Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.5-re (+/- 1 nap) nem...

Jan.5-re (+/- 1 nap) nem várók? Lányok én írtam ki a lenti "klubot" is, jöhetnek újabb csapattagok is! Hátha most sikerül.

Figyelt kérdés

Előző kérdés ez volt:

"Ki az aki dec.5-re (+-1 nap) nem várja? Jó lenne valakivel együtt szurkolni. Már volt egy vetélésem augusztusban. Az orvos szerint már minden OK velem. Próbálkoztunk is a férjemmel ezen a héten, bárcsak sikerülne most!"


2009. dec. 13. 16:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/123 A kérdező kommentje:
Gy. ne legyél pesszimista, azzal pont gátolod tudat alatt, hogy jöjjön a baba. Elhiszem, hogy nehéz ilyen hosszú ideig, de ez nem tesz jót. Én is kikészültem a vetéléskor, és azóta nekünk se jön össze. Már volt, hogy azt gondoltam, hogy nem is akarja az ég hogy legyen babám, hiszen el is vette amikor lehetett volna.. aztán elhessegettem ezeket a gondolatokat, és megint bízok... Bízok az újévi gólyákban :D
2009. dec. 28. 13:48
 52/123 anonim ***** válasza:
Gy vagyok.Tudom,hogy nem szabadna így hozzá állnom de ha pozitív vagyok akkor meg reménykedek és utána mindíg fáj a csalódás!Azért igyekszem pozitívan gondolkodni máskülönben nem olvasgatnék itt sem!!!
2009. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/123 anonim ***** válasza:

Fu latom jo sokan vagytok ennek nagyon orulok! Jan 7.ere nem varom es en is benne voltam az elozo kluban.Sajnos most nem tudtam igazan kovetni az ovut az unnepek miatt mert pont akkor fogyott el a tesztem amikorra kelett volna vagyis dec 20.ara )akkora szamolta a ciklus.hu)

decemberben pedig 4 ere nem vartam nem is jott csak ket nappal kesobb 6.an.hat mit mondjak nem volt kellemes mikulas napi ajandek.3 eve probalkozunk de van mar ket nagyobb fiam 32 eves vagyok szeretnek meg egy babat.

Kivanok mindenkinek sok sikert es BOLDOG UJ EVET! remeljuk mar babassan! K

2009. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/123 anonim ***** válasza:

sziasztok!

lányok megosztjuk egymással a görbénket?

íme az enyém: (cicfájás már most amit nem tudok hova rakni, csak szomorít mert a mult hónapban is így kezdődőtt és mensi lett a vége...)

[link]


E

2009. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/123 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én el kenődtem megint!Elvileg jan.1.-re nem vártam de ma már folyott egy pici vér :( eddig még nem fáj semmim kicsit fura a hasam alja és a vérzés is inkább olyan vizes-olajos eddig nem darabos de nekem el szállt a reményem!:(((Ami leginkább bizonyíték a hőm totál le zuhant!!! [link] Mindenkinek nagyon szorítok,hogy legalább nektek legyen BOLDOG az új év!!!!

Gy.

2009. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/123 anonim ***** válasza:

kedves Gy!

hát ha nem esett volna le a hőd akár beágyazódási vér is lehetne. de így nem tudok mit mondani:(

sajnálom, de amíg nem jön meg rendesen ne add fel!!

E

2009. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/123 anonim ***** válasza:
Köszi E!Azért figyelem majd nálatok,hogy alakulnak a dolgok és szorítok nektek így viszont köv.hónapban már nem tudok csatlakozni azokhoz akiknek szintén nem babával indul az új év mert én mostmár tényleg nagyon el húzok a ciklusommal!Sok sikert nektek!!!!Pussz!
2009. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/123 anonim ***** válasza:

Kedves Gy én is sajnálom.

E neked viszont szépen emelkedik a hő.

Mona vagyok.

Sajnos összeszedtem karácsonykor a nagy összejövetelbe egy jó kis torok gyulladást, de lázam nincs. Viszont esténként már annyira oda vagyok, hogy egy-egy neocitránt megiszom 2-3 napja , szerintetek nem baj?

2009. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/123 anonim ***** válasza:

kedves GY! aranyos vagy, hogy követsz minket, és szurkolunk Neked! gondolj bele, ha nekünk se sikerül, neked viszont igen a kövi hónapban, akkor Te előbb leszel anyuka:D:P kis pozitív hozzáállás is kell a dolgokhoz... sok szerencsét


Kedves Mona! köszi a biztatást, hát nem tudom mire gondoljak, mert már most nagyon-nagyon fáj a cicim, van amikor úgy érzem már most, hogy le akar szakadni, pedig a nemvárt azért még jóval odébb van... hát majd kiderül

a Te kérdésedre válaszolva, sajnos nem tudom, hogy milyen hatóanyagai vannak, hátha valaki okosabb lesz és megmondja. láttam (gondolom TE voltál) kiírtad rendes kérdésbe is, remélem sokat válaszolnak majd rá!:D

neked is sok szerencsét!

E

2009. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/123 anonim ***** válasza:

igen én voltam.

üdv.

mona

2009. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!