Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhét keddre?...

Ki nem várja jövőhét keddre? Tünetek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy nagyon kevés barnás-rózsaszínes folyásom.
2009. jún. 30. 16:15
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/159 anonim ***** válasza:
De jóó,szuper,hogy ilyen hamar összejött nektek is.Még Mi sem fogtuk fel:)Nekem is 2. baba,már van egy 6 éves fiam.Neked mennyi idős az első gyerek?:)
2009. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/159 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 éves! Nekem is fiam van! :) Ti most mire hajtotok? Mármint nem tekintetében.
2009. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/159 anonim ***** válasza:
UUUU de jo meg egy baba összepakolt és elindult, remélem A miénk is utban lesz valamikor, én is köszönöm a biztatást...már bőgtem egyet ma...aztán nemrég még egyet...jót röhögnék ha nekem ez lenne a tünetem. No de még semmi sem mellfeszülés, sem mensi még...várok holnapra nemvárom . Kitartást a többieknek, GRATULA A KISANGYALKÁKNAK és büszke anyukáknak, apukáknak.
2009. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/159 anonim ***** válasza:

az előző író Noémi voltam ...pussz

U.I. tényleg ha nem jön össze jövő hónapban is tartjuk egymásba a lelket ugye?, és akinek ott a pocaklakó azok meg beszámolnak a fejleményekről nem? ok tényleg megyek. noémi

2009. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/159 anonim ***** válasza:

Noémi! Én benne vagyok. 17.33-as pocaklakós! :)

Ne keseredj el, mert egyáltalán nincs veszve még semmi nálad sem! Nekem is az volt furi már a hétvégén, hogy elsírtam magam nem olyan érzelgős eseményeken. Szóval attól mert nincs tüneted még lehetsz terhes ám és tényleg lehet ez is tünet! :)

Szóval várom a fejleményeket mindenkinél! Szorítok NEKTEK!!!

2009. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/159 anonim ***** válasza:

Noémi ismét...tegnap meloztam ...nem tudtam irni de látom azóta sok esemény nem volt az oldalon. Még nem jött meg, de tartok tőle, hogy ma megfog. Amugy is ilyen 29-32 napos ciklusaim vannak, semmii babaváró tünetem nincs

:( Még várok. a többiek..???

puszika késöbb még benézek.

2009. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/159 anonim ***** válasza:
az elobb csinaltam tesztet neg lett:( noemi
2009. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/159 anonim ***** válasza:
100%
Noémi! Hányadik napon vagy? (17.33) Lehet még ebből akármi is, ha később volt péd! Nem gondolod??? Milyen tesztet csináltál?
2009. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/159 anonim ***** válasza:
Szia Noémi! Katus vagyok! Hát ahogy nézem, nem reggeli első viezeltből teszteltél! :) Ha még nem jött meg, az nagyon jó jel! Nagyon szorítok Neked! Én készülök erre a hónapra! :)
2009. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/159 anonim ***** válasza:
nem délelőtti volt clearblue. közben hazajött a párom kiszedtük a kukából és nagyon nagyon halvány keresztcsík látszott - amit addig nem láttam - a viszintes vastag a fuggoleges hajszálvékony. meg nem jott meg ...várunk reménykedünk...remélem nem fantom csík ...noémi
2009. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!