Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.5-re (+/- 1 nap) nem...

Jan.5-re (+/- 1 nap) nem várók? Lányok én írtam ki a lenti "klubot" is, jöhetnek újabb csapattagok is! Hátha most sikerül.

Figyelt kérdés

Előző kérdés ez volt:

"Ki az aki dec.5-re (+-1 nap) nem várja? Jó lenne valakivel együtt szurkolni. Már volt egy vetélésem augusztusban. Az orvos szerint már minden OK velem. Próbálkoztunk is a férjemmel ezen a héten, bárcsak sikerülne most!"


2009. dec. 13. 16:44
 81/123 anonim ***** válasza:

kedves E , miért írtad hogy 10 nap , hiszen 24-én volt elvileg ovud ahhoz képest 14 nap , az még 6 nap.

mona

2010. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/123 anonim ***** válasza:
kedves Kérdező, a mai mérést inkább senki ne számitsa bele, mert ugye szilveszter volt. pia, kevés alvás, későn fekvés. de holnap várjuk, mi lett veled, és kivánom, maradjon fent a hőd!!!mert akkor baba!
2010. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/123 A kérdező kommentje:
Nem ittam szinte semmit, itthon voltunk. Két reggel 36,5 a hőm, és napközben kíváncsiságból mértem ma és 37 volt, amin meglepődtem, mert azt vártam, hogy leesett... Késszúrásszerű görcsön is volt ma, le kellett hasalnom, nem bírtam sokáig felállni. Így se szokott fájni. De jó lenne, ha mégis baba lenne, már teljesen elkeseredtem, amikor elkezdtem barnázni.
2010. jan. 1. 21:34
 84/123 A kérdező kommentje:

Hiába minden utolsó remény... megjött a rendes piros :'(

Most már lehet, hogy 28 napos lett a ciklusom 30 helyett?

Akik hasonlóan járnak hozzám, azokat szintén várom a februárban nem váró topikban... Remélem ti több sikerrel jártok :)

2010. jan. 2. 09:21
 85/123 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

most néztem megint a görbédet, ha 13-án volt ovud , akkor ehhez képest jól jött meg a mensid ,mert ugye ovu után 14 nap(ami fix), lehet hogy eddig a 15-16.napon volt ovud.

nagyon sajnálom , de ugye új év új remény.

Üdv.Mona

2010. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/123 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok!Gy vagyok!Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek így kicsit megkésve!Kedves kérdező ne törj le mert egyszer nekünk is el jön az időnk!Nekem is 27 nap helyett 24-re jött meg és nem igazán értem miért de szinte semmi nem volt csak mikor pisiltem és mára már vége is úgy néz ki!Ünnepek között megbeszéltük párommal,hogy idén esküvő így elhatároztam,hogy addig nem is erőltetem a babát azért figyelni fogom mi újság veletek!Sok sikert mindenkinek!Puszi!
2010. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/123 anonim ***** válasza:

KEdves L! nagyon sajnálom akkor ezek szerint tényleg mensi:(

hát ilyen ez a bolond szervezet... velem is űzött már rossz tréfákat... de ahogy Mona írta, uj év, uj remény!!

Kedves Mona! Igen, én is elgondolkodtam rajta, de "elvileg" 10-én kéne nem jönnie, ha addig nem jön akkor már kövi vasárnap nyugodt szívvel tesztelhetek... egyébként így nézek most ki:

[link]

És Te hogy vagy?? érzel vagy nem érzel már valamit?:D

ami nekem most más, hogy iszonyatosan pattanásos lettem már most, pedig az csak akkor szoktam lenni, ha már megjött. néha beszúr a hasam, de még mindig az úgy is meg fog jönni érzésem van, mert fáj a cicim, de nagyon...

Kedves GY!

hát figyeld meg, így hogy az esküvővel lesztek elfoglalva, így fog a leghamarabb összejönni:D:P úgyhogy csinálj egy olyan tervezetet is, ahol pocakosan mész férjhez!:D:D

sok szerencsét csajszik, kinek pár nap, kinek a kövi hónap!

E

2010. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/123 anonim ***** válasza:

[link]

hát nekem ez a hónapom , ilyen. furcsa , mert nem igy szokott kinézni a görbém. de hátha ez most más akkor másképpen is végződik:))

Tünetem nem nagyon van , ma voltunk erre arra , és egy idő után elkezdett picit szúrni a hasam alja , a mellem hol fáj hol nem.

még van 3-4 napom

2010. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/123 anonim ***** válasza:
Mona voltam
2010. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/123 A kérdező kommentje:
Kedves Mona, szorítok, hogy ne essen tovább a görbéd, hátha neked sikerült :)
2010. jan. 2. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!