Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, h elsőre...

Mekkora az esélye, h elsőre sikerül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát a párommal. 5.-én megjött a mensim , általában 5 napig szokott meglenni. Mikor kellene együtt lennünk,h sikerüljön elsőre??
2010. ápr. 7. 15:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 A kérdező kommentje:
már csináltam két ovutesztet , az elsőt a ciklusom 7. napján, a másikat pedig ma (ciklus 11. napja)de még sajnos negatív. ennek ellenére 2 naponta szeretjük egymást :)
2010. ápr. 15. 15:16
 22/75 anonim ***** válasza:

Szia, elozo vagyok, ugyanez nalam is :), a honap elso heteben nem varom. Az ovu tesztet en is elkezdtem 3 napja. Minden este fogom nezni, aztan majd csak mutat valamit. :) Egyenlore nekem is negativ. De mivel nekem 31-38 naposak a ciklusaim, ezert ugy gondolom, hogy kb. a 18-20-dik nap korul lesz pozitiv. Na, majd meglatjuk. A biztonsag kedveert mi is egyutt vagyunk ketnaponta. Bar nem biztos, hogy ez fog menni egesz honapban. Van olyan, hogy nincs alkalmunk egyutt lenni a ferjemmel, mert O mashogy dolgozik, mint en, de azert igyekszunk. :)

Tovabbi jo probalkozast, mielobbi sikerrel! :)

2010. ápr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:

Szia!


Na mi van? Összejött elsőre? :) Írd meg, ha már tudod!!! :)

2010. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Tenyleg, hogy vagytok lanyok? Van valami jo hir? En vagyok az utolso elotti. Nekem meg nem jott meg, ma van a 31. nap, de mint irtam nekem 31-38 naposak a ciklusaim, igy ez semmit nem jelent.

Kerdezo, Neked van jo hired?

Akinek az eskuvoje volt, annak gratulalok es remelem van jo hir is!

Irjatok lanyok, hogy hogy alltok.

2010. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma van a nemvárt első napja, ha minden jól megy akkor holnap reggel már tesztelek.. Remélem jó eredménnyel :) Szurkoljatok, Én is szurkolok Mindenkinek.
2010. máj. 5. 10:14
 26/75 anonim ***** válasza:

Szia! Elotted szolo voltam. Nagyon drukkolok Neked! Majd ird meg, hogy mi volt! En meg varok a rendszeretelen mensim miatt :(

Remelem Te jo hirrel szolgalsz majd! :)

2010. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:

Szia! Elozo vagyok. Teszteltel? Remelem jo hired van!

Sajnos en ugy erzem, hogy meg fog jonni. :(( Elkezdett alul fajni a hasam es ez nalam a mensi napjan szokott lenni. Szerintem meg most delelott, de legkesobb delutan meg fog jonni. :((

Neked drukkolok!!! Irj majd.

2010. máj. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 A kérdező kommentje:
Szia! Még nem merek tesztelni, várok még picit, mindenképpen megírom majd az eredményt.
2010. máj. 7. 13:34
 29/75 anonim ***** válasza:
Szia! Ok, varom! :) De akkor ezek szerint meg Neked sem jott meg, ami jo jel, mert ma vagyunk a 33. napon! :) Drukkolok Neked !
2010. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 A kérdező kommentje:
Szia! Én is drukkolok Neked :) Te mikor tesztelsz?
2010. máj. 8. 14:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!