Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.5-re (+/- 1 nap) nem...

Jan.5-re (+/- 1 nap) nem várók? Lányok én írtam ki a lenti "klubot" is, jöhetnek újabb csapattagok is! Hátha most sikerül.

Figyelt kérdés

Előző kérdés ez volt:

"Ki az aki dec.5-re (+-1 nap) nem várja? Jó lenne valakivel együtt szurkolni. Már volt egy vetélésem augusztusban. Az orvos szerint már minden OK velem. Próbálkoztunk is a férjemmel ezen a héten, bárcsak sikerülne most!"


2009. dec. 13. 16:44
 71/123 A kérdező kommentje:

Köszi E! Már alig várom a jövő hetet! :)

B.U.É.K. Mindenkinek!

2009. dec. 31. 09:49
 72/123 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ez tényleg jót is jelenthet, pár nap és mindegyikőnknek kiderül hogy megfogant e a picur.

Ha nem jönnék ma már akkor én is szeretnék boldog újévet kívánni mindenkinek.

üdv.

Mona

2009. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/123 A kérdező kommentje:
Ma is elkezdtem barnázni :S Hát szerintem ez már rossz :(
2009. dec. 31. 11:39
 74/123 A kérdező kommentje:

Ez kész ilyen még nem volt... hamarabb jött meg a mensim. Mára még nem kellett volna, szóval most nem fogom tudni mikor van a peteérésem :(

Sok szerencsét nektek, és sajna most így kiszakadok ebből a klubból, mert már nem 5-ére fogom nem várni.

2009. dec. 31. 20:55
 75/123 anonim ***** válasza:

kedves L! nagyon sajnálom:(:(

és a többiek? hogy vagytok?

én nem tudtam mérni, mert 5 20kor szoktam, de majdnem előtte feküdtem le:D viszont néha érzem a méhemet, és jó csúnya pattanások jöttek ki, pedig nem cigiztem...

hát már csak 10 nap...

E

2010. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/123 A kérdező kommentje:
Olyan furcsa, hogy a hőm még nem esett le, sőt inkább felfele ment 37-re. :S Én ezt nem értem.
2010. jan. 1. 15:57
 77/123 anonim ***** válasza:

L! visszament a hőd?? és a mensi milyen? más mint szokott? (mennyiség, minőség) én a helyedben 5-én csinálnék egy tesztet!!! HÁTHA!! szurkolok nagyon érted!!!

E

2010. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/123 A kérdező kommentje:
Kedves E! Tegnap előtt barnáztam, tegnap kicsi pirosas volt, ma meg barnás rózsaszínes szintén kevés. Ilyen nekem nem szokott lenni, mindig megindul rendesen pirosan a mensi és kész. Jó kis tréfát űz velem a szervezet... :S Ha egy 5.-ig nem változik rendes mensivé, akkor tényleg csinálok tesztet. Létezhet hogy így kezdődik egy terhesség? :O
2010. jan. 1. 18:55
 79/123 A kérdező kommentje:
Többiek? Veletek mi a helyzet?
2010. jan. 1. 18:56
 80/123 anonim ***** válasza:

kedves kérdező,

Szerintem ez inkább beágyazódásos vérzés lehet a leírtak alapján, tegnap mennyi volt a hőd?

Boldog új ávet mindenkinek !

Mona

Nekem már csak 4-5 napom van vissza.

2010. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!