Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhét keddre?...

Ki nem várja jövőhét keddre? Tünetek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy nagyon kevés barnás-rózsaszínes folyásom.
2009. jún. 30. 16:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/159 anonim ***** válasza:
Én meg 18.44 (asszem), aki nem is tesztelt, mert mára már el is múlt, olyan hamar jött a mensi. De nagyon érdekel, hogy mi lett veletek, eddig két pozi tesztünk van, és kettőnknek jött meg, ugye? Többiek?
2009. júl. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem még nem jött meg (eddig)Tegnap semmi bajom nem volt,mára megint mensi érzésem van:SDe a hőm nem esett le.

Többiek hogy álltok?

20:49

2009. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/159 anonim ***** válasza:

Ma csináltam egy újabb tesztet, ami már erősebb pozitív lett! Szóval már biztos baba van a dolgoban! :)

20.49! Te mikor tesztelsz végre már? :)

17.33 vagyok! :)

2009. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 1 vagyok. Nekem mára megjött rendesen. A barnázásból vér lett.

Nagyon gratulálok mégegyszer a babásoknak, én is nagyon várom már az érzést, amit átéltek! Fantasztikus érzés lehet... :) JÓ babavárást!

2009. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/159 anonim ***** válasza:
tegnapi 19:45-ös azaz Noémi...én is még várok... mensire utaló pocifájás ...még nem jött meg, de nagyon el vagyok keseredve ...babavárásra utaló tünet nincs. Még írjatok csajok. És ti akik már kismamák vagytok, hogy viselitek? hányinger, émelygés ...üdv mindenkinek. Olyan jó, hogy ennyien összegyűltünk. pussz.
2009. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is 2 csíkos lettem ma délután,méghozzá jó erős 2 csíkos!Pedig azt hittem meg fog jönni,teljesen olyan érzésem volt!Mondjuk a mellem feltünően jobban fájt,mint ahogy mensi előtt szokott,így nem gondoltam,hogy a baba miatt!Meg rettentő álmos tudok lenni!Szurkolok a többieknek!

20:49

2009. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/159 anonim ***** válasza:
100%

20:49-es GRATULÁLUNK! De jó, 3 babásunk lett! Többiek? Noémi, neked is nagyon drukkolok! :)

Akinek pedig nem sikerült, vele ebben a ciklusban újra találkoznunk kell majd, remélem akkor mi is + tesztelünk! :)


Első: Katus

2009. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/159 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a 17.33-as vagyok! :)

Gratula 20.49-es! Én már gondoltam, hogy Nálad is baba van a dologban! :) Totál hasonló tüneteid voltak!

Te mikor mész dokihoz majd?

Én 2 hét múlva kértem időpontot. Addig már több mindent lehet remélhetőleg látni majd.

Többieknek! Kitartás, mert nektek is összejön csak pozitív gondoolkodás és nem görcsös akarás!!!!!!!!!!!!!!!

Szerintem olyan furcsa mikor a méhszáját vizsgálgatja valaki. Valamit azért a dokira is hagyni kellene, nem? :)

Nekem az lett fura, hogy sose szokott fájni a mellem mensi előtt most viszont elég rendesen fájt már több napja és minden nappal erősebben...

Írjon ám mindenki!!! :)

2009. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/159 anonim ***** válasza:

20:49-es vagyok.Egyébként nekem ez tök véletlen ez a terhesség.A mensim 5. napján nem védekeztünk,és lett egy spontán pé-m.Tudom,hogy akkor történt,mert rá 7 napra lett egy barna kis foltom,és az a beágyazódástól volt.A tesztem is elég erős,nem halványka:)

Én is majd csak 2 hét múlva megyek dokihoz.17:33-as,neked első baba?Amúgy tényleg ugyan azok voltak a tüneteink:)

2009. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/159 anonim ***** válasza:

17.33-as vagyok! 20.49! Akkor tutira amiatt erős pozitív a teszted, mert már "régebbi" terhesség. Mármint, hogy nem középidős! :)

Nekem középidős! :)

Nekünk második babánk! "Véletlen" terhesség nincs! A baba titeket választott valamiért! :) Majd megtudod, ha megszületik!

Nekünk pedig első hónapban összejött a baba! :)

Annyira boldogok vagyunk, bár még fel sem fogtuk igazán...

Te igen?

2009. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!