Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.5-re (+/- 1 nap) nem...

Jan.5-re (+/- 1 nap) nem várók? Lányok én írtam ki a lenti "klubot" is, jöhetnek újabb csapattagok is! Hátha most sikerül.

Figyelt kérdés

Előző kérdés ez volt:

"Ki az aki dec.5-re (+-1 nap) nem várja? Jó lenne valakivel együtt szurkolni. Már volt egy vetélésem augusztusban. Az orvos szerint már minden OK velem. Próbálkoztunk is a férjemmel ezen a héten, bárcsak sikerülne most!"


2009. dec. 13. 16:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/123 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

hát a Te görbédet én se értem... kár, hogy nem teljes, nem mérted az elejétől.

kedves Mona!

hát nem értem ilyen szép görbékkel hogy nem estél még teherbe...

remélem egyre többen leszünk itt és lesznek "görbetudósok", és tudunk egymásnak segíteni.

bár én már most kezdem elveszteni a reményt, mert már most érzem a cicmet...:(

E

2009. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/123 anonim ***** válasza:

Mona vagyok, én sem értem , pedig láthatjátok mit ki nem próbáltunk már , a párom csinált a múlt hónapban C vitamin kúrát állítólag jó hatással van a spermára.

Kedves E, nekem mindíg szokott fájni a cicim már ovukor , de most csak 2 napig éreztem aztán semmi, feszülnek kicsit de volt olyan hónapom amikor minden lépésnél fájt, ovutol addig mig meg nem jött.

2009. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/123 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, szépen fent van a hőd, reméljük igy is marad , az a baj hogy az első napok adata nincs meg , igy nem teljes a görbéd.
2009. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/123 anonim ***** válasza:

kedves E, hogy alakult a görbéd?

Mona

2009. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/123 A kérdező kommentje:

Itt van az előző havi görbém: [link]

Mérem én mindig, kivéve a sikertelenség után egy hétig amikor mensizek, mert akkor mindig eljutok addig, hogy nem érdekel a hőmérés sem... :(

2009. dec. 27. 13:54
 36/123 anonim ***** válasza:

Mona! itt az én mostani görbém:

[link]


volt aki azt mondta tegnap, hogy még nem volt ovum, de hát akkor miért indult fel a hőm?

én már az egészet nem értem...

2009. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/123 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mennyi az átlag hőd? mert csak kicsit emelkedik meg az ovu után is.lehet hogy a hormonok még nem áltak helyre augusztus óta? ezt is megnézték?

Kedves E szerintem neked a 16. napon lehetett ovu.

2009. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/123 A kérdező kommentje:
Kedves Mona, 35,8-36 közötti az alaphőm, és fogalmam sincs milyen a hormonszintem, nem vizsgálták.
2009. dec. 27. 17:05
 39/123 A kérdező kommentje:
vagyis bocsi, már nem tudom ki kérdezte a hormonokat :D
2009. dec. 27. 17:06
 40/123 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! Most láttam meg ezt a fórumot, és én is szeretnék beállni a sorba! Nekem júliusban volt egy missed abom. Most én is olyan jan 4.-5.-re NEM várom! Én is el kezdtem inni a teákat és szedtem a barátcserjét a mensi 1. napjától de képzeljétek kitolta a peteérésemet a 22. napra, és abbahagytam a barátcserjét. A peteérésem óta iszom a palástfű teát mert az remélem segít. Itt a görbém megnéznétek? Szerintetek nem kevés az a 0,3 emelkedés peteérés utám??

[link]

2009. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!