Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.5-re (+/- 1 nap) nem...

Jan.5-re (+/- 1 nap) nem várók? Lányok én írtam ki a lenti "klubot" is, jöhetnek újabb csapattagok is! Hátha most sikerül.

Figyelt kérdés

Előző kérdés ez volt:

"Ki az aki dec.5-re (+-1 nap) nem várja? Jó lenne valakivel együtt szurkolni. Már volt egy vetélésem augusztusban. Az orvos szerint már minden OK velem. Próbálkoztunk is a férjemmel ezen a héten, bárcsak sikerülne most!"


2009. dec. 13. 16:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/123 anonim ***** válasza:

és szerintetek lehet gond, ha ilyenkor együtt vagyunk apával??

E

2010. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/123 anonim ***** válasza:

kedves E, szerintem neked ez akkor még csak a 10 napod , (beágyazódás), drukkolok, nekem is esett, és barnás kis foltocskám is van.

Mona

2010. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/123 anonim ***** válasza:

ugyan ott maradt...

nem tudom ez mit jelent:(

nekem nincs se barna, se pecsét semmi, csak néha megjön érzés, ezért hiszem, hogy az lesz a vége. csak az a furi, hogy nekem akkor szokott leesni, ha már megjön...

[link]

E

2010. jan. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/123 anonim ***** válasza:

Hát lányok úgy néz ki ez se az én hónapom:( Ma reggelre ugyan csak egy tizedet esetta hőm,de enyhén barnázok és szerinem még ma mensi lesz belőlle.

[link]

Pedig annyira reménykedtem benne,remélem a closty és a másik két gyógyszer következő hónapban már használ...

E neked kitartás,nézd meg semmit nem jelent a görbe,a dokim szerint nem is kéne csinálnom,mert csak kidegeli az embert,hogy reggel milyen lesz a hője. Lehet,hogy jövő hónapban tényleg kihagyom és marad az ovu teszt.

D

2010. jan. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/123 anonim ***** válasza:

kedves D!

sajnálom... úgy látszik ez egy ilyen hónap...

ha nekem is megjön én kövi hónaptól semmit nem fogok csinálni, nem is fogunk a babatervezésre gondolni, mert ez a 8 hónapnyi start, ha pozi az ovuteszt, vagy start, ha fáj itt vagy ott, vagy start, ha tojásfehérje van, aztán a két hétig tartó várakozás, és na ez most mi meg az most mi, jajj késik, de nega a teszt, de miért, már kezd a páromnak és nekem is sok lenni...

már ezzel a mostanival is úgy vagyok, hogy jöjjön meg, hogy el tudjam magam foglalni mással, amivel addig nem tudom, amíg nem jön meg...

E

2010. jan. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/123 anonim ***** válasza:

szoritsatok, hogy fent maradjon...

[link]

Lola

2010. jan. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/123 A kérdező kommentje:

Lola megy a drukk! :)

E igazad van, nem sikerül, ha streszelünk rajta, most már én is lazára fogom venni. Voltam egy látónál, hogy mondja már meg, hogy egyáltalán lesz-e babám! Azt mondta, hogy ebben az évben kislányom lesz :D Szóval most már megnyugodtam, hogy fog az jönni, kár idegeskedni rajta!

Ha hisztek ebben, tanácsolom, hogy kérdezzétek meg egy látótól, hogy mit mond, lesz-e még ebben az évben, vagy csak a következő évben? Így akkor megkímélítek magatokat az állandó várakozástól :)

2010. jan. 6. 13:39
 118/123 anonim ***** válasza:

Lola nagyon szépen megy fel! Szurkolok!:) Nekem közben még mindig nem jött meg rendesen,csak de. volt egy kis barnázás. Bárcsak már holnap reggel lenne és tudnám,hogy mi van a hőmmel. Amugya,én nem járok jóshoz,de egy barátom tudott jósolni(nagyon ritkán tette és nem szívesen,de addig nyúztam:) és ő azt mondta,hogy 2 kislányom lesz:)És azt is mondta anno,hogy már ismerem az apjukat,akihez hozzá fogok menni,csak még nem tudom,hogy ő az,és ez így is történt:)

D.

2010. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/123 anonim ***** válasza:

Hát lányok, ez megint nem az én hónapom:( és ez már a 13.hónap. [link]

Köv.hónapban megyek dokihoz,és lehet,hogy kapok tüszőrepesztő szurit. Remélem úgy majd összejön. Akiknek még fent van a hőjük azoknak nagyon drukkolok,olyan jó lenne még pár olyat olvasni,hogy sikerült!:)

2010. jan. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/123 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( De ne add fel!
2010. jan. 7. 13:13
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!