Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.5-re (+/- 1 nap) nem...

Jan.5-re (+/- 1 nap) nem várók? Lányok én írtam ki a lenti "klubot" is, jöhetnek újabb csapattagok is! Hátha most sikerül.

Figyelt kérdés

Előző kérdés ez volt:

"Ki az aki dec.5-re (+-1 nap) nem várja? Jó lenne valakivel együtt szurkolni. Már volt egy vetélésem augusztusban. Az orvos szerint már minden OK velem. Próbálkoztunk is a férjemmel ezen a héten, bárcsak sikerülne most!"


2009. dec. 13. 16:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/123 anonim ***** válasza:

Hát az túlzás,hogy értek, hozzá, de jól esik a feltételezés is:D:D az itt töltött időszak (kb fél éve járok ide) okított engem is ki:D

egyébként én is most csinálom meg az első teljes görbémet, és ha azt nézem annyira bizonytalan vagyok mindenben, de másoknak olyan könnyű tanácsot adni:D:D

sajnos mivel nem teljes a görbéd én ebből nem tudok mit kivenni. az hogy leesett a hőd, jelentheti azt is, hogy próbálkozik a szervezeted még egy p.é-vel!

remélem kapsz okosabb választ is, és azért bujjatok össze apucival, hátha:D max ikrek lesznek:D:D

mindenkinek jó és kellemes próbálkozást:D:P

E!

2009. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/123 A kérdező kommentje:
azért köszi... :) itt a karácsony, majd még elkapom apucit :D
2009. dec. 23. 08:58
 23/123 A kérdező kommentje:
Boldog karácsonyt lányok! :)
2009. dec. 24. 18:34
 24/123 anonim ***** válasza:

Boldog Karácsonyt minden próbálkozónak:D:D

hogy vagytok lányok?

hát én nem értem se magam, se az ovu teszteimet, de leginkább a kettőt együtt:D:D ez az első hónap, hogy tesztelek és hőzök egyfolytában. és nem tudok kiigazodni rajta:D ha van valaki aki tudna megírná véleményét?

itt a görbém. a tegnap esti tesztem úgy negatív, hogy már nagyon hasonlít a t a c-re, de még egy picit mindig erősebb a c. ezért írtam negatívnak.

[link]

eddig azt hittem ma lesz, de reggelre felment a hőm, ezért már kellett lennie? hát nem tudom. van aki okosabb nálam?:D:D:P

E

2009. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/123 A kérdező kommentje:
Szerintem 22-én volt az ovud... és ha akkor volt, akkor baba lehet belőle.
2009. dec. 25. 19:31
 26/123 A kérdező kommentje:

Én nem értem miért áll meg két napig ugyanazon az értéken... egyébként az átlaghőm 35,8-36 szokott lenni.

[link]

Ilyen görbém még nem volt.

2009. dec. 27. 08:55
 27/123 anonim ***** válasza:

Sziasztok Mona vagyok, felteszem nektek az előző görbéimet hátha segít valakinek, én 7-re nem várom , ovum csak 23-án volt és 15 napos a lutális fázisom ami pé és a mensi között van. (ezt az elmúlt hónapok jól mutatják)

Volt hogy 13. napon volt ovum , és volt hogy a 16-on.

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/123 A kérdező kommentje:

Megnéztem, az a baj, hogy én nem tudom értékelni, mert nem értem mikor jó és mikor nem jó a hő változása... stb.

De dukkolok!

2009. dec. 27. 13:16
 29/123 A kérdező kommentje:
"r" kimaradt :D
2009. dec. 27. 13:17
 30/123 anonim ***** válasza:
Mona vagyok, a lényeg azt hiszem az hogy az ovuláció előtt olyan a hő amilyen , dolgoznak a hormonok, a lényeg hogy van egy átlahő nálam ez 36,5 . és ovulációt követően ez főlé kell menni a hőnek , ami meg is volt mindíg.de valami mégsem ok , mert szerintem az időzítésünk is jó , de eddig nem lett babó kb 10 hónapja próbálkozunk , de csak szeptemberben kezdtem el hőmérőzni , teázni.... stb.
2009. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!