Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhét keddre?...

Ki nem várja jövőhét keddre? Tünetek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy nagyon kevés barnás-rózsaszínes folyásom.
2009. jún. 30. 16:15
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/159 anonim ***** válasza:
A magas prolactinra a baratcserje nagyon jo ..premens, vagy mastodyn csepp ...kicsit utananeztem mindketto jo a premens tbl azt csak este kell szedni . puszika holnap meg irok ....remelem nem kell leszivni mert nagyon tartok tole, plusz hetvegendolgoznom kell es nagyon nehez elcserelni ...puszika noémi. Pozitiv tesztesek hogy vagytok?
2009. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/159 anonim ***** válasza:

Helló! Itt egy pozi tesztes! :)

Köszi jól vagyok csak kicsit fáradtan. Talán már nem olyan nagy mértékű a hányinger nálam. Már alig várom, hogy menjek a dokihoz. Addig viszont van még idő (sajnos).

Nap végére pedig elég rendesen fel tud puffadni már a hasam. Úgy látom nem sokáig nem fogják észrevenni! :)

Csajok! Mindenkinek sok-sok pozitív energiát és gondolatot!

Orsika

2009. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/159 anonim ***** válasza:
Kezd lankadni az írás a fórumba...de nem csodálom....a kritikus napokon majd felélénkül:). Orsika mikor mész dokihoz? ...kicsit elvesztettem a szállat neked első vagy második baba? Nem baj ha látszik a pocak :)ugye? ha összejöne a babóca ...ti dolgoznátok ...vagy irány táp-pénzt??? jó mindennapokat noémi
2009. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/159 anonim ***** válasza:
UUUUUUUU Stella eli felejtettem Boldog Névnapot!!!!!!Kívánom a nagy vágyad teljesüljön.......puszi noémi
2009. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/159 anonim ***** válasza:

Noémi és többiek!

Jövő hét hétfőn megyek orvoshoz. Már alig várom! :) Szeretném tudni, hogy minden rendben van. Nálunk ő lesz a második baba. :) Dehogy baj, ha látszik a pocak, csak még eleinte nem akarom ország világnak elmondani míg picuri. Jól teszem, nem? Ti nem így tennétek?

Táppénz vagy meló? Én, ha dolgoznék úgy tennék, mint az első babónál. Dolgoztam, de mikor láttam, hogy nem fog menni, mert nagyon megterhelő onnantól táppénz lett. Amúgy is veszélyeztetett voltam. Ti táppénz vagy munka?

2009. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/159 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem! Előző Orsika voltam! :)
2009. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/159 anonim ***** válasza:
Nekünk első lenne, ha már végre jönne... A párom nagyon arra hajlik, hogy rögtön táppénz...szerinte lesz időm majd bőven dolgozni még ...és élvezzem ki minen percét majd az áldott állapotnak ha már annyira vágyunk rá. Nem mellékes az sem, hogy nagy a hajtás melóban...sosem elég a teljesítmény... de gondolom ez máshol is így van. Ha már 6 hetes lennék akkor lelépnék szerintem táppénzre. no de bár csak ezen gondolkodnánk már. :) Jaj jövő hét hétfőn megyek én is dokihoz ...a cysta miatt...remélem kidurrant magától ...én nem kell leszívni . pussz noémi
2009. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok CSajok!

Noémi, nagyon szorítok Neked, hogy minden rendben legyen az orvosnál és jó hírekkel szolgáljon a kontrollnál. :) Nekünk is első babó lenne, de én szerintem dolgoznék, mint Orsika, amíg "bírnám" . :) Csak tartanánk már mi is ott...

Orsika! Majd írj ám, hogy mi volt az orvosnál! Hogy bírosd ezt a meleget?

Jaj Lányok! Képzeljétek, ebben a hónapban pont nyaraláson lesz pém...

Stella: Neked nagyon boldog névnapot!


Puszi: Katus

2009. júl. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/159 anonim ***** válasza:

Hello Csajszikáim!

Én is nagyon szorítok Noémi!

Ok-ok! Írok az orvosról, ha tudok, mert épp akkortól leszünk nyaralni és nem tudom mikor kerülök majd gép közelébe! Minden esetre próbálok mindenképp minél hamarabb hírt adni! JÓ? :)

Ez a meleg még smafu! Az első babámmnál volt nagyon rossz, mikor 8-9 hónapos terhes voltam és akkor voltak a közel 50 fok körüli hők. Akkor kapartam a falat rendesen. Nem kívánom senkinek sem. Már sírtam a tehetetlenségtől! :(

Katus! Ha ti is épp nyaraltok péd-en, akkor az pont jól jön ki!!! :D Aztán jó nyaralást Nektek is! :)

Pusszantás mindenkinek: Orsika

2009. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/159 anonim ***** válasza:
hello csajok...hát nem úgy alakult ahogy szerettem volna...tegnap dolgoztam és rosszul lettem , igen csak fájt a pocakom. A dokim azonban szabin volt,megnézett az ügyeletes ...azt mondta csúnya dolog van a pocakomban... azt mondta műteni kell a petefészek is érintett jobb oldalon. Hétfőn kell befeküdni kedden műtenek -vágos műtét lesz nem ilyen laparoscopos. izgulok egy kicsit ..most pihizek ...bánt nem tom mikor foghatok megint bele a bab projektbe gyanítom 3 hónap pihi lesz... hát így jártam ...ezek a fejlemények nálam.remélem ti jól vagytok....írjatok pussz noémi
2009. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!