Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/195 A kérdező kommentje:

Évi!

Sajna még barnázok, de még csak ma délután kezdődött. Nem akarok tesztet csinálni, ha megjön akkor aznap reggel úgyis leesik a hőm, tehát hamarabb tudom mint a teszt. Vagy a másik variáció, hogy ilyenkor 2-3 nap és megjön. De nem idegesítem magamat, és senki se tegye, mert ugy se tudunk rajta változtatni. Lesz ami lesz! Írjatok ám, hogy mi van Veletek, azok is, akik már babásak!!! Vagy írhat bárki privátba is! Csak nem tudom, hogy tudjátok e a címemet. Ezt honnan lehet tudni? Na mindegy irjatok! Kitartást, sok puszi!

2008. okt. 7. 19:43
 92/195 anonim ***** válasza:
100%

Szia Réka!

Ne izgulj. Nagoyn tetszik a hozzáállásod, tök igazad van. Nem szabad izgulni meg feladni sem.

HOgy vagy? én talán már nem barnázok bár ki tudja. De mivel nem tudom mikor kellene nem megjönnie, ha nem jön lehet tesztelek holnap egyet. Aztán a többit majd látjuk. Én szorítok nagyon. Jó éjszakát mindenkinek. Ja és nem látom a címed:)Zsuzsi

2008. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/195 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok. Attól még hogy halványan lett egy pozitív tesztem még nem fogok eltűnni!!! Itt leszek és támogatlak titeket és megosztom az érzéseimet hisz majd csak akkor leszek biztos ha a másik teszt erősödni fog. Ma este eléggé szurkált a hasam, hol lent a petefészeknél hol a köldök alatt. Remélem hogy ez nem lesz gond. Folyásom szinte semmi.Reggel volt 1-2pötty és annyi. A cicim is egyre érzékenyebb.

Szerintem is jó a hozzáállás mert nem szabad rágörcsölni mert akkor tuti nem jön össze a sok idegeskedéstől. Egy barátnőm pont akkor lett terhes amikor pont nem számított már rá (másfél év után) és akkor szűnt meg a férje munkahelye is, persze azóta van másik rendes állása...most -ahogy már írtam egyszer- 14-15 hetes terhes. Szóval a nyugalom és a pozitív gondolkodás fontos. Nekünk is ha most ez tényleg összejött akkor pont akkor amikor már lemondtam róla (szeptemberben).

Na majd holnap írjatok hogy mi újság! Szép és nyugodt álmokat Nektek!

2008. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Csajok!

NA én nem jutottam el a tesztig reggel, mert megjött a nemvárt. NA midnegy, majd legközelebb.

Vigyázzatok magatokra sok pihi, és semmi aggódás!

Sziasztok!

ZSuzsi

2008. okt. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/195 anonim ***** válasza:
75%

Jóreggelt Lányok!


Szia Zsuzsi. Nagyon sajnálom! De ne add föl, csak egy kicsit! Akkor tuti jön (pl nálam). Veled érzek! De ha nem olyan a menzid mint szokott (kevesebb, nincs darab sem erős görcs) akkor még nincs veszve semmi! Vagy a kövi hónapban biztos sikerül! Én nagyon szorítok Neked!!!!


Réka? Veled mizujs? Írj Te is!!


Pusy

2008. okt. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/195 anonim ***** válasza:
100%
NEm adtam fel:))) Sőt lenyugostam teljesen. Jobb a biztos nem mint a kétség. Meg egyébként is, úgyis össze fog jönni, ha akar akkor úgyis jönni fog a lurkó:)
2008. okt. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én még nem írtam Nektek. Én ezeken már túl vagyok, mert nekem már 7 hónapos a kislányom. De én is így voltam, mint Ti. Ugyanis az első terhességemnél amikor a tesztet csináltam, a párom kint várta az eredményt. Most én meg úgy gondoltam, hogy olyan meglepi lesz neki, mint a filmekben. Szóval ő nem tudta, hogy mire készülök. Én mértem a hőmet, és amikor magasabb lett, azalatt a 3 nap alatt - mikor gondoltam hogy peteérésem van- csak akkor nem védekeztünk. Mondtam neki, hogy most nem lehetek terhes. Mert én nem szedek gyógyszert, és csak "vigyázunk".

Szóval mielőtt meg kellett volna jönnie, nekem is fájt a hasam, szurkált, és tök olyan érzésem volt, hogy meg fog jönni. De nem jött.

Megcsináltam a tesztet és pozitív lett. :)


Szóval nem csüggedjen, akinek negatív. Remélem segítettem ezzel Nektek valamit. :) Csibe

2008. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/195 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, Gina vagyok! Az én clearblue tesztem lett nega. a mensi előt két nappal.Holnap nem kéne megjönnie, még nem barnázok, pedig szoktam. A hőm még nem esett le, sőt, ment fel egy tizedet. 36,8-ról 36,9-re. Én hüvelyben mérem, egyelőre. De át fogok térni a hónaljban mérésre, mert ha megjön akkor nem éppen lesz kellemes a hüvelyi mérés. Minden tök jól összeáll, hogy baba legyen, csak az a fránya teszt ne lett volna ennyire egyértelműen neg. Mit szóltok? Ti hogy álltok? Tesztelt valaki ma? Már annyi minden tírtunk, hogy nem is nagyon emlékszem. Írjatok ám!Gina
2008. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én tegnap meglátogattam a dokimat a pozitív teszt miatt. Kiderült, hogy 10 mm-es a nyálkahártyám, amire a doki azt mondta, hogy jó. Mivel ez még nagyon korai terhesség és a hátrahajló méhem miatt csak egy kis pötty látszott, ma reggel elküldött vérvételre. Holnap reggel fogom megtudni, hogy tényleg baba van-e a dologban. Tüneteim továbbra is vannak, sőt a hányinger csak fokozódik, úgyhogy nem hiszem, hogy csak szórakozik velem a testem. Mindenesetre ha tényleg terhesség, akkor azonnal Utrogestant kapok a 3 hónappal ezelőtti spontán vetélésem miatt.

Mindazoknak, akiknek most nem jött össze csak annyit üzennék, hogy fel a fejjel, semmi csüggedés, nemsokára biztosan sikerülni fog!

Évi! Neked gratulálok a pozitív teszthez és bízom benne, hogy ez a terhesség mindkettőnknek problémamentes lesz!


Legyetek jók!

Ági

2008. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/195 anonim ***** válasza:
100%

SZiasztok!

Ági! Gratula mégegyszer és remélem hogy tényleg megmarad mindkettőnknek ez a baba! Neked halvány lett a 2.vonal vagy erős? Mert nekem szinte azonnal megjelent csak halványan. Én még nem voltam dokinál, de hamarosan remélem eljutok! Akkor majd minden kiderül biztosra!


Csibe! Köszönjük a válaszodat! Nekem is szurkál a hasam, hol itt hol ott, hol a köldök alatt, mintha tűkkel szurkálnák. Ma van egy pici megjön érzésem, így most izgulok hogy meg ne jöjjön!


Aki tesztel az írjon mindenképp!!!

Gina, szerintem reggel tesztelj mert nekem elmaradás után 1 nappal nagyon halvány lett a Clearblue, így gondolom ha előtte 2 nappal csinálom akkor még negatív! A hőd még jó szerintem!! De ha gondolod és nem pisiltél még ma sokat akkor csináld meg a Clearbluet mert halványan de lehet hogy kimutatná. Max 1-2nap múlva tesztelj újra! Ha nem jön meg addig nagy az esély!


Remélem nem kevertem össze a neveket! :)

2008. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!