Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, h elsőre...

Mekkora az esélye, h elsőre sikerül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát a párommal. 5.-én megjött a mensim , általában 5 napig szokott meglenni. Mikor kellene együtt lennünk,h sikerüljön elsőre??
2010. ápr. 7. 15:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
45%

Szia!

Mi is ebben a hónapban próbálkozunk először. Annyira boldog lennék, ha össze is jönne elsőre. :))) De azért nem élem bele magam. Viszont ő lenne a nászajándékunk, mert jövőhéten lesz az esküvőnk. :))) Egyébként hány évesek vagytok?

2010. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is 5-en jott meg es mi is ebben a honapban fogunk eloszor probalkozni! :) En kiprobalom az ovutesztet, mar vettem is egy 20 darabosat, szerintem ugy vasarnap elkezdem nezni minden nap (delutani/esti orakban). Persze azon kivul majd megprobalunk minel surubben egyutt lenni. Idealis lenne ket naponta, de sajnos nekunk nem mindig van lehetosegunk ra, mert a ferjem teljesen mas idoben dolgozik, mint en. De minden tolunk telhetot meg fogunk tenni. :)

Drukkolok Nektek is, hogy minel hamarabb osszejojjon! Meg persze mindenkinek, aki probalkozik! :)

2010. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 A kérdező kommentje:
Sziasztok :) Én is drukkolok Nektek,h sikerüljön :) 22 éves vagyok! Én is kipróbálom az ovu tesztet :)
2010. ápr. 8. 15:03
 14/75 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy állsz?

2010. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 A kérdező kommentje:
Szia! most kétnaponta együtt vagyunk, aztán reméljük sikerül. És Te? :)
2010. ápr. 13. 15:41
 16/75 anonim ***** válasza:

Most latom csak, hogy az egyik hozzaszolonak a heten lesz az eskuvoje! :) Sok boldogsagot es mielobbi pozitiv tesztet kivanok! :)


A kerdezonek is mielobbi pozitiv tesztet es persze mindenkinek, aki probalkozik. :)


En vagyok az egyik korabbi hozzaszolo, akinek szinten 5-en jott meg es ebben a honapban kezdtunk el probalkozni. En egyebkent 34 eves vagyok, a ferjem 37.

2010. ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 A kérdező kommentje:
Szia!Drukkolok Nektek. Majd írj,hogy sikerült-e :)
2010. ápr. 14. 15:13
 18/75 anonim ***** válasza:

Hello! Elvileg peteéréskor együtt voltunk, úgy hogy reménykedem, de azért nem élem bele magam, mert elég kicsi az esélye annak, hogy elsőre össze jön.

Köszönöm a gratulációt, szombaton lesz a nagy nap. :)))

Egyébként nektek mikor kell megjönni? Nekem kb. 1,5 hét múlva.

2010. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:

Nekem aprilis 5-en kezdodott a mensim (4 napos volt), igy meg arrebb van az ovu. Sajnos a ciklusaim 31-38 naposak, igy igazabol nem tudom pontosan hogy mikor lesz a tuszorepedes. Tegnap este mar csinaltam az ovu tesztet, most majd nezem minden nap este, aztan majd csak kimutatja. :) Ez az elso honap, hogy probalkozunk. Ugy tudom, hogy a kerdezonek is ez az elso honap es Neki is 5-en kezdodott az elozo menstruacioja, mint nekem. :)


Jo keszulodest szombatra a Nagy Napra, mar biztosan nagyon izgatott vagy! El is hiszem, en is igy voltam anno az eskuvom elott! Legyen az a legszebb nap az eletedben! A babahoz meg sok sikert! Hajra csajok! :)

2010. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 A kérdező kommentje:
Sziasztok :) a hónap első hetére nem várom a menzim. kétnaponta együtt vagyunk párommal. Nagyon szeretném ha jönne a baba. Mindenkinek szurkolok :) puszi.
2010. ápr. 15. 15:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!