Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.5-re (+/- 1 nap) nem...

Jan.5-re (+/- 1 nap) nem várók? Lányok én írtam ki a lenti "klubot" is, jöhetnek újabb csapattagok is! Hátha most sikerül.

Figyelt kérdés

Előző kérdés ez volt:

"Ki az aki dec.5-re (+-1 nap) nem várja? Jó lenne valakivel együtt szurkolni. Már volt egy vetélésem augusztusban. Az orvos szerint már minden OK velem. Próbálkoztunk is a férjemmel ezen a héten, bárcsak sikerülne most!"


2009. dec. 13. 16:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/123 anonim ***** válasza:

szasztok!

én is kilépek a sorból :'(

[link]

rendes vérzés, rendes görcsökkel :'( :'(

pedig annyira szerettem volna, hiába próbáltam leplezni. egy világ omlott bennem megint össze:(

sok szerencsét, remélem valakinek azért sikerül(t)

E

2010. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/123 A kérdező kommentje:
Sajnálom E! :(
2010. jan. 7. 18:53
 123/123 A kérdező kommentje:

Kiírtam a következő hónapot : "Február első hetében nem várók? December óta vezetem a "klubot" (dec és jan 5 /+-1/ napra nem várók) "E", "D", "GY", Mona, Lola és a többiek, várok mindenkit, újakat is! "L" vagyok, újabb reményekkel."

Várlak titeket! Új év van, új reményekkel! Hajrá! :)

2010. jan. 9. 08:31
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!