Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, h elsőre...

Mekkora az esélye, h elsőre sikerül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát a párommal. 5.-én megjött a mensim , általában 5 napig szokott meglenni. Mikor kellene együtt lennünk,h sikerüljön elsőre??
2010. ápr. 7. 15:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:

Szia! Koszonom mi jol vagyunk! Holnap lesz a 12 hetes UH, mar nagyon varjuk! :)


Amiket irtal, hogy erzel, az nagyon olyan, mint a terhessegi tunetek. Foleg ha mar ket hete erzed a cicid. Azt en a mai napig erzem, kb. az 5.-6. hettol kezdve. Az nem mulik el, legalabbis egyenlore. En ugy gondolom, ha folyamatosan erzed ket hete, akkor az lehet baba. A mensi szeru erzes is utalhat arra, bar nekem ez nem nagyon volt, de tobben is irtak ezt. Mikor mesz dokihoz? Szerintem most mar elmehetnel. Jobb lenne megtudni, hogy mi van. Nagyon drukkolok Neked!!! Irj majd!

2010. júl. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 A kérdező kommentje:
Szia! Tegnap megjött:( Elvagyok keseredve. Eldöntöttem,h most már nem foglalkozom vele, ha jönni akar majd jönni fog :) Remélem minél hamarabb :) Azért itt tarthatjuk továbbra is a kapcsolatot, ha szeretnéd :) Írni fogok Neked :) Addig is Minden jót , és vigyázz Magatokra :)
2010. júl. 2. 09:50
 63/75 A kérdező kommentje:
És KÖSZÖNÖM ,h továbbra is drukkolsz Nekem :)
2010. júl. 2. 09:51
 64/75 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnalom, hogy megjott! De nagyon jo a gondolkodasod! Ugy latszik meg nem volt itt az ideje, talan jovo honapban! Probald meg lazabban venni es ne gorcsolni rajta. Persze legyetek 2-3 naponta egyutt. Hidd el, hamar ossze fog jonni! Nagyon drukkolok Neked tenyleg! Mert emlekszem, hogy anno, mikor kiirtad a kerdest, akkor en pont ugyanabban a helyzetben voltam, mint Te, pont akkor volt az utolso mensink elso napja es pont abban a honapban kezdtunk el mi is probalkozni. Olyan erzesem van, hogy Nektek is hamar ossze fog jonni most mar! Csak pozitivan es kitartas!!!


Ma voltunk a 12 hetes UH-on. Olyan nagyon izgultam elotte, hogy mindketten jol legyenek stb. Szerencsere minden rendben van. 2 es fel orat tartott a vizsgalat. Minden bigyot kiszamoltak, vert vettek, vernyomast mertek, aztan tobb, mint egy oraig hasi ultrahangoztak. A ket kis baboca olyan virgonc volt, hogy a doktorno azt mondta, hogy ilyen virgonc gyerekeket meg nem latott, az egyik legnehezebb uh-ja volt. :) Minden rendben, nagyon aranyosak, ficankolnak, integetnek, bukfenceznek. :)) Egy placentaban (mehlepenyben) vannak, de ma lattak, hogy van kozottuk egy kis hartya, tehat kulon kis zsakocskajuk van. Ez nagyon nagy szerencse, mert ha egyben lennenek, az veszelyesebb. Azt mondta az iker szakerto orvos, hogy 99%, hogy egypeteju ikrek. A hasi uh utan huvelyi uh-ot is csinaltak, minden rendben volt. 12 nap mulva lesz a kovetkezo UH. Kethetente lesz UH-m. Ugy latszik tenyleg nagyon odafigyelnek az ikrekre itt Angliaban. Ennek nagyon orulok. Minden eredmeny jo lett. Az egyik baba picit kisebb, mint a masik (az egyik 54 mm, a masik 61 mm), de azt mondtak, hogy ez teljesen normalis. Most megnyugodtam. Hetfon elmondom a munkahelyen.


Minden jot Neked es irj, hogy mi ujsag Veled!!! Drukkolok!!!

2010. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 A kérdező kommentje:
Szia! Miújság Veletek? Remélem jól vagytok. Én próbálok nem rágörcsölni a baba témára. És kisfiúkat vagy kislányokat szeretnétek? :) Írj majd! :)
2010. júl. 13. 09:10
 66/75 anonim ***** válasza:

Szia! Koszonom jol vagyunk, ma voltunk megint Uh-on, minden rendben, az egyik baba meg mindig kisebb, de szepen fejlodnek! Kisfiu partiak vagyunk, de mind a ketten ugy gondoljuk, hogy mindegy, orulunk, ha fiuk, ha lanyok, csak egeszsegesek legyenek!


Igazad van, ne gorcsolj ra, csak szep lazan. Hidd el sikerulni fog!!! Tovabbra is drukkolok Neked/Nektek!!! Irj majd!

2010. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 A kérdező kommentje:
Szia! miújság Veletek? Remélem jól vagytok.
2010. aug. 2. 10:43
 68/75 anonim ***** válasza:

Szia! Koszonjuk, jol vagyunk! Mult het szerdan megint voltunk UH-on es kiderult, hogy kisfiuk! :)) Jol ereztem!

Minden rendben, az egyik baba meg mindig kisebb, de rendesen fejlodnek. Most mar tobb, mint 1 hete erzem, ahogy mozognak bent, rugdosnak, de meg csak nagyon gyengen erzem, nem olyan nagy rugasokat. Nagyon jo erzes! :) Ma vagyok pont 17 hetes.


Ti hogy alltok? Remelem hamar osszejon a baba! Tovabbra is nagyon drukkolok Nektek! Szoktam Rad gondolni, hogy mi lehet Veled! Irj neha!!!

2010. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:
Szia! Jól vagytok? :) Nekem ez a 2. hónapom,h nem jön meg rendesen a mensim, csak barnázok, pár napig, nagyon furcsa. Voltam már rosszul is, hányinger, sőt még néha most is rám jön. Nem teszteltem, még várok vele :) Írj,h miújság Veletek? :) Puszi!
2010. szept. 16. 09:18
 70/75 A kérdező kommentje:
Volt mikor szédültem is , ezt elfelejtettem beleírni.
2010. szept. 16. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!