Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, h elsőre...

Mekkora az esélye, h elsőre sikerül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát a párommal. 5.-én megjött a mensim , általában 5 napig szokott meglenni. Mikor kellene együtt lennünk,h sikerüljön elsőre??
2010. ápr. 7. 15:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
100%

ha ezt meg lehetne mondani, akkor senki se várna hosszú évekig a babára.


de azért szerencsére sokan vannak azok is, akiknek elsőre, másodikra, harmadikra sikerül. és az nagyon jó. az átlag fél év. az emberek 80-90%-nak egy éven belül összejön

2010. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
A kór tényleg sokat számít? Nagyobb esélye van annak aki 30 alatt van?
2010. ápr. 7. 15:31
 3/75 anonim ***** válasza:
100%

Számold ki a www.ciklus.hu-n. Ha tudod, hogy hány napos a ciklusod, akkor kiad egy 2-3 napos intervallumot, ami szerint nagyobb az esély a teherbeesésre.

Én csak utólag csináltam meg, de nekünk bejött. Elsőre sikerült a baba :-)

2010. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azért azt, hogy "Sokkal nagyobb esélye van" nem mondanám. Arra van nagyobb esélye a fiatalabb anyukáknak, hogy egészségesen működik a szervezetük, vagy ha probléma van, több idejük van megoldani azt. Szeretkezzetek minden másnap - harmadnap, és lazíts, minden más menni fog magától. Első pár hónapban felesleges ennyire izgulni amiatt, hogy sikerüljön. Ha nem figyelsz rá, talán gyorsabban menni fog! Ne számolgass, csak szeresd a párod!
2010. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
100%

a kor sokat számít. De mindenkinél egyénileg változik, hogy mikor jön el az az idő, amikor már nehezebben megy. van akinek (szélsőséges esetben) 20-as évei vége felé sem egyszerű és van aki 40 éves kora fölött is vígan szül 2-3 gyereket. de ha 30-as éveid előtt megpróbálkoztok a babával, akkor nem valószínű, hogy gondjaitok lesznek.


az a baj, hogy hirtelen az átmenet. sokszor olvasom, hogy mondjuk 32 évesen egyből összejött a baba és szeretnének neki pár év múlva tesót és akkor már nem megy.

2010. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem biológus és ő mondta,hogy egy nő számára a genetikailag legideálisabb kor a 22 és 23. életév! Ilyenkor a legnagyobb az esélye a teherbeesésnek és annak, hogy a baba maximálisan egészséges legyen, természetesen ha az anya is egészséges!
2010. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:
mensi után 7.és 16.-ik nap között esélyes az együttlét?
2010. ápr. 7. 15:39
 8/75 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, milyen hosszú a ciklusod. de átlagos ciklusnál igen.
2010. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek együtt kétnaponta, ha tehetitek, mert akkor nagyon nem tudjátok elhibázni. Hőmérőzhetsz is, bár abból lehet csak utólag tudod meg, hogy mikor volt pé és használhatsz ovutesztet is. Nekem mind a két gyerek elsőre összejött, ovutesztet használtam. Az elsőnél 22 éves voltam mikor fogant a másodiknál 25. :) Most 27 vagyok és tervezzük lassan a harmadikat. :)
2010. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. ápr. 7. 18:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!