Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/195 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hogy tegnap-mára nem várom...

1-eske

2008. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/195 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok. Akkor hajrá! Szerintem vár egy napot aztán csinálj mégegyet! én drukkolok nagyon. Meg én is reménykedek:)

A kérdező meg eltünt:(

2008. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/195 anonim ***** válasza:
100%

Köszi :)

Hát mindenképp várok és csinálok majd még 1-et. Majd megírom. Drukkolok mindannyionknak!

Fura ez a teszt, mert mostmár szinte nem is látom a csíkot. Lehet hogy egyből a helyét láttam meg? Mert egyértelműen volt ott egy nagyon halványka picit színes vonalka, de már nem igen látom. Lehet hogy már csak odaképzeltem???

Írjatok ha teszteltetek!!

Szorítok!

A kérdező meg lehet hogy dolgozik, de azért remélem hogy fog írni!

2008. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/195 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy eltünt semmit nem jelent. Mindegyikre az van írva hogy 10 perc után nem értelmezhető. Szóval azzal nem foglalkozz. Én is dolgozm egyébként:)
2008. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Aranyoa a levelezésetek és mivel én is hasonló "gondokkal küzdök", beszálnék. :)

Én szombatra (11-re) nem várom, van egypár jel, ami biztató (néha hényinger, kicsit nagyobb mell, hasszurka), de furcsa, hogy 2 nappal ezelőtt bő testápoló szerű folyásom volt, azóta meg alig van. Szerintetek?

2008. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/195 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Üdv a klubban :)

Hát mint itt már írtuk egy párunknak már nem igen van folyása, pedig eddig volt. Most még csak mi is találgatunk, hogy hátha.

A mellfájdalom és a hasszurka is lehet a terhesség miatt. Nekem nem igazán fáj a cicim, inkább érzékeny de hasszurkám néha van.

2008. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/195 A kérdező kommentje:
Itt a kérdező! Réka vagyok. Mostanáig dolgoztam, de örömmel látom, hogy már ennyien vagyunk. Nekem a hőm az még nagyjából jó, 36,9, a számba még mindig érzek egy kis fura izt. A hasam az csak néha fáj, mondjuk nem is szokott, csak a napján. A cicim csak ha nyomkodom akkor érzem, hogy fáj. Lehet már túl sokat nyomkodtam... Viszont ilyenkor már barnás folyásom szokott lenni, de még nincsen hála istennek. Amúgy nem érzem azt, hogy terhes lennék. Szerintetek? 1eske, ne szomorodj el, pár nap, csinálj újat! Szorítok mindenkinek!
2008. okt. 6. 13:11
 38/195 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit, hogy én mindig hónajban mérem a hőmet és hagyományos lázmérővel.
2008. okt. 6. 13:19
 39/195 anonim ***** válasza:
68%

SZIAAA! Végre itt vagy! Már vártunk!!!

1-eske vagyok!

A hőd még mindíg jó szerintem, a cicimet én is nyomkodom és akkor érzékeny :D (őrültek vagyunk) :DD

Az nem baj hogy nem nagyon fáj a hasad, nekem sem. De az is nagyon jó hogy nem barnázol, ami eddig mindíg volt Neked. Tesztelni mikor akarsz?

Még reménykedek, hogy mi lesz, veszek egy Clearbluet és azzal is megpróbálom, hátha jobb mint a többi.

Remélem babásak vagyunk Mind!!!!! :D

2008. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/195 anonim ***** válasza:
68%

Szia Réka!

Én az utolsó új bekapcsolódó vagyok. Nekem júniusban, a 7. héten volt egy spontán vetélésem, a múlt hónapban kezdtünk újra rástartolni a babára, de eddig máég semmi. Én 2 hónapig mértem a hőmet, de már abbahagytam, mert minden percben ez járt a fejemben és már annyira rákattantam, hogy másról szinte nem is beszéltem. Most már csak az ovu tesztet használom és bízom benne, hogy így is összejött. 11-én nem kellene megjönnie, remélme nem is fog.

Üdv:

Ági

2008. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!