Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/195 anonim ***** válasza:
100%

Szia Évi!

Nekem a Clearblue-n lévő pozitív eredmény szinte azonnal megjelent, és annak ellenére, hogy pontosan kivehető volt (és azóta is) a pozitív eredmény, még erősödhet (a későbbiekben).

Mivel nekem most vérből is megállapítják, ami biztosabb, mint a teszt, ezért többet nem fogok Clearblue-ra költeni. :)


Egyébként az normális, hogy az egész hasam alja fáj(enyhén, de érzem, mintha meg akarna jönni)? Vagy csak a kisebb hasszurka a normális?


Szép napot,

Ági

2008. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/195 anonim ***** válasza:
100%

Szia Ági!

Azt olvastam ezen az oldalon hogy az enyhébb megjön érzés és enyhe görcs normális, meg a hasszurka is mert nő a méhed.

Írj ám hogy mi lett a vérvétel eredménye!!!

Évi

2008. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/195 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a megnyugtatást, szerencsére csak enyhébb megjön érzésem van!

Holnap reggel kell hívnom a dokimat a vérvétel eredménye miatt, utána majd írok!

Te mikor mész dokihoz? Én azonnal elkezdem majd szedni az Utrogestant (ha jó lesz az eredmény), mert kissé félek az újabb vetéléstől...


Ági

2008. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/195 anonim ***** válasza:
100%

Ági! A 2. babimnál nekem is 3 hónapig a mensi idejekor fájt a hasam, megjön érzésem volt, ez normális dolog. Sőt még barnáztam is.

Évi! Köszi a bíztatást, egy-két napot várok és újra tesztelek.

Vigyázzatok magatokra!

2008. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/195 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még azt el felejtettem kérdezni, hogy reggel a napokban a köldököm alatt, de közvetlenül alatta ilyen szúró érzést érzek.Ha megnyomom, akkor meg mégjobban érzem. De nem alul a hasamban, hanem egyből a köldök alatt. Valamelyikőtöknél volt ilyen és ha igen, mikor? És ti hol éreztétek? Velem ilyen még nem volt, pedig már kétszer is voltam babás. Köszi a választ előre is! Gina voltam
2008. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/195 anonim ***** válasza:
100%

Ági: Én még nem hívtam a dokit mert csak holnap fogom, aztán majd ad időpontot. Nekem még van itthon egy kevés utrogestan ami megmaradt, lehet hogy majd később én is elkezdem szedni.


Nekem tegnap szurkált a köldököm alatt, eléggé, olyan volt mintha kis tűvel szurkálták volna. Olyan 10percen át. Lehet hogy a baba miatt! Tesztelj!!!! DRUKK-DRUKK-DRUKK-DRUKK!!!! :D:D:D:D

2008. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/195 anonim ***** válasza:
100%
Remélem , hogy iagazd lesz, várok azért még egy pár napot, aztán tesztelek, de nekem is most csak 2 napja volt ilyen reggelente. Köszi a választ! Gina
2008. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/195 anonim ***** válasza:
100%

Évi vagyok. Ma nekem is egy kicsit megjövösen "fáj" a hasam inkább megjövösen érzem és néha olyan érzés mintha most, megyek is a wcre de semmi, még folyás se. Most egy kicsit én is beparáztam hogy mi is van/lesz!

Réka? Veled mizujs?

2008. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/195 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki eltűnt...:(
2008. okt. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/195 anonim ***** válasza:
100%

NEm tüntem le csak nagyon dolgozom. Meg sajnos én nem tudok semmi jóról bezsámolni. Viszont a kismamák hogy vannak?

zsuzsi

2008. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!