Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/195 anonim ***** válasza:
68%
Köszi én is jó éjszakát kívánok, holna folytatjuk! Gina
2008. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/195 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok.Egyelőre elmarad a tesztelés, majd talán holnap, úgyis csak 9-én nem kéne megjönnie, talán holnap már biztosabb lesz az eredmény. Mizu? Valaki tesztelt? Jóhíreket szeretnék látni! A reggeli hőm nem valami jó, de legalább nem esett még le. 36,8 hüvelyben, hónaljban 36,9. De nincs semmilyen mensis görcsöm, egyelőre legalábbis, meg most semmilyen panaszom nics. Lehet , hogy végre kialudtam magam. :) Írjatok!
2008. okt. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/195 anonim ***** válasza:
68%

Jóreggelt Lányok! 1-eske vok, Évi.

Én még ma nem teszteltem, hajnalban voltam kint a wc-n és most várom hogy újra menni kelljen, és vennem kell tesztet, mert reggel volt egy nega és egy nagyon halványka. Ma Clearblue-t akarok venni. De lehet hogy holnap lesz belőle!


A hőről:

Ma megmértem kíváncsiságból, a számban és a hónaljban is, kíváncsi voltam mennyi a különbség! Nos

Hónaljban: 36.8 volt és szájban: 37

Mondjuk én meg vagyok fázva de már jobban vagyok így nálam nem tudom számít-e de nekem az eltérés 2 tized. Így az a 36.9 ami a kérdésben van szájban 37.1 lenne!!! :D

2008. okt. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/195 anonim ***** válasza:
100%

Szép jó reggelt mindenkinek!

Én is váro a fejleményeket. Remélem lesz valami pozitív is ma. Nálam elmúlt a barnázás -1-2 csepp volt tegnap is-, nem jött meg még mindig, és reggel eléggé émelyegtem. Most már nagyon kíváncsi vagyok!

Szép napot mindenkinek.

Zsuzsi (3.)

2008. okt. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/195 anonim ***** válasza:
68%

Zsuzsi! Az jó nagyon ha már nem barnázol! Akkor az már lehet baba! Jaj nagyon kíváncsi vagyok! Mikor tesztelsz? Naon Drukkolok! :D:D:D

Többiek?

2008. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/195 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Zsuzsi, nem írtam még privátba, gondoltam itt úgyis megtalállak. Nagyon jó ha már nem barnázol és meg se jött, szerintem ez nagyon jó jel. Akkor holnap tesztelsz? Én mégis vettem egy clearbluet és igaz, hogy nem a reggeli elsőből, hanem a másodikból már megcsinálom, mert nem bírom ki. A halvány poz. teszt is nagyon jó eredmény, a hő meg egyenesen szuper, a 37,1. Én meg most megkérdeztem a gyógyszertárban, ha digitálissal mérünk hónaljban akkor se kell hozzáadni 0,5-öt. Egyiknél se, egyedül a végbélben kell levonni, de ott úgyse méri senki. Nahát jó híreket olvastam, lesznek itt kismamik hamarosan. Egyébként nekem is megint mindjárt megjön érzésem van és én meg szoktam a mensi előtt barnázni, de most nem. Viszont a hőm meg pocsék, 36,8, de hüvelyben, pedig ott kéne a legmagasabbnak lenni. A megérzéseim is be szoktak jönni ezen a téren, az első kettőt megéreztem, de most nem. Majd írjatok, hogy hogy álltok. Gina
2008. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/195 anonim ***** válasza:
68%
Évinem írtam, hogy a halvány poz. teszt is már poz. , meg a hőd szuper. Az enyém nagyon le van maradva a tiédhez képest. Gina
2008. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/195 anonim ***** válasza:
100%

Gina, lehet a hőm csak azért magasabb mert egy picit beteg vagyok, a poz.teszt meg annyira halvány hogy alig látszik. Ma veszek mégegyet, mert ez bármi lehet.

Viszont a hőd nem biztos hogy alacsony, mert az alaphődhöz kell viszonyítani, és ha az pl 36,4-36,5 vagy hasonló akkor a 36.8 igenis nagyon jó! Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy pár nap múlva mi lesz velünk! Remélem hogy mindenkinél beköszöntött a gólya! És nagyon örülök hogy ilyen jókat beszélgetünk és segítjük egymást! Szerintem rekordot is döntöttünk már :)

2008. okt. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/195 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok!

Igen Gina megtaláltalak:) és szerintem sem kell aggódni a hőd miatt. Majd kiderül. De én azt hiszem abba fogom hagyni mert iszonyat doglokat csinál a hőmérő. pl: reggel ágyikóban 36,8, aztán próbábol egy kis mozgás után meg pakolás után 36,5. Szóval lehet rossz a mérőm, vagy nem tudom. Elivleg fel kellene mennie nem?

KÖszi a bíztatást lányok, én is reménykedek még. Még mindig nem jött meg:) Holnap reggel lehet tesztelek egyet reggeli vizeletből. aztán meglátjuk. Tünetekkel hogy álltok?

Sziasztok: Zsuzsi

2008. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/195 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Sajnos nekem nincs jó hírem , megcsináltam a clearblue teszte, az már 4 nappal a mensi előtt kimutatná, de sajnos nekem negatív lett. :( El vagyok kenődve, nade sebaj, próbálkozunk tovább. Egyébként én éreztem is. Tüneteim vannak, sajnos mind az agyam szüleménye. Minden megvan ahhoz, hogy babás legyek. Még szerintem doki is azt mondaná rá, hogy ez tuti, hogy terhesség. De sajnos csak a szervezetem játszik velem, de nagyon csúnyán. Sajna nekünk nem sikerült! Valamiért így lett megírva én mindent próbálok pozitívan felfogni, valami oka volt, hogy nem most jött össze. Nektek pedig továbbra is nagyon szorítok! És én is nagyon örülök, hogy itt ilyen jó kis csapat jött össze, kár hogy nem ismerlek benneteket személyesen. Mindenkinek sok sikert a teszteléshez. És további szép napot!
2008. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!