Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.5-re (+/- 1 nap) nem...

Jan.5-re (+/- 1 nap) nem várók? Lányok én írtam ki a lenti "klubot" is, jöhetnek újabb csapattagok is! Hátha most sikerül.

Figyelt kérdés

Előző kérdés ez volt:

"Ki az aki dec.5-re (+-1 nap) nem várja? Jó lenne valakivel együtt szurkolni. Már volt egy vetélésem augusztusban. Az orvos szerint már minden OK velem. Próbálkoztunk is a férjemmel ezen a héten, bárcsak sikerülne most!"


2009. dec. 13. 16:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/123 anonim ***** válasza:

ma felment megint egy kicsit, majd meglátjuk mi lesz belőle.azért nem értem a görbémet , mert nekem általában ilyen szokott lenni: [link]

ez a múlt havim, és most mi történt?

Ti többiek hogy vagytok?

üdv.Mona

2010. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/123 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Mona! hát nem tudom elég cikk-cakkos most a görbéd, hátha igazad van és új görbe, (új év) hátha pocilakó:D:D

én tegnap nem itthon aludtam és reggel nem tudtam mérni, de nagyon kiváncsi vagyok a holnap reggeli hőmre, mert ma már megjön érzésem volt, feszít a hasam, és sűrűn járok pisilni :( :(

holnap jelentkezem

E

2010. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/123 anonim ***** válasza:

sziasztok! hát látom senki nem volt tegnap óta...

íme a görbém:

[link]

Szerintetek?

én már le vagyok lombozódva, mert tegnap óta megjön érzésem van...

és Ti hogy vagytok?

E

2010. jan. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/123 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! Képzeljétek ma a Clearblue teszttel pozit teszteltem. Csatolom a görbém!

[link]

Júliusban volt egy missed abom és nagyon remélem ez a pici itt marad velünk!! Tudom hogy még nagyon korai a dolog, de remélem most minden rendben lesz!

Mindenkinek babásodást és boldog új évet kívánok!

B.E.

2010. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/123 anonim ***** válasza:

B.E!

NAGY GRATULA!!!

remélünk minden jót, hogy idén már az öledben Vele díszíted a karifát:D:P

sok boldogságot, és egészséget!!

E

2010. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/123 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én is csatlakoznék én 7-re nem várom de nem görbétek...lehet kellene?!(:)Nagyon drukkolok mindenkinek jó lenne még több pozitivat hallani:)

Különben meg olyan jó, hogy van ez a fórum jó egymást segíteni támogatni mégiscsak nők tartsunk össze pláne ilyen "szent" dolognál:) Mindig feljövök ha van valami kínom bajom és jó, hogy vannak sorstársak:) A lényege az ömlengésemnek h jó, hogy vagyunk egymásnak és öröm ide feljönni:) jah és drukkoljatok ahogy én is nektek:)

2010. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/123 anonim ***** válasza:

szia! persze, hogy drukkolunk! itt mindenki drukkol mindenkinek!:D

van valami érzésed? 7-e mindjárt itt van:D:D szorítok, hogy jó hírrel szolgálhass:D:D

E

2010. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/123 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én holnapra nem várom. A babás lánynak NAGYON GRATULÁLOK!:D Szerintetek ezzel a görbével van esélyem? [link] Nekem ilyenkor már le szokott esni,de mivel 5 napja mindjárt megjön érzésem van így nem merek tesztelni. Ez a 13.hónap és még egy negatív tesztete már nem akarok láttni. Aki babás lett annak is volt mindjárt megjön érzése? Mindenkinek nagyon szurkolok!:)
2010. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/123 A kérdező kommentje:
Jól alakul ez a görbe! Gratula a pozitivosunknak! :D
2010. jan. 4. 13:16
 100/123 anonim ***** válasza:

B.E. vagyok! Köszönöm a gratukat, remélem nem koraiak! :)Egy kicsit aggódom, hogy most ne legyen semmi baj. Az igazság az hogy azt vettem észre mensi előtt 4 nappal hogy fájnak a cicieim. Néha de csak nagyon néha volt megjön érzésem. (De ez semmit nem jelent mert mikor az első babóval terhes lettem állandóan megjön érzésem volt!)

És még ami feltünő volt most hogy nagyon száraz voltam, és tegnap este 15 percenként mentem ki pisilni.

Eldöntöttem hogyha ma reggel fent lesz a hőm akkor csinálok egy tesztet. És mivel 36,8 lett így csináltam egy vaterásat és egy Clearbluet. A Clear jól látható pozitív lett, de a vaterás elég haloványka. De a lényeg hogy pozi. Hívtam a dokim, mondta hogy szedjem az utrogestant napi 2*1 és majd 14.-én du. kell mennem hozzá! Drukkolok mindenkinek!!! :)

2010. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!