Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, h elsőre...

Mekkora az esélye, h elsőre sikerül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát a párommal. 5.-én megjött a mensim , általában 5 napig szokott meglenni. Mikor kellene együtt lennünk,h sikerüljön elsőre??
2010. ápr. 7. 15:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:
Örülök a jó hírednek :)
2010. jún. 14. 17:03
 52/75 anonim ***** válasza:

Szia! Koszonom szepen! :)

Nagyon drukkolok Neked holnapra!!! Marmint, hogy pozitivat tesztelj!!! Irj majd!

2010. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 A kérdező kommentje:
Szia! Persze, megírom :) remélem örülni fogunk :)
2010. jún. 17. 16:28
 54/75 A kérdező kommentje:
Szia! Hát... megcsináltam és negatív :( Mensinek még semmi nyoma.
2010. jún. 18. 08:20
 55/75 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnalom! De ne keseredj el, mert ha meg mindig nem jott meg, akkor van esely! Lehet, hogy kesobb fogant a baba! Hanyadik napon tartasz? Altalaban hany naposak a ciklusaid? Ugy drukkolok, hogy kesobb pozitiv legyen!!! Sok ilyet olvastam mar itt, hogy eloszor negativ, aztan pozitiv. Igaz ma mar hetfo van, nem tudtam irni a hetvegen, de remelem, hogy azota sem jott meg a mensid! Irj! Drukkolok!!!
2010. jún. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 A kérdező kommentje:
Szia! általában 32 naposak a ciklusaim, ma már a 42.napon tartok, de még mindig semmi mensi. A tegnapi teszt is negatív volt :( Hát még reménykedem.
2010. jún. 21. 19:18
 57/75 anonim ***** válasza:

En is remenykedem!!! Meg regebben olvasgattam a teherbeeses temaban, hogy voltak olyan kismamak, akiknel csak az otven valahanyadik napon mutatta ki a teszt. Ez allitolag azert van, mert nagyon lassan novekszik a hcg szint a szervezetben. Meg lehet belole valami!

De szerintem ha kb. 50 napig nem jon meg, akkor menj el orvoshoz, lehet, hogy ott mutatni fog valamit. De jo lenne!!! Nagyon drukkolok! Irj mindenkepp!

2010. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 A kérdező kommentje:
Szia! Ma vagyok a 48. napon,de még mindig semmi mensi. egy hete csináltam utoljára tesztet azóta nem. Ha a következő mensim se jön meg akkor elmegyek orvoshoz,de tesztet még azért előtte csinálom majd. Megírom mindenképp mi lett :) Te jól vagy , mi újság?
2010. jún. 27. 14:14
 59/75 anonim ***** válasza:

Szia! Pont most akartam kerdezni, hogy mi ujsag Veled? Szoval akkor ma 49. nap. En emlekszem, hogy a 47. napon teszteltem eloszor. Nekem akkor mar voltak tuneteim, cici erzekenyseg, emelyges, hanyinger. Neked van valami tunet?


Szerintem jovo hetre kerj egy idopontot a nogyogyaszhoz. Lehet, hogy ott a doki mar fog latni valamit. Sok olyan kismama irt be ide, hogy 50. napon vagy akar utana volt, hogy eloszor kimutatta a teszt. Ez a hcg hormon szinttol fugg. Nem mindenkinek ugrik meg rogton. Mondjuk, ha alacsony, akkor valoszinu tunetek sincsenek meg.


Mi jol vagyunk koszonjuk! Penteken megyek UH-ra, akkor leszek 12+2 napos az elozo UH szerint. A mensi szerint 12+4 napos. Megint lesz vervetel (ket hete is volt), meg most fogjak nezni azt hiszem a Down kort is. Jaj, en allandoan ugy aggodom, hogy valami gond lesz es mar csak egy baba van. De mindig probalom elhessegetni a rossz gondolatokat. Majd irok, hogy mi volt az UH-on. :)


Nagyon drukkolok Neked/Nektek!!! Irj majd.

2010. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 A kérdező kommentje:

Szia! Néha úgy fáj a hasam mintha megakarna jönni,de aztán elmúlik, van mikor a nap folyamán többször is. A cicim ha megfogom picit érzékeny , ez általában mensi előtt szokott így lenni, de már vagy két hete ilyen . Nem tudom... Néha úgy érzem sikerült, néha viszont elbizonytalanodom ...

néha a gyomrom is fáj. remélem jól vagytok :) Majd írok még.

2010. jún. 30. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!