Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
 161/195 anonim ***** válasza:

Szia Réka!

Szerintem szerdán reggel tesztelj, ha addig nem jön meg! Szorítok!

Gina, én a helyedben már rég teszteltem volna, megenne a kíváncsiság...

Zsuzsi, még ne add fel, mert lehet, hogy nálad csak később mutatja ki a teszt. Neked is szurkolok!

Én holnap megyek uh-ra, úgyhogy nekem is van miért izgulnom! Most már a 7. hetet taposom, remélem minden rendben lesz!


Szép napot mindenkinek,

Ági

2008. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/195 anonim ***** válasza:

Szia Ági!

Nyugi minden rendben lesz. Sőt jó eséllyel már evrni fog a kicsi szíve.

Igen én is nagyon reménykedek hogy csak korai volt. Mert ugye a 27. napon vagyok m. Ha nem jön meg akkor 2-3 nap múlva tesztelek én is. Szerintem Réka már bírd ki addig. Aztán bízzunk benne hogy neked is és nekem is pozitív lesz.sziasztok!

2008. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/195 anonim ***** válasza:

Szia Ági!

Na mi újság? mit látott a doki? hogy vgay?

Nálam mensi még sehol, a hőm reggel 37 volt. Anniyra jó lenn...

zsuzsi

2008. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/195 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok! (Gina) Nálam meg az van, hogy barnázok tegnap óta, úgyhogy bizti mensi lesz, a hőm 37 volt még ma reggel is, dehát majd leesik. Ki kell vizsgáltatnom magam, mert elég sokat barnázgatok mostanában, mire hazajön az uram, már jó lenne, ha rendben lennék. 2 hét múlva megyek a dokimhoz. Ági mizu? Láttad a kisbabid? Olyan jó, igaz? Már én is átéltem kétszer, de most nagyon vágyom már a harmadikra is! Réka veled mizu? Holnap akkor tesztelsz? Jó éjt mindenkinek!
2008. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/195 anonim ***** válasza:
Sziasztok? Megvolt a tesztelés? Zsuzsi te mikor ismételsz? Az én reggeli hőm 37,1 úgyhogy nem hogy esne, inkább emelkedik, meg a barna folyásom megvan. Jó, nem? Teljesen meghülyült a szervezetem! Szép napot mindenkinek, majd írjatok!
2008. nov. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/195 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem, nem teszteltem újat, majd ha péntekig nem jön akkor majd. De szeritem ma holnap meglesz. ele nincs még, de úgy érzem. Mondjuk az is jó lenne mert akkor legalább visszaállt a régi rendbe és az is jó már.

A hőm még minidg 36,9-37 szóval nekem sem esett le.

Ági mizu? nagyon várjuk hogy jelentkezz:)

sziasztok!

zsuzsi

2008. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/195 anonim ***** válasza:

Sziasztok CSajok! Évi vagyok!

Kicsit eltűntem a sok meló miatt... Remélem mindenki pozitívat fog tesztelni!!! Nagyon szorítok Nektek!

Ági, milyen volt a dokinál? Mesélj!

Nálam a helyzet változatlan. Csak remélni tudom hogy jókor vagyunk együtt és hogy van egyátalán peteérésem. De már teljesen feladtam a dolgot. Elkezdtem hőmérőzni, és eléggé össze-vissza van. Ebben a ciklusban 2szer volt hogy leesett a hőm, egyszer a 13.napon, majd a 21.napon. Úgyhogy nem értem. Folyásom nem igazán van, csak kevés fehér és fájdogál tompán, de már nem úgy mint a múlt héten amikor szurkált. Most inkább menzis. De csak 16-19-e között nem várom valahogy. Szerintetek ez mi lehet? Szórakozik velem a testem...

Na de írjatok hogy ha teszteltek!

Puszi mindenkinek!

2008. nov. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/195 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én még tegnap délután teszteltem, persze negatív lett.Sose szokott késni, ma reggel 37,1 volt a hőm, viszont már egyáltalán nem fáj a hasam, a folyásom fehér krémes. Az ovumikroszkópom már nem páfrányos, szóval szerintem buktam a dolgot, csak legalább jönne meg!
2008. nov. 5. 18:43
 169/195 anonim ***** válasza:
Réka sajnálom, hogy neg lett a teszt, de még nem reménytelen, amíg nem jön meg, mindig van remény. Én is reménykedem, pedig 3 napja barnázok, erősen görcsölök, derekam leszakad, de mégis van bennem egy kis remény. Bolond vagyok szerintem, de jó egy kicsit beleélni magam, hogy hátha. második terhességemnél is barnáztam az elején , szóval még bármi lehet. Vagy úgy járok mint a múlt hónapban, 5 nap barnázás után a 6. napon elöntött... ( már bocsánat) Alig várom már, hogy menjek a dokihoz, hogy mondjon valamit ,ami kicsit rendbeszed. Ja és a hőm nekem is 37,1, úgyhogy az is ad okot egy kicsit a bizakodásra. Nem tudom, de hamarosan kiderül. Ági veled mizu, nem írtál még hogy milyen volt az uh? Évi neked meg azt tudom mondani, hogy legyetek csak együtt, amikor jólesik és talán sikerül. Bárcsak mi is így lennénk, nem elég elviselni a párom hiányát, az egyedüllétet a két kicsivel, hónapról hónapra elkeserít, hogy így még babit se tudunk készíteni. Tegnap mélyen depresszív hangulatba kerültem emiatt, annyira rossz , hogy nem akar összejönni. És ez a várakozás hónapról hónapra. De ha most megjön lesz egy nyugis hónapom, mert nem lesz kitől teherbe esnem.:) Aztán januárban már előre félek, megint a folyásnézés, a hőmérés, a cicinyomogatás, a pocaklesés.:) Most aztán jól kiöntöttem a szívemet , gondolom nagy szükségetek van erre. Puszi mindenkinek!
2008. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/195 anonim ***** válasza:
Ja ésGina voltam. Végigolvastam újra az gész irományunkat, nem is tudom hol hallottam de mennyire igaz, hogy egy nő mennyi mindent képes megtenni azért hogy teherbe essen és azért is hogy ne! Mi most az első kategóriához tartozunk természetesen!
2008. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!