Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.5-re (+/- 1 nap) nem...

Jan.5-re (+/- 1 nap) nem várók? Lányok én írtam ki a lenti "klubot" is, jöhetnek újabb csapattagok is! Hátha most sikerül.

Figyelt kérdés

Előző kérdés ez volt:

"Ki az aki dec.5-re (+-1 nap) nem várja? Jó lenne valakivel együtt szurkolni. Már volt egy vetélésem augusztusban. Az orvos szerint már minden OK velem. Próbálkoztunk is a férjemmel ezen a héten, bárcsak sikerülne most!"


2009. dec. 13. 16:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/123 A kérdező kommentje:

Szerintem érdemes csak a jó kifejletűt jelölni, hiszen csak abból lehet baba :)

Drukk!

2009. dec. 19. 12:51
 12/123 anonim ***** válasza:

ok köszi:D csak arra gondoltam, hogy így nem látszik az, hogy milyen gyakorisággal "ürült" ki a "puttony" hehe na ezt jól megfogalmaztam:D:D bár csak az elején nem foglalkozunk vele, amikor ugy se nagy esély van rá:D

Többiek??? már jön a termékeny időszak. én ma először kipróbáltam a gyertya állást:D még most utoljára bevetek mindent, ha nem jön össze januártól egyáltalán nem fog érdekelni.(hátha úgy)

na sok szerencsét majd még jövök. addig írjatok!:D

E

2009. dec. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/123 A kérdező kommentje:

Szerintem ne ürítsétek a puttonyt naponta, mert akkor nincs ideje termelődni elegendő érett fickócskának. Mi kétnaponta akciózunk. Egyébként meg általában két napig élnek anyuciban a spermák, szóval így minden nap megvan az esélye a nagy napnak...

Belinkelem, hogy mi most hol tartunk :)

[link]

2009. dec. 20. 10:57
 14/123 anonim ***** válasza:

ok értem:D látom Te előrébb jársz egy picivel már, ahogy látom talán neked már meg is volt az ovud.

hát az enyém így néz ki... bár ebből még sokat nem lehet megtudni...

[link]

2009. dec. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/123 A kérdező kommentje:
Neked csak 3 napos volt a mensid? :O Hát így vigyont nehéz számolni, hogy pontosan mikor is akar ovud lenni. Minden esetre holnap és két nap múlva is próbálkozzatok...
2009. dec. 21. 13:32
 16/123 anonim ***** válasza:

igen én voltam kórházban 6 nap késés után...

első nap erős, darabos vérzés, második nap közepétől már csak barnázás, harmadik nap este már semmi nem volt.

még soha nem volt ilyen rövid a mensim, de a dokim azt mondta, hogy nincs ezzel semmi baj, sőt mindkét petefészkemben látott petét érni. és most amikor ovu fájdalmam van nem tudom eldönteni, hogy melyik oldal fáj... létezhet, hogy mind a kettő?

így nézek ki most:

[link]

E

2009. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/123 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Első vagyok,jan.1.-re nem váró!Két oldalon vezetem a hőmet és eltérő eredményt kaptam!Sajna fertility.friend.com.-ot nem tudom hogyan kell felrakni de ciklus.hu itt van!Fertility 16.-ra tette az ovut és sz.tem is akkor volt!Szerintetek?Ma nagyon bele nyilallt köldökömbe és fáj a mellem mint mensi előtt szokott!Más nincs! [link]
2009. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/123 anonim ***** válasza:

szia! valószínű, hogy 16.án volt, a ciklus.hu sztem azért rakta 18ra mert 16.án volt pozi az ovu teszt és utána elméletileg ugye 24-36 óra a kilökődés... meg van ott egy tized esés, amit a ciklus.hu sztem figyelembe vett, bár sokan mondják, hogy az egy tized esés az nem esés. ha te úgy érzed akkor 16.án volt, mindenesetre szurkolok Neked! és persze mindnekinek!

E

2009. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/123 anonim ***** válasza:
Utolsónak!Előző vagyok!Köszönöm a segítséget!Ez életem első görbéje és annyira nem értek még hozzá nagy segítség volt amit írtál!Remélem segíteni fog a hő vezetés mert eddig mindíg a 14.-ik napra koncentráltunk és mivel párom spermái sem a"díjnyertes"kategóriába tartoznak eléggé fontos lehet az időzítés!Szeretném már az új évet egy "új"kis élettel a pocimban kezdeni!!!Mielőbbi babásodást kívánok mindenkinek!!!
2009. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/123 A kérdező kommentje:

Kedves E. ! Úgy látom értesz a görbékhez. Megnéznéd az enyémet?

[link]

Ma reggel leesett kicsit. Ez most rossz?

Többiek akik értitek, ti is írjatok!

2009. dec. 23. 07:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!