Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 5 nap van a "nemvártig",...

Még 5 nap van a "nemvártig", valaki hasonló tünetekkel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Melleim 3 napja nagyon fájnak, étvágyam erősödött, de a húskészítményektől (felvágottak) rosszul vagyok, olyanoktól is amiket eddig szerettem. És egész nap aludnék, nagyon nehezen bírom a nappalokat, alig várom, hogy aludhassak.

Tesztet próbáltam már tegnap és ma is reggel, de még csak 1 csíkosak lettek. 10-es érzékenységűek voltak.


2011. jún. 6. 21:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szia! Azt az 5 napot még várd meg! aztán tesztelj...ez a 2 még tutira korai volt. nekem még 8 napom van és már több mint egy hete feszülnek a melleim,és néha fájnak is!
2011. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a terhesség ilyen korán még nem okoz ilyen tüneteket... legalábbis nekem nemigen volt ilyen klasszikus terhesség-tünetem csak 7.-8. héttől. Viszont arra figyelj hogy ha görcsöl a hasad de mégsem jön meg napokig, mert én abból jöttem rá!:)
2011. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

nekem vasárnapra esedékes. Fáj a hasam alja. A mellem meg nagyon érdekes. Ilyen még nem volt, esetleg valakinek?

szóval eddig ha melltartó van rajtam nem fáj, ha leveszem utána érzem, hogy fáj, este mikor lefekszem, nem nagyon tudok hason aludni, mert kényelmetlen, viszont reggelre (hason ébredek) mintha semmi nem lenne, egyáltalán nem fáj. Amúgy jelenleg is csak oldalt fáj, ha megnyomom, olyan izomlázszerűen. Álmos én is vagyok, de szerintem az időtől.

2011. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

A mellem nekem úgy szokott mensi előtt fájni, ahogy az utolsó írta. Lehet, hogy csak most kezdted el magad figyelni, és ezért tűnik fel. De azért remélem, hogy nincs igazam, és baba lesz belőle:) Én 16-ra nem várom, úgyhogy még semmi tünetem nincs, de már félek előre, hogy megint be fogom képzelni:P

Drukkolok Nektek, és írjatok, hogy mi lett az eredmény:)

2011. jún. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Én 16 -án tesztelek ha kibírom addig.Valójában vas.-hétfő-kedd környékén nem kéne megjönnie.Tünet:mindjárt megjön érzés,izomláz szerű oldalsó fájdalom a mellbe,Az eddigi beállított kajamennyiség kevésnek bizonyul,és nem is bírok ki két étkezés között 3 órát,úgy mint eddig.
2011. jún. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én szombat körül nem várom, nekem nincs izomlázszerű a mellemnél, nekem a mellbimbóim égnek, fájnak úgy, hogy megbolondulok, pár napig szúrkált és görcsölt a bal oldali petefészek körül, és az alhasamba de az elmúlt, hát nem tudom.Tesztet én is csináltam egyet, nagy negatív lett, majd csütörtökön vagy pénteken akarok másikat.Az étvágyam nekem csökkent.Drukkolok nektek csajok.

B

2011. jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

22:07-es vagyok.


Nem figyelgetem magam, ezt azért nem lehet nem észrevenni. Eddig mindig úgy volt peteéréstől mensiig, hogy oldalt fájt mintha megütöttem volna. De most peteérés előtt 1-2 nappal elkezdett fájni, mára már nem fáj egyáltalán. Remélem azért ettől függetlenül babás lehetek. Mensi előtt egy nappal nem szokott már fájni és akkor tudom, hogy megjön, na de most még van 6 nap addig! Mindegy majd meglátjuk, amúgy semmi tünetem, csak álmos vagyok, de szerintem az idő miatt.

2011. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem max. 4 napom van a nemvártig, de szerintem korábban kellene megjönnie, mert a görbém szerint korábban volt ovulációm most. 13. napja magas hőt mérek, magasabb, mint máskor. Nekem középidőtől nagyon fájtak a mellbimbóim (életemben először), aztán ez elmúlt és átváltott az izomlázszerű mellfájdalomba. Ma reggel láthatóak az erek is a melleimen, gondolom mert megduzzadtak azért van ez. Az étvágyam nagyon megnőtt, állandóan éhes vagyok.

Drukkolok mindenkinek!


R.

2011. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szaisztok!

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként nekem is kb. úgy fájnak, mint ahogy 22:07-es írta. És azóta sem változott, talán annyit, hogy ma nem múlt el reggelre. Tegnap nagyon erős "hasszúrkát" éreztem kb. a szeméremcsont feletti részen, ma pedig a jobb petefészek környékén. Ezután elmentem wc-re, hogy teszteljek, és egy gombostűfejnél kisebb vérdarabot találtam a pohárban. Teszt még mindig negatív, igaz, nem reggeli pisiből, bár egy nagyon halvány valami látszik rajta, de szugerálni kell rendesen.

Remélem a beágyazódás miatt van ez a hasszúrkás érzés és a vérzés is.

Szombat/Vasárnap még nagyon messze van, nehéz kibírni addig.

Ti hogy vagytok?

üdv:H

2011. jún. 8. 13:41
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem sajnos ma esett egy jó nagyot a hőm. Egész nap megjön érzésem van, 1-2 csepp jött is belőlem, de egyszerűen valamiért nem tud megindulni a mensim, miközben érzem, hogy meg akart jönni, enyhén fáj a derekam is egész nap. Meg néha érzek a méhemnél ilyen szurkálást. Kiváncsi vagyok, holnap beindul-e rendesen és hogy a hőm hogy fog alakulni...én már nem nagyon reménykedem. :(


R.

2011. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!