Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
 141/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!

Évi vagyok!

Már nagyon várom hogy mit mond a dokim kedden! Ez egy újabb ciklus volt.

Hogy vagytok? Mi van veletek?

Ági? Hogy telik a terhességed?

Írjatok!

Puszy!

Évi

2008. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/195 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont most akartam kérdezni hogy kivel mi van. Kismama? Tessék jelentkezni. Én várom a hónap elejét, aztán addig reménykedek. Azóta is mérem a hőmet, úgy tűnik a 14. nap körül lehetett pé-m.

Sziasztok:

zsuszi

2008. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Már kezdtem feladni, hogy ide fog még valaki írni... De jó, hogy előkerültetek! :)

Évi, szorítok, hogy ez a ciklus már meghozza a várt eredményt!

Én változatlanul vagyok (hányinger, gyomorégés), szerencsére eddig semmi gond nem volt. Jövő hét kedden megyek dokihoz (a párom is ott akar lenni - a dokim pedig megengedte). Már nagyon fúrja az oldalamat, hogy tényleg minden rendben van-e...


Üdv,

Ági

2008. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/195 anonim ***** válasza:

Biztos minden rendben lesz Ági! Ne aggódj!!!

Nekem ma ismét halványan + lett a tesztem, pedig már másfél hete elmúlt a menzim és azóta hányingerem van reggel-este és mostanában napközben. Biztos a testem játszik velem. De ma a doki majd megmondja hogy mi is van. Majd írok este!

Szép napot Mindenkinek!

Évi

2008. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/195 anonim ***** válasza:

Szia Ági!

Ne izgulj minden rendben lesz. én is így voltam amikor terhes voltam. Nekem is bent volt a Kedvesem, látta ő is a "kisfolt"-ot. Mennyi idős terhes lehetsz?

Évi az nekem fura. Kíváncsi vagyok mit fog mondani a doki. vigyáz magadra.

Nekem meg ma reggelre feljebb ment a hőm egy kicsit. Remélem így is marad:) nagyon nem bánnám:)

Sziasztok

zsuzsi

2008. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! Örülök,hogy mindenki it van! Évi majd írj mindeképpen, hogy mi volt, már nagyon kiváncsi vagyok! Ági az nagyon jó érzés, hogy láthatod a babit, biztosan minden rendben lesz. Nekünk is hatalmas élmény volt a férjemel, mikor először látuk a babókat!

Zsuzsi remélem neked is összejöt eben a hónapban.

Nálam meg az a helyzet, hogy voltam kinn a férjemnél, azt már írtam is, aztán pont ot jöt meg , ugye 6 nap késéssel, de azért voltunk együt, mert nagyon gyenge a vérzésem. 15-én jöt meg, 17-ig tartot csak. Most van 24 óta iszonyatos hasgörcsöm, egyfolytában mindjárt megjön érzés, folyás semilyen, hőmet nem mérem, mert gondoltam most teljesen felesleges, mert úgyis majd csak karikor lesz itthon a párom, akor együt leszünk, amikor tudunk, aztán vagy jön, vagy nem. Ő nagyon bízik benne, hogy karácsonykor megfogan. Szóval a hasgörcsre viszatérve fogalmam sincs hogy mi ez, mert múlt hónapban egyértelmű volt a pé ideje, volt nyúlós folyás, meg hasszurka, most viszont határozotan görcsöl a hasam, nem is a petefészkeim fájnak, hanem a méhem, leülök és beleszúrkál a hasamba alulról. Nincs nyúlós folyás semmi. Aban reménykedni se merek, hogy öszejött a baba mensi alatt, bár halottam már ilyet, de egyszerűen nem tudom, hogy mi ez a hasgörcs. Biztos pé, viszont akor miért tart már 4 napja és ilyen erősen? Valamelyikőtöknek nincs valami ötlete? Puszi: Gina

2008. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/195 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!Babások irjatok,hogy telnek a napok! Én újra itt vagyok a célegyenesbe, 1 hét és kiderül, hogy most sikerült e a bébi! Vannak új tüneteim, fáj a hasam, mintha mindjárt megjönne. Pedig sose szoktam érezni. A cicim meg olyan furcsán fáj, mintha oda is belenyilalna a fájdalom, de nyomkodásra csak kicsit érzékeny. A hőmet meg nem igazán tudom mérni, mert most nem dolgozom (őszi szünet) és csak 9 körül kelek fel, de hajnalba pisi, stb. így egyszer 36.5, egyszer 36.7... Igazából mikor kéne mérni szerintetek? ja és ma egy kicsi krémes nagyon világos barna folyásom volt. nem fertőzés, nem viszket nem büdös! Vélemény? A privi címet ha még mindig nem látjátok, hát közzéteszem: irekus@freemail.hu

2008. okt. 28. 16:54
 148/195 anonim ***** válasza:

Szia sorstárs (Réka)!

Igen én is célegyenesben vgayok. Remélem sikerül mind a kettőnknek. Irigykedek egy kicsit, hogy szünet van:)

Tünetek nálam is hasonlóak, leszámítva a folyást.é Nekem is van de inkább fehér. A hőm ma reggel egy kicsit megint feljebb ment, majd meglátjuk úgy is marad e. Remélem:)

Mikor tervezed a tesztet?

Szia

zsuzsi

2008. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Évi vagyok.

Voltam dokinál

Hát nincs baba... nem értem. Tettem fel egy kérdést h miért lett poz a CB...

Most félidő környékén leszek, még pár nap, aztán én is izgulok!

Nagyon szorítok Nektek!!! Mindenképp írjatok!!!

Pusy

2008. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Évi, nem igazán értem, hogy hogy lehetettek ilyen tüneteid, ráadásul pozitív teszttel, baba meg sehol. A doki nem adott valamilyen kézzel fogható magyarázatot?

Gina! A kérdésedre nem tudok választ adni, de az tény, hogy az egyik rokonom is mensi idején esett teherbe. :)

Réka és Zsuzsi: nagyon szorítok nektek is, a tünetek biztatóak! :)

Én ma vagyok 6 hetes 4 napos, így elvileg a jövő heti UH-ra már bőven 7 hetes leszek, vagyis szívhangnak is kell majd lennie. Optimistán állok a dolgokhoz, úgyhogy most azt érzem, hogy minden rendben lesz! Majd megírom, hogy mi volt!


Szép napot Mindnyájatoknak,

Ági

2008. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!