rendben lesz. Puszi:Gina
2008. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/195 anonim ***** válasza:

Ági! GRATULÁLOOOOK!!!!!!! :D:D

Ez szuper hír!!!! Sok boldogságot még1szer!!!!

Nekem ma a hőm 37 volt, fáj a derekam és a hasam, olyan mintha megjönne és néha egy picit a hüvelyembe is belenyilal de csak éppen hogy. Szúr, feszít a hasam.De menzinek még korai lenne. Viszont a folyásom ma sárgás lett egy picit de nem büdi, és kevés. Nem hiszem hogy baba, inkább talán felfázás?

Írjátok a fejleményeket majd!

Jóccakát! Évi

2008. nov. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/195 anonim ***** válasza:
Jó reggelt lányok! Nekem is tegnap elviselhetetlenül szúrkált a méhembe, nagyon rossz volt, délután aludnom is kellett egyet, utána múlt el. Azt hittem szétrepedek alulról. Tegnap este sokáig tv-ztem és mikor elmentem utoljára wc-re, már a wc papíron ott volt a vérecske, aminek nagyon örültem. :((( Fel is készültem mindennel, hogy regelre megjön, mert mindig reggel szokott, de regelre meg olyan száraz lettem mint a szahara. Semmi vérzés, a hőm meg 36,9. Ahogy ez tart most már 11 napja. ( 36,9-37,1) Nem értem. Valaki?????????
2008. nov. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/195 anonim ***** válasza:

Hát szerintem még mindíg bizakodhatsz hogy baba van, lehet hogy csak jóval később fogant és most ágyazódik be. Vagy hasonló. De szerintem jövöhéten menj el dokihoz, mert ha ott van akkor biztos meg tudja mondani!

Nekem tegnap este fehér és nyúlósabb lett a folyásom, de nagyon kevés. Nem értem. A hasam érzem, a hőmet meg nem mérem mert hol 37 hol 36.6 aztán megint 36.8 majd megint 36.7 és így tovább. ugrál össze-vissza a lehetséges pé óta. Lehet a pcos miatt?? Na mindegy. Kíváncsian várom hogy megjön-e vagy baba lesz.

Ági még mindíg csak ámulok hogy milyen jó Neked!!! Én is ikreket szeretnék.

Írjatok ha van valami, de lassan egy másik kérdésben kéne írogatnunk mert ennek a végéig nagyon nehéz már eljutni. Viszont szerintem jobb mint a privi mert így egyszerre látom mindenki válaszát és véleményét az összes válaszra, véleményre, kérdésre :D Mit szóltok?

Puszi Évi

2008. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/195 anonim ***** válasza:
Szia Évi! Már én is épp javasolni akartam, hogy indítsunk el egy másik kérdést, csak annak meg az lesz
2008. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/195 anonim ***** válasza:

Bocs, az előbb elküldte még a befejezés előtt:

Szia Évi! Már én is épp javasolni akartam, hogy indítsunk el egy másik kérdést, csak annak meg az lesz a hátránya, hogy esetleg sok idegen fog írni... Próba cseresznye. :)


Egyébként a nemvárt előtti tünetekről annyit, hogy nekem is hol volt folyásom, hol nem, tehát erre terhességet alapozni nem igazán lehet. Talán ami "tipikus" lehet, az a nagyon gyakori felfújódás, de biztosan van olyan is, aki ilyet nem tapasztalt. Szóval inkább pihenjetek, az ehavi esély már úgyis eldőlt, nemsokára meg majd kiderül.


Köszi a gratulációkat, hát igazából még én sem tudom elhinni, hogy ikreket várok. Nagyon jó lenne, hogy mindketten megmaradnának, mert akkor elmondhatjuk, hogy az égiek megpróbáltak kérpótolni az első elvesztése miatt, arról a poénról meg már nem is beszélve, hogy az ikreink pont Ikrek havában születnének. :)


Továbbra is szorítok mindnyájatoknak, ne adjátok fel!


Szép hétvégét,

Ági

2008. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/195 anonim ***** válasza:

Sziaszok!

Én is itt vgayok ám:) csak nem votlam net közelben mostanában. Ági nagyon nagyon gratulálok!!! TEssék vigyázni magadra! ok!!!

Nekem pénteken megjött szóval új hónap új remények:) MAjd kiderül.

Sziasztok!

zsuzsi

2008. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!