Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, h elsőre...

Mekkora az esélye, h elsőre sikerül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát a párommal. 5.-én megjött a mensim , általában 5 napig szokott meglenni. Mikor kellene együtt lennünk,h sikerüljön elsőre??
2010. ápr. 7. 15:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 A kérdező kommentje:
Szia! Ma reggel megcsináltam a tesztet, sajnos negatív lett, de még mindig nem jött meg a menzim. Van még remény szerinted?.
2010. máj. 9. 07:14
 32/75 A kérdező kommentje:
Szia! Veled miújság, teszteltél már?
2010. máj. 9. 14:31
 33/75 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, itt vagyok, csak tegnapelott delutan ota nem jartam a neten.

Ne csuggedj, hogy negativ lett, szerintem meg van meg esely!!! :) Mert ugye meg mindig nem jott meg Neked sem! :) Neked is hosszu ciklusaid vannak altalaban? Mert ha igen, akkor valoszinu kesobb volt az ovulaciod is, igy a teszt is kesobb fogja kimutatni. Szerintem varj egy par napot, aztan tesztelj ujra.


Nekem sem jott meg meg, ma vagyunk a 35. napon. En meg nem tesztelek, mert mar korabban irtam, hogy nekem 31-38 napos ciklusaim vannak, igy szerintem majd ha eljutok a 40 naphoz, akkor kezdek majd el remenykedni, hogy hatha...


Annyira egy cipoben jarunk! :) Aprilis 5-en volt mensink, most volt az elso probalkozos honap es meg egyikunknek sem jott meg! :) Megy a drukk!!! Irj mindenkepp!!!

2010. máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 A kérdező kommentje:
Szia! Mindenképpen írok még :) És várom a Te válaszodat is :) Drukkolok nagyon
2010. máj. 10. 10:19
 35/75 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nekem ma megjött :( a teszt is negatív. Neked megy a drukk, írj majd!
2010. máj. 11. 08:40
 36/75 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem,h sikerült, mert sokszor voltunk együtt a párommal. Nem értem :(
2010. máj. 11. 08:41
 37/75 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom! :( Pont most akartam irni Neked, hogy megkerdezzem, hogy vannak-e tuneteid, de most latom, hogy megjott Neked! :( Ne szomorkodj! Nem csinaltatok semmit rosszul, mindent jol csinaltatok, a kovetkezo honapban csak meg kell ismetelni es hatha akkor osszejon! En nagyon drukkolok Nektek!!! Igazabol en azt olvastam valahol, hogy az atlag paroknak kb. 6 honap az atlagos ido, mig osszejon a baba. A kornyezetemben is igy volt szinte mindenkinek, kb. 6 honap. Hugomeknak a 9. honapban jott ossze, pedig Ok is mindig jokor es sokat voltak egyutt. En nagyon drukkolok Neked/Nektek, hogy jovo honapban osszejojjon!!! Hidd el sikerulni fog!!!


Nekem meg mindig nem jott meg, de en nem erzek semmi kulonoset vagy furcsat. Ma van a 36. nap. A lanyoknak, akik erre az oldalra irnak, ilyenkor mar mindenfele tuneteik vannak. Nekem semmi. :( Mondjuk azt eszrevettem, hogy allandoan pisilnem kell, szinte felorankent megyek ki. Meg ejszaka is felkelek 1-2-szer, eddig sosem volt ilyen. De ezen kivul semmi. A melleimet sem erzem, hogy feszulnenek. Hat, nem tudom, majd meglatjuk... Megirom ide, hogy mi lett, ok?


Sok sikert kivanok Neked es egy pozitiv tesztet a jovo honapban!

Majd irok.

2010. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 A kérdező kommentje:
Köszönöm , Aranyos vagy:) Várom ,h írj :)
2010. máj. 11. 14:55
 39/75 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, hogy igy eltuntem. Meg mindig nem jott meg, de meg nem akarok tesztelni. Ma van a 38. nap. Nekem mar volt elotte olyan honap, mikor 38 napra jott meg, ezert nem elem meg bele magam. Most elutazom, nem biztos, hogy fogok tudni netezni. De ha a jovo het vegeig meg mindig nem jon meg, akkor jovo het szombat reggel tesztelek egyet. (Meg tesztem sincs, vennem kell). Addig nem akarok, mert annyi ilyet olvastam mar ezen az oldalon, nehogy csalodas erjen. De meg fogom irni az eredmenyt. Azt is megirom, ha megjott.

Minden jot kivanok Nektek! Ahogy elmulik a mensid kezdjetek probalkozni ujra! Hidd el sikerulni fog!!! Nagyon drukkolok Nektek! Majd jelentkezem.

2010. máj. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:
Szia! Én is Minden jót kívánok Nektek :) Remélem,h Téged nem ér csalódás, és szép pozitív teszted lesz. Én még mindig nagyon drukkolok,h baba legyen a dologban :)
2010. máj. 13. 11:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!