Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.5-re (+/- 1 nap) nem...

Jan.5-re (+/- 1 nap) nem várók? Lányok én írtam ki a lenti "klubot" is, jöhetnek újabb csapattagok is! Hátha most sikerül.

Figyelt kérdés

Előző kérdés ez volt:

"Ki az aki dec.5-re (+-1 nap) nem várja? Jó lenne valakivel együtt szurkolni. Már volt egy vetélésem augusztusban. Az orvos szerint már minden OK velem. Próbálkoztunk is a férjemmel ezen a héten, bárcsak sikerülne most!"


2009. dec. 13. 16:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/123 anonim ***** válasza:

gratulálok B.E! szoritunk, hogy minden rendben legyen veled és a picivel a hasadban.

sajnos nekem ma esett a hőm, az nem jo...:(

ez sem az én hónapom...

Lola voltam

[link]

2010. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/123 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

Lola még csak a 9. napon vagy ez még bármi lehet.

B.E nagyon gratulálok.Szedtet a gyógyszert ciklus közben?

Csak pozotí gondolatok, a negatív érzések nem jók ilyenkor, nekem volt egy kis barna foltom, de még van két napom.a hőm nem változott.

majd meglátjuk

Mona voltam

2010. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/123 anonim ***** válasza:

12:03-as lánynak, szépen alalkul , szerintem reggel tesztelj ovu után vagy 15 nappal, és szépen fent van ahőd.

Kedves E még pár nap és kiderül , de most néztem hogy az ovu teszted pár nappal későbre jelölné az ovudat, mint ciklus.hu. Lehet hogy még 4-5 napod van?

Mona voltam ismét

2010. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/123 anonim ***** válasza:
K vagyok sajnos megjott es kiestema csapatbol de sok sikert mindenki masnak es grat.a pozi. lanynak!
2010. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/123 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mára kinek,hogyan alakult a hője? Nekem ugyan ott maradt: [link]

De tesztelni nem merek még,mert úgy fáj a lábam mindt mikor megjön. Tegnapi 12:03-as vagyok:)

2010. jan. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/123 anonim ***** válasza:

sziasztok!

kétségbe vagyok esve:

[link]

ez most mi???????

meg tudja valaki mondani?

a hasamat érzem, de nekem ez még túl korai lenne,nem? nekem az nap szokott leesni a hő amikor megjön, és akkor általában már az első pisinél szembesülök is vele :( de most csak ici-pici krémes, de semmi színe...

E

2010. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/123 anonim ***** válasza:

Kedves K! sajnálom, hátha a január!

Kedves 12... légyszi egy kezdőbetűt:D:D megy a drukk, de szerintem már csinálhatnál holnap egy 10-es tesztet, ha még fent van a hő!

E

2010. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/123 anonim ***** válasza:

Kedves E. még ne csüggedj,simán mehet még feljebb,pláne,hogy most előbb mérted 40 percel,mint tegnap. Annyira szeretnék már tesztelni,de 13-szor már csalódtam,ugyhogy most eldöntöttem,hogy megvárom a pénteket. Ha akkor is fent lesz,akkor veszek tesztet és megcsinálom hétvégén,mikor a férjemmel együtt kelünk. Lehet,hogy butaság,de már babónából se akarok otthon tesztet tartani. 12.03-es voltam,azaz

D.

2010. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/123 anonim ***** válasza:

szia D! hát már én is eldöntöttem, hiába van itthon tesztem, addig nem tesztelek, amíg nem több a ciklusom az eddigi leghosszabbnál, azaz a 36 napnál. de ez a mai esés, és hasfájás nem tudom hova tenni. néha úgy beszúr, és ugy érzem, na most megjött, de megyek wc-re és szinte száraz vagyok...

megy a drukk

E

2010. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/123 A kérdező kommentje:
E és Lola! Drukkolok nektek, hogy felmenjen a hő, de még nem esett sokat, talán nincs baj! A remény hal meg utoljára! És E, az hogy megjön érzésed van, még jelenthet jót! :)
2010. jan. 5. 14:34
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!