Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.5-re (+/- 1 nap) nem...

Jan.5-re (+/- 1 nap) nem várók? Lányok én írtam ki a lenti "klubot" is, jöhetnek újabb csapattagok is! Hátha most sikerül.

Figyelt kérdés

Előző kérdés ez volt:

"Ki az aki dec.5-re (+-1 nap) nem várja? Jó lenne valakivel együtt szurkolni. Már volt egy vetélésem augusztusban. Az orvos szerint már minden OK velem. Próbálkoztunk is a férjemmel ezen a héten, bárcsak sikerülne most!"


2009. dec. 13. 16:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/123 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

hát nekem is kevésnek tűnik ez az emelkedés...

de sose szabad feladni! sokszor mondják, hogy akkor produkál érdekes dolgokat a szervezet, ha sikerült:D:D:P

sok szerencsét Neked is, és üdv a csapatban!


csak egy kérdés az itt csacsogóktól:

valami ismertető nevet (vagy betűt:D) nem írtok a végére, hogy azért nagyjából tudjuk ki merre? úgy könnyebb lenne a megszólítás és a kiigazodás is! ez csak egy kérdés:

E

2009. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/123 A kérdező kommentje:

Hát kedves E igazad van... én azon kívül hogy kérdező vagyok, "L" :D

és üdv. az új csapattagnak :)

2009. dec. 27. 19:58
 43/123 anonim ***** válasza:

egy januar 10-es szorit a január 5-ösöknek :)

Lola

2009. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/123 A kérdező kommentje:
Lola, nem értem mit írtál.
2009. dec. 28. 07:58
 45/123 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok a könnyebbség érdekében Gy.jan.1.-re nem várom elvileg!Már tettem fel görbét ide(jó cikk-cakkos)és a folytatás sem különb!Aki ért hozzá mit lát?A fertility 16.-ra tette a pét de azt nem tudom sajna be linkelni! [link] A coover line is a fertilityn 36.2 és 36.3 között van!Ezen láátszik emelkedés?
2009. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/123 A kérdező kommentje:
Szerintem szépen emelkedik a görbéd :)
2009. dec. 28. 12:22
 47/123 anonim ***** válasza:

Kedves Lola!

azért várjuk a Te tapasztalataidat is, vagy kérdéseidet, hátha, az az 5 nap sztem már nem oszt nem szoroz:D a lényeg, hogy megosszuk a tapasztalatainkat.


Kedves Gy!

igen emlékszem a görbédre, de szerintem is szépen megy fel a hőd, és nem szeretnélek felesleges ábrándokba kergetni, de az a nagy esés a 21.napon akár a beágyazódás is lehet. lassan egy 10-es tesztet is ellőhetsz. hogy érzed magad egyébként? vannak valami jelek, vagy valami más ebben a hónapban mint a többiben?


képzeljétek az én hőm mégjobban emelkedik, tehát elméletileg mégis volt p.é-m:D ennek örülök:D de hol érzem a cicim, hol nem. szóval tényleg csak a jövő év tudja nekem ezt a kérdést megválaszolni:D

[link]

mindenkinek további sok szerencsét és várunk még sok-sok próbálkozót!


E

2009. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/123 anonim ***** válasza:

ja és valamelyik nap írtam ki egy kérdést, de sokan nem válaszoltak rá, megkérdezném tőletek is:


Ti hogy töltitek a szilvesztert? úgy értem, ugye elméletileg akkor még nem tudjuk hogy mi a helyzet odabent, mivel fogtok koccintani, vagy mennyire rúgtok ki a hámból?

E

2009. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/123 A kérdező kommentje:

Ilyenkor még nem árt meg 1-2 pohár alkohol, de azért ne részegedjünk le teljesen :D Én már tegnap is ittam Merry's-t, mert vendégek voltak nálunk, és hülyén vette volna ki, hogy pont a házigazda nem iszik :D

Szóval mértékkel, még lehet, hiszen kémiai kapcsolat még nincs a baba és a mama között ilyen korán.

2009. dec. 28. 13:08
 50/123 anonim ***** válasza:
Gy vagyok!Köszönöm a válaszokat és a bíztatást de mivel három éve próbálkozunk sikertelenül én már nem bízom semmiben!Igen 21.napon eléggé leesett a hőm de a babát t.otthonában is olvastam sajna ez természetes így nem feltétlenül jelent babát!Már annyi tesztet csináltam a három év alatt,hogy megfogadtam csak akkor csinálok ha tényleg késni fog!Az viszont még jóval odébb van!Tünetem nincs semmi,melleim fájnak de eddig is szoktak hol pé.-től hol csak mensi előtt 1-2 naptól!Előző válaszomnál írtam,akkor nagyon bele szúrt köldökömbe alig bírtam kiegyenesedni azóta semmi!Szilveszterrel úgy vagyok,nem akarok lerészegedni de azért koccintás pezsgővel lesz mert egy részt az még nem árthat másrészt pesszimista vagyok így abban sem hiszek,hogy lenne kinek"ártani"Remélem azért az új év mindenkinek hoz babákat akik most itt vagyunk mert a legszebb dolog egy nő életében!!!
2009. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!