Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én most eltűnök pár napra, de ha újra leszek akkor kíváncsian várom a fejleményeket majd. Tessék vigyázni magatokra, és mesélni az élményeket. Réka én még mindig nem tudok írni Neked:(

Jók legyetek.

Gina ne keseredj el, össze fog jönni lehet hamarabb mint gondolnád.

Jó éjszakát!

2008. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/195 anonim ***** válasza:
Jó reggelt mindenkinek! Nekem még mindig sehol a mensi, meg az előjele se, se barnázás, se egyéb, a hőm emelkedett ma reggelre egy tizedet, pedig nagyon nyugodt éjszakám volt és ugyanakkor mértem mint eddig, minden szabályt betartva. A tesztjeim meg sorban negatívak, pedig CB, Gabrielle, pregimax, szóval többfélével csináltam. Értitek ezt? Lehet hogy majd csak aznap reggel esik le a hőm, amikor meg fog jönni? Ebbe bele lehet őrülni, csúnya játék ez a szervezet részéről. Ha tényleg meg fog jönni, akkor miért nem jön meg rendes időben, miért késik? Ez szörnyű. Ilyenkor még mindig van egy kis reményem, de a teszt mindig hamar elveszi a kedvem. Veletek mizujs? Írjatok. Puszi: Gina
2008. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/195 anonim ***** válasza:
Mizújs? Hol vagytok lányok? :)
2008. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/195 anonim ***** válasza:

SZiasztok!

Gina! Ne add föl, ha késik az nagyon jó! Jövöhéten tesztelj újra, lehet hogy később volt péd! Vagy kevés a hcg-d!

Drukkolok Neked!!!!!!

Én jól vagyok, nekem mostanában van némi folyásom, kevés de néha nyúlós és átlátszó olykor fehéres. Nem értem remélem nem fog mégis megjönni! Azóta is csináltam mégegy clearblue-t és az is halványan pozitív lett.

Ági? Hogy vagy?

Réka? Évi2?

Évi

2008. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bocs, hogy csak most írok, de egyrészt a munkámmal is muszáj néha foglalkoznom ( :( ), másrészt már alig bírom megtalálni ezt a kérdést a sok újabb között...

Én még mindig nem tudom senki email címét, úgyhogy ha lehet, írjátok meg nekem privibe!!!

Amúgy a helyzethez képest jól vagyok. Tegnap este olyan gyomorégésem volt, hogy azt hittem elpatkolok, de szerencsére fél óra után abbamaradt. Ma többször is a megjön érzés kerített hatalmába, de a wc-n mindig kiderült, hogy csak a "normális" terhességi tünet jelentkezett. Évi, Te jól vagy? Több tüneted is van!

Gina! Ne add fel, a hőd még mindig biztató! Én nagyon szorítok Neked!

Réka, Zsuzsi: Nektek pedig kitartást kívánok és sok-sok szexet az elkövetkezendő peteérés környékén!


Egyébként pedig jó hétvégét mindenkinek!

Ági

2008. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/195 anonim ***** válasza:

Még egy érdekes dolog: tegnap döbbentem rá, hogy a babánk elvileg június 20-án fog megszületni. Akkor, amikor az elsőt elveszítettem...


Ági

2008. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/195 anonim ***** válasza:
Ági, Évi! Ne izguljatok, nem fog már megjönni! Az az érzés még 3 hónapig elkísérhet titeket, de nem kell izgulni, már biztos, hogy baba van. De jó nektek , én is úgy szerettem babás lenni, a legjobb dolog a világon. Élvezzétek minden percét, a néha kínzó panaszokkal együtt. A gyomorégés is normális, én a picikével 12 hétig iszonyat sokat kínlódtam, volt hogy ülve aludtam. Meg persze a végén is mikor már nagy volt a pocak. A nyúlos folyás az meg megint megvolt nekem is végig, úgyhogy nem kell izgulni ez mind normális dolog. Én elhiszem , hogy akinek már elment egy babája,annak nehezebb és fél minden rezzenéstől , de élvezzétek a babás kort ne gondoljatok a legrosszabra soha. Ági neked meg Isteni csoda, hogy a babád pont akkor fog megszületni! Nálam meg az a helyzet, hogy sajnos már nagyon sötétedik ez a barnázás, meg nem is olyan kevés, úgyhogy holnap szerintem jönnek a piros betűs napok. :( HURRÁ! Mindegy majd talán legközelebb! Nem tudok sajna jóhírekkel szolgálni a drága férjemnek ha megyek hozzá. Bár talán én is elég leszek az örömhöz. :) Jó éjt nektek! Majd írjatok!
2008. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/195 anonim ***** válasza:
Itt a vége, fuss el véle???!!! Mindenki eltűnt!
2008. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/195 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok, rendszeresen visszalátogatok, de valahogy fogynak a hozzászólók, email elérhetőségeket meg nem tudok... :(

Gina! Sajnálom, ha most nem jött össze, de hidd el, hogy nemsokára Veled is megtörténik mindez a jó! Szorítok Neked! A férjed így is nagyon fog örülni, ha meglát! :)


Szép napot mindenkinek,

Ági

2008. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/195 anonim ***** válasza:
Sziasztok, képzeljétek el, hogy még mindig nem jött meg, a hőm még mindig magas. Ma megyek a kórházb tesztet ismételni. Ha nem jön meg és a teszt is neg. lesz, akkor megyek a dokimhoz. 4 napja késik. Csak ez a barna folyásom van meg, de az is krémes, meg nagyon kevés. Védőnő szerint a mensi bevezetője nem tarthat 4 napig. Szerintetek? De úgy félek egy újabb neg. tszettől, hogy legszívesebben el se mennék, mert érzem, hogy megint neg. lesz. Egyébként meg minden egyéb tünetem megvan. Ti jól vagytok?
2008. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!