Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.5-re (+/- 1 nap) nem...

Jan.5-re (+/- 1 nap) nem várók? Lányok én írtam ki a lenti "klubot" is, jöhetnek újabb csapattagok is! Hátha most sikerül.

Figyelt kérdés

Előző kérdés ez volt:

"Ki az aki dec.5-re (+-1 nap) nem várja? Jó lenne valakivel együtt szurkolni. Már volt egy vetélésem augusztusban. Az orvos szerint már minden OK velem. Próbálkoztunk is a férjemmel ezen a héten, bárcsak sikerülne most!"


2009. dec. 13. 16:44
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/123 anonim ***** válasza:

bár én még messze vagyok tőletek, de azért megosztom veletek a görbémet.pozitiv tesztet kivánok mindenkinek.

[link]

Lola

2009. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/123 anonim ***** válasza:

Sziasztok T vagyok!

Én 5-8 körül nem várom, iszom a teákat, 22-én volt ovum, rá 4 napra elkezdett fájni a cicim, ami máskor csak mensi előtt szokott 2 napig és sokkal enyhébben. 7.nap kb fél órán át alhasi szurkálás elég keményen, a cicik azóta is fájnak. Nagyon reménykedem :)

Drukkolok mindenkinek!!!

És Boldog Új Évet!!!!

2009. dec. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/123 anonim ***** válasza:

Lola! szépen felment a hőd, ez jót jelent, kívánom, hogy maradjon is így!!


T! Üdv a csapatban, neked is sok szerencsét és babás 2010-et:D:D

nekem is p.é után elkezdett fájni a cicim, de nekem volt már mindenféle hónapom, hol mensi előtt pár nappal, hogy egyáltalán nem fájt, hol p.étől fájt, reménykedtem, mégis megjött. reméljük neked (is) babát jelent!!

E

2009. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/123 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok! Nem voltam elérhető két napig, de most megint vagyok, és látom sokan vagyunk :)

Kétségbe estem kicsit a hőm miatt, ma leesett, de még nem kéne megjönnie, és nem is jött meg.. de akkor mi az oka? Már nincs akkor baba?

[link]

Ilyen még nem volt :(

2009. dec. 30. 10:56
 65/123 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy barnázok is... most ez mi lehet? Menstruációnak még korai lenne.
2009. dec. 30. 14:09
 66/123 anonim ***** válasza:

kedves Lola szerintem is szépen fent vana hőd , reméljük marad is.

T mint ahogy E is írta , nekem is volt már mindenféle hónapom , most pl csak az ovu előtt fájt a cicicm , azóta csak kicsit érzem , de óriásira duzzadtak.az elmúlt pár hónapban is ovukor kezdett fájni , de mensiig nagyon fájtak , és azért ekkorára nem duzzadtak. majd jövőre kiderül hogy jól sikerült e a karácsonyunk.

Kedves kérdező , mivel volt egy időszak ahol nem mérted a hődet így nem lehet pontossan tudni hogy mikor volt ovud , de már minimum 12 napja , ez lehet beágyazódásos vérzés , de lehet hogy meg fog jönni,holnap ha felmegy megint a hőd akkor lehet hogy neked sikerült.

MAjd jelentkezz.

Mona voltam

2009. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/123 A kérdező kommentje:
Köszi Mona, hogy írtál. Az alaphőm 35,8-36. És mivel ebben a kérdéskörben mint írtam is csak jan. 5-re kéne megjönnie. Ilyen korán még sosem jött meg. 30 naposak a ciklusaim, és eddig mindig óramű pontosak voltak.
2009. dec. 30. 15:07
 68/123 A kérdező kommentje:
Ma reggel visszament 36,5-re és nincs vérzés se barna. Lányok írjatok, hogy mi ez?
2009. dec. 31. 07:12
 69/123 anonim ***** válasza:

Kedves L!!

nyugodj meg, ez nagyon fontos! így hogy visszament, tényleg lehet akár ez a beágyazódás is!!! úgy hallottam, akkor pár tizeddel le is eshet a hő, de utána visszamegy! neked pont ez volt! nem akarom, hogy előre örülj, reméljük nem jön meg 5-ig és akkor tesztelhetsz!! szurkolok érted!!

E

2009. dec. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/123 anonim ***** válasza:

Ja, azt elfelejtettem lányok, hogy nem tudom, hogy ma még jövök-e vissza, ugyhogy ez úton szeretnék Nektek nagyon boldog új évet kívánni!! kívánom, hogy az év első fele mindenkinek meghozza a boldogságot, amire vár!!

sok szerencsét, ha máskor nem jövőre írok!

pussz Nektek:

Eszti

2009. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!