Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap a nemvártig. Ma...

Még 3 nap a nemvártig. Ma kicsit furcsán kezdtem magam érezni. A számba furcsa ízt, meg furcsa szagot is. A melleim már egy kicsit fájnak, a hőm 36,9. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/195 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én is csatlakoznék! Én 9-re nem várom és én is érzékenyebb vagyok a szagokra, a számbín meg egyfolytában keserű ízt érzek. Hányingerem is van , de nem mindig. Ti hol méritek a hőt? A 36,9-et hol mérted? Nekem ma reggel 36,8 volt hüvelyben, hónaljban meg 37. De a cicik nekem se fájnak , egyáltalán.Meg mindjárt megjön érzésem van, mintha tényleg meg akarna jönni. Szóval majd meglátjuk, szorítok mindenkinek, remélem mindenegyikünk babás már! Majd írjatok!
2008. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/195 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még egy kérdés, hogy több helyen is olvastam, hogy a hónaljban mérthez még 0,5-öt hozzá kell adni? Mert akkor nekem az már hőemelkedés. Az normális?
2008. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/195 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Isten hozott a bandában:) én hónaljban mérem, vagy szájban. És igen úgy tudom hogy hozzá kell adni ha digitálissal méred 0,5 fokot. Szerintem a hód az bíztató. Hajrá lányok!

2008. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! 1-eske vagyok! :) Akkor ezek szerint nem vagyunk egyedül ezzel az alig fájós cicivel. Én nem mérem a hőmet már egy ideje mert nem jött be, mindíg össze vissza volt!

A kedves kérdezőé szerintem nagyon jó!

A hasatok nem szurkál? Folyással hogy álltok?

2008. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/195 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszoló ha minden igaz:)Nekem fáj a hasam mint amikor megjön.De már 3 napja. Folyásom van fehér. Jó éjszakát és szép napot holnapr. HA teszteltek mindent bele:)
2008. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Csak a tapasztalatomat szeretném leírni: nekem idáig minden hónapban fájt a cicim,és most pékor egy kicsit,de utána csak feszült.Pé után beágyazódásig volt folyásom és ma, a 35.napon egy +at teszteltem!

HASONLÓ ÖRÖMÖKET KÍVÁNOK NEKTEK!

2008. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/195 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én vagyok, aki 9-re nem várja. Gratulálok az utolsó válaszolónak a poz. teszthez. Nekem is van fehéres,krémes folyásom pé óta, ami pé utáni 6. napon barnás volt, akkor is krémes. Azóta is megvan. Nekem nem feszül , nem is féj a cicim, egyáltalán nem is érzem, hogy vannak. Viszont a hasam nekem is feszít, úgy érzem, mintha holnapra meg akarna jönni, ezt is félidő óta egyfolytában érzem, derekam leszakad. Napközben folyamatosan megmértem hagyományossal a hőmet, egyfolytában hőemelkedésem van. Remélem nem beteg leszek. Még messzinek tűnik a 9-e, addig még le is ehet, de reménykedek, hogy nem fog. Mindenkinek nagyon szorítok, remélem kismamaként folytatjuk az üzengetést. Mindenki írjon ám, hogy mi lett!
2008. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/195 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok,én még várok 1 pár napot a teszttel de tünetek már vannak reggel és este
2008. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/195 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok! A + teszthez gratulálok!!! Remélem én is és mindannyian +at fogunk tesztelni! Nekem folyásom már nem igen van, egy pár napja, kevés és fehér. A hasam hol feszít, hol szurkál itt-ott...

Jóéjt és holnap folytathatjuk!


(Na pont ezekért a beszélgetésekért van ez az oldal!)

2008. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/195 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

3. válaszolóm vgayok.Nálam elmaradt a reggeli teszteleés mert elégg rohanósra sikerült a reggel. Viszont mintha barnáztam volna.. Szóval kezdem feladni:( a hőm reggel 36,8 volt, a pocakon fáj olyan megjövősem. Ha nem jön meg lehet délután vagy holnap reggel tesztelek! Veletek mizu?

2008. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!