Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mikor volt az...

Nem tudom mikor volt az utolsó vérzésem, elég rendszertelen volt mindig, és valahogy nem is jegyeztem. Miből jöhetnék rá arra hogy mikor estem teherbe?

Figyelt kérdés
az orvos megkérdezték vizsgálatkor hogy mikor menstruáltam legutobb. nem emlékeztem, ezért mondta egy dátumot, csak úgy (november 22t). rendszertelen ciklusom volt, ezért az sem tűnt fel hogy késik vagy valami változás van. ultrahangon 12 hetes magzatot láttam már:) annyira zavar hogy nem tudom mikor estem teherbe...közben találtam egy smst a párom telefonjában, azt kérdi tőlem hogy fáj e még a hasam.ilyent "akkor" szokott kérdezni ugyanis tudja h mindig nagyon fáj. ez december első napjaiban volt. most 28 hetes vagyok. ha visszaszámolok akkor kijön h novemberben fogant a baba...lehetett menstruálni terhesség kozben is?
2010. jún. 3. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
szia igen valaki szokott bár akkor nincs peteérés nekem nem volt meg szerencsére vigyázz magadra :-)
2010. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az uh eredményekre kell hagyatkozni.Általában a 12ik hétig a babák egyforma ütemben fejlődnek,csak ezután térnek majd el lényegesen a méretek a genetikától stb. függően.Jó babavárást:))
2010. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. jún. 4. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!