Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, h elsőre...

Mekkora az esélye, h elsőre sikerül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát a párommal. 5.-én megjött a mensim , általában 5 napig szokott meglenni. Mikor kellene együtt lennünk,h sikerüljön elsőre??
2010. ápr. 7. 15:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
Koszonom szepen! :) Jelentkezni fogok!
2010. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:

Szia! Meg mindig nem jott meg! Pedig ma mar 42. nap van. Elkezdett fajni a cicim 3 napja, nagyon erzekeny, soha nem szokott. Most kulfoldon vagyok (meg amugy is kulfoldon elek), de szombaton reggel fogok tesztelni, ha addig nem jon meg, mert ez most mar nagyon gyanus!

Remelem Te jol vagy! Tovabbra is nagyon drukkolok Nektek!!! Irok majd!

2010. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 A kérdező kommentje:
Szia! Bízom benne,hogy pozitív lesz a teszted :) Nagyon örülnék,h Neked legalább elsőre sikerült. Köszönöm,hogy megírod :) Várom :) Minden jót Nektek :)
2010. máj. 17. 12:22
 44/75 anonim ***** válasza:

Szia!

Koszonom szepen, hogy drukkoltal! Ma reggel teszteltem es nagyon eros pozitiv lett a tesztem!!! :) Mondjuk igy a 47. napon kell is, hogy eros pozitiv legyenlegyen! :)

Annyira boldogok vagyunk a ferjemmel, nem gondoltuk, hogy igy elsore osszejon! En 34 eves vagyok, a ferjem pedig 37!

Ti mar javaban probalkoztok ujra! Nagyon szoritok Neked, hogy most a masodik honapban osszejojjon a baba!!! Hidd el sikerulni fog! Majd ird meg nekem legyszi! Nagyon drukkolok!!!

2010. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 A kérdező kommentje:
Szia! Szívből gratulálok Nektek a Babához :) Sok boldogságot és vigyázz Magatokra :) Nagyon örülök ,h Neked sikerült elsőre :) (Bárcsak nekem is sikerülne) Most 11.-e körül nem kellene megjönnie, hát... reménykedem. :) Majd írok még. :)
2010. máj. 28. 09:32
 46/75 anonim ***** válasza:

Szia! Koszonom szepen a gratulaciot! :) Olyan hihetetlen, de ma mar 8+1 hetes vagyok. Mar nagyon izgulunk, mert junius 5-en, szombaton megyunk az elso ultrahangra, alig gyozom kivarni! :)


Nektek nagyon drukkolok!!! Hidd el sikerulni fog! Mindenkepp ird meg, hogy mi van, mert szeretnem, ha Te is velem orulhetnel es azt irnad 11-e utan, hogy pozitivat teszteltel!!! Szoritok ezerrel!

2010. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
Szia! Elozo vagyok. Mi ujsag van Veled??? Jarsz meg erre? Remelem jo hirekkel szolgalsz! Drukkolok Neked!!!
2010. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 A kérdező kommentje:
Szia! A nemvárt napján teszteltem ami negatív lett , de még mindig nem jött meg! Ha továbbra sem jön meg akkor pénteken tesztelek újra :) Veletek minden rendben ? :)
2010. jún. 14. 14:25
 49/75 anonim ***** válasza:

Szia! Azert ez jo jel, marmint hogy meg nem jott meg!!! Nagyon drukkolok!!!

Kepzeld, mi voltunk egy privat klinikan UH-on es egy nagy sokk ert minket! Ikreink lesznek! :) Egy petezsakban vannak, igy egypeteju ikrek. Eloszor elsirtam magam, annyira meglepodtem. A ferjem ott ugra-bugralt oromeben. En is nagyon orulok, de azert nagy munka var rank! :) Remelem tovabbra is minden rendben lesz. Ugy izgulok! :) Csutortokon megyek eloszor a szulesznovel talalkozni, akkor vesznek majd vert eloszor.


Nagyon drukkolok Neked/Nektek!!! Varom, hogy irj! Remelem pozitivat tesztelsz penteken!!!

2010. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 A kérdező kommentje:
Még egyszer szívből gratulálok a picikhez:) Örülök :)
2010. jún. 14. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!