Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
 191/195 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Rékáról semmi hír. Egyelőre van egy ikres kismamink ( Ági) , két próbálkozónk ( én:Gina,Zsuzsi) , egy aki még kétesélyes és nagyon szorítunk neki ( Évi) , ha jól ítam, ugye? Én is akartam már mondani ezt az új kérdést, vagy valami, mert ez igy már nagyon hosszú. Ki tegye fel? Elég lenne csak valami egyszerű kérdés, amire nem tudnak válaszolni mások. Valakinek van ötlete írjon. Ja és persze ma nekem is megjött, a hőm még reggel 36,9 volt, gondolom holnapra már leesik. Nekem most következik egy nyugis hónap, két hét múlva megyek a dokimhoz, aki talán ad egy két rendbeszedő tanácsot, aztán december , az első éles hónap!!!!!!!!!!! Már annyira várom. 15-én megjön a férjem és mindent bele. Meg egyébként is mert már nagyon hiányzunk egymásnak! Pusz mindenkinek, írjatok!!!Gina
2008. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

És mi lenne ha mindenki írna nekem egy e-mailt, és akkor meglenne a címe mindenkinek és lehet levelezni ugyan így hogy mindenki látja. De csak mi. De én a kérdésben is benne vagyok.

Jó éjszakát hajrá Évi.

2008. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/195 anonim ***** válasza:
Halihó, Gina vagyok megint, bocsi az előbb én szamár elől, Zuszit kellett volna írnom előre és utána én, de teljesen kivagyok, gondolkodni se tudok. Szóval nekem mindegy, a többség dönt, írhatunk új kérdést is, meg emailt is. Na pusza mindenkinek mégegyszer!
2008. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nagyon sajnálom hogy megjött Nektek, de új hónap, új pé, új lehetőség!!!

Hát én valahogy a jövöhétre nem várom. Nem tudom hogy merjek-e tesztelni, mert ha jól tudom akkor a 13-14.nap volt pé-m és most vagyok a 27.nap. De nekem általában hosszabbak a ciklusaim, hacsaknem beállt a normál kerékvágásba. Ezzel kapcsolatban tettem fel egy kérdést és még senki nem válaszolt. A kérdés: "Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat?..." Multi Macaról kérdeztem. Ott folytathatjuk a beszélgetést mert ez már tényleg hosszú.

Jóccakát Nektek! Pusz Évi

2008. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/195 anonim ***** válasza:

Szia Réka!

Már csak Te hiányzol a körből. Itt vagyunk:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Szia:

zsuzsi

2008. nov. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!