Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
 151/195 A kérdező kommentje:
Na lányok, eltüntetek! Kivel mi ujság?! Nekem már 37 a hőm, és az ovumikroszkópom bepáfrányosodott!!! Remélem nem ver át. Csak keddre nem várom, az még elég messze van. A világosbarnás folyásom elmúlt. Remélem hamarosan örülhetek! De a cicim még mindig nem fáj, csak olyan furcsa érzés ha nyomkodom...
2008. nov. 1. 15:49
 152/195 anonim ***** válasza:

Szia Réka!

Hajár hajrá. Szerintem ezek jók nagyon. Nekem sem fáj a cicim se meg a hasam se. A hőm 36,9 már vagy 5 napja, tegnap felment reggel 37 re, Remélem nem fog leesni. Mikor akarsz tesztelni? Kedden reggel?

szorítok.

zsuzsi

2008. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/195 A kérdező kommentje:

Szia Zsuzsi!

Látom csak te maradtál! Nem tudom mikor teszteljek, félek, hogy negatív lesz! Jó lenne szerdáig kihúzni! Te mikorra nem várod? A hőd jó nagyon. Valahol olvastam, hogy nem mindenkinek fáj a cicije, sőt, van akinek alig nő meg! Hát nekem nőhetne meg fájhatna nem bánnám!

2008. nov. 2. 15:59
 154/195 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is itt vagyok! (Gina) Nekem is 37 a hőm képzeljétek és nekem fogalmam sincs , hogy mire ne várjam, mert akár 7-én is megjöhet, de 15-én is, mert nagyon kiszámíthatatlan a ciklusom. Nálam az a helyzet, hogy nagyon égnek a ciciim, csillognak a szemeim, ami a második terheségemnél is megvolt, teljesen másképp néznek ki. És ezt a hétvégén családom több tagja is megemlítette. Meg ma nagyon görcsölt egész nap a hasam. Ha nem mensikor letünk volna együt, akor most azt mondanám, hogy tuti , hogy az vagyok, viszont mivel olyankor 0,01 % az esély, igy azt gondolom, hogy megint hatalmasat fogok csalódni, mint a múlt hónapban. Neketek akkor sok sikert a tesztelésre, már én is tesztelhetnék, mert nekem 17-én volt az aktus és azóta már be is kellett volna ágyazódnia, de nem merek, mert iszonyatosan félek a csalódástól. Majd írjatok, hogy mizu veletek! Szorítok!
2008. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Réka, mi úgy döntöttünk a férjemmel hogy holnap reggel próbálkozunk a tesztel, a többi meg majd kiderül. De reménykedek nagyon. Tünetem nem nagyon van, talána pocakom fáj inkább szurkál néha. Szerintem ne izgulj, mert ha van baba akkor ott lsz pár nap múlva is.

Gina, szerintme tesztelj, max bukod a teszt árát. Ha meg negatív akkor lehet dokihoz kellene menni nem? Vagy fene tudja. MAjd írok.

Szorítsatok!

zsuzsi

2008. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/195 anonim ***** válasza:
Aha, én is gondoltam rá, hogy tesztelek, holnap ha reggel a hőm megint magas lesz, de annyira félek, hogy nem merek, Most valahogy jobb ez a tudat, hogy lehet, minthogy tudom, hogy nem vagyok az. Majd legközelebb decemberben lesz itthon a férjem, addig nyugis időszak következik, nem kell kétségek között lennem. De valahogy most mégis élvezem ezt, hogy lehet, de szerintem megint csak bebeszélem.És akorát fogok csalódni. Nekem meg nem szúrkál a hasam, hanem rendesen görcsöl, mint mikor megvan a mensi és a derekam leszakad a helyéről. Lehet előbb meg fog most meg jönni. :( Egyébként mindenképpen megyek dokihoz novemberben , mert esedékes a rákszűrés, úgyhogy meg fogom beszélni vele ezt a rendszertelenséget, nehogy emiatt ne jöjön össze. Egyébként múlt hónapban volt fehér, krémes folyásom, most meg semmi. Hát meglátjuk, Zsuzsi ha csinálsz tesztet üzend meg mképp, szorítok nagyon, mindent bele. Ha te megcsinálod akor én is. Réka te mikor is tesztelsz?
2008. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/195 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy esetben nem tesztelek csak, ha reggel megjön. Szóval készülj:)

Persze hogy megírom. Ide is meg privátba is:) Izgulok ám, pedig igazából veszíteni valóm nincs. Na majd kiderül.

sziasztok!

2008. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/195 anonim ***** válasza:
OKé, várom a poz. választ! Mindent bele, puszi, jó éjt mindenkinek!
2008. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sajnos a tesztem negatív lett. Pedig anniyra reménykedtem.Hátha csak nem mutatja még ki.De félek ez csak hiú remény. Remélem Ti szerencsésebbek vagytok.

sziasztok

zsuszi

2008. nov. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/195 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Zsuzsi, sajnálom nagyon. Reméljük hamar teszteltél, és nem fog megjönni! Szorítok!

Gina, az jó, ha elmész dokihoz!

Nálam változatlan a helyzet. A hőm 37, fehéres sárgás a folyásom, barna még nincs, pedig elvileg délután jelentkeznie kellene, ha holnap meg akar jönni... De remélem nem akar. Néha fáj a hasam, de alig veszem észre. Tehát semmi tünetem. Mikor teszteljek? nem akarom, hogy túl korai legyen! 28 naposak a ciklusaim, holnapra nem várom! Puszi

2008. nov. 3. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!