Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhét keddre?...

Ki nem várja jövőhét keddre? Tünetek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy nagyon kevés barnás-rózsaszínes folyásom.
2009. jún. 30. 16:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/159 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is jövő hét keddre nem várom, de semmi tünet! Szokásosat cicfájás van csak, de folyásom nincsen. Ti mióta próbálkoztok?

2009. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/159 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: annyi, hogy nagyon sokat járok pisilni, úgyhogy ezerrel kamillateázom magam. :)
2009. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/159 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen korán még nem lehet értékelni a tüneteket, ilyenkor még nagyon kétesélyes a dolog, de azért szorítok, hogy baba legyen.
2009. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/159 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy válaszoljak a kérdésre is, nálam nincs semmi extra, a mellem nem fáj jobban mint máskor, és van némi krémesebb folyásom. A hasam alja szurkál. Ennyi.
2009. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/159 anonim ***** válasza:
56%
Kicsit fájdogálnak a melleim. Krémes folyás és aluszékonyság. Ez bíztató?
2009. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/159 anonim ***** válasza:
56%
Szia én jövőhét csütörtökre nem várom.Egy kalkulátor azt írta már kedden tesztelhetek.Nekem rendszeresek a menszeszeim,28 napos ciklusssal.Menszi előtt fájni szokott a cicim,most nem fáj.Én is sokat járok pisilni,de nem vagyok felfázva(nem csíp,nem ingerel,csak mennem kell.)Szurkát néha érzek.A fejem viszont nagyon fáj,de én nagyon frontérzékeny vagyok.Krémes folyásom viszont van mint a "testápoló"olyan jellegű.Mi nekünk ez az első hónap,hogy próbálkozunk,szeretném ha sikerülne.Drukkolok neked is!
2009. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/159 anonim ***** válasza:
100%
én sem várom jövöhét keddre! nekem semmi tünetem
2009. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/159 anonim ***** válasza:
Én is keddre nem várom, de nincs tünetem, és szerintem még nem is lehet. Biztos van, aki ilyen korán megérzi, de nagyon kevesen, egyébként szerintem csak beképzeljük a tüneteket. Én már többször éreztem mindenfélét néhány nappal/egy héttel előtte, de nem volt baba. A tünet az, ha jövő kedden nem jön meg:)
2009. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is jövő hét keddre nem várom.Nekem semmi különös tünetem nincs,cicim se fáj,inkább a mellbimbóm érzékeny egy picit.Viszont nekem nagyon csúnya lett a bőröm,mensitől sose szokott,krémesebb folyásom van.06.24.-én volt egy kis barnás foltom.Remélem beágyazódás miatt!

2009. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/159 anonim ***** válasza:
Tegnapi első vagyok! MIlyen sokan összegyűltünk! Remélem többünknek összejött a baba! :) DE jó is lenne! Mi már több mint fél éve próbálkozunk, eddig éreztem minden különöset, de ebben a hónapban semmit. Szerintem azért nem érzek most semmit sem, mert már belefáradtam kicsit a "tünetekbe". Sziasztok!
2009. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!