Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhét keddre?...

Ki nem várja jövőhét keddre? Tünetek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy nagyon kevés barnás-rózsaszínes folyásom.
2009. jún. 30. 16:15
 111/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok....

Sajnálom, hogy nagyon eltűntem, egy ideig minden jól alakult ...sept 1 re mehettem volna vissza meloba, jol ereztem magam. Aug 31 este rosszul lettem sajnos...iszonyatosan görcsöltem meg epéseket hánytam, aztán másnap se lett jobb, kedd este már az ügyeleten kötöttem ki kaptam gyógyikákat előbb úgy tűnt epe görcsöm van...de nem lettem jobban visszakerültem a kórházba...végül kiderült kismedencei gyulladás, bélelzáródásom volt....egy hét vénás antibiotikum....most hétfőtől dolgozom...bár megbántami, hogy visszamentem már ...még egy hetet ülhettem volna itthon. Nagyon dolgoztatnak olyan címszóval hogy kipihentem magam a nyáron...hogy ebből hogy lesz baba nem tudom.

Remélem ti jól vagytok....írjatok. Valakinek még baba azóta:) pusz noémi.

2009. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/159 anonim ***** válasza:

Szia Noémi!

De örülök, hogy írtál! MÁr aggódtam érted meg a többiekért is!

Nagyon sajnálom, hogy így alakult, nekem is volt ilyen gyulladásom, tudom milyen rossz lehetett Neked. Próbálj meg ne idegeskedni, mert az nagyon nem tesz jót most Neked. A babó pedig jönni fog, ne aggódj. Nagyon vigyázz magadra.

Többieket és Orsikáékat is puszilom, remélem jól vannak.

Nálunk sem jött még a baba


Puszi Mindenkinek, Noéminak pedig nagyon szorítok... Igyál sok csipkebogyó teát, és kammilla teát.


Kata

2009. szept. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/159 anonim ***** válasza:

Szia Lányok!

Kivel mi újság van?

Nálunk minden rendben van. Már lassan a 20 hétbe lépünk. Még nem tudták megmondani a nemét. Szerencsére már jó pár hete nincs rosszullétem se semmi. Eddig sikerült -2kg-t híznom. :)

Minden rendben! Veletek? Noémi? Stella és a többiek! Írjatok!


Puszi mindenkinek!

Orsika

2009. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok, bocsi kicsit eltuntem...

Visszaevickeltem a meloba...nagyon elfoglalt voltam...ramszakadt egy csomo minden...annak tudataban hogy nem dolgoztam a nyaron....persze senkit nen erdekelt hogy beteg voltam....

Amugy ismet probalkozunk....hatha osszejon ... A tesomtol kaptam egy ovulacios tesztet ilyen didgitalis keszulek...a pisibol nezi az LH szintet...kicsit furi mert az LH szintet is meri mar csak ket tesztunk maradt meg...es magyarorszagon nem is lehet kapni bele tesztcsikot...

probalkozunk nagyon remenzkedunk abban hogz talan ebben a honapban osszejon...szep kis angyalka lenne karacsonyra

Amugz minden rendben...a tobbieknel osszejott mar vmi.

Orsika kisfiu vagz kislany? irjatok pusy Noemi

2009. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/159 anonim ***** válasza:

sziasztok:) stella vagyok:) én is régen voltam itt:)

20hetes kismaminak gratulálok, és olyan furcsa hogy elltelt az idő, nem érg izgultál hogy összejön e és most 20hetes vagy:)


nekünk sem jött össze, már injekciót kapok méhnyálkahártyára, és tüszörepesztőt, most izgulóban vagyok, énis, de ha most nemjön akkor apom meg az injekciókat.

2009. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/159 anonim ***** válasza:
Stella, kaptál peteérést stimuláló gyógyszert is?, vagy csak a tűszőrépesztőt? csak érdeklődőm ...mi vár majd rám...gondolom minden hónapban peteésrés körül kell menned UH-ra nekem vmi ilyesmit vázoltak fel ha nem jön össze spontán... írj majd please ...pusz csajok
2009. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/159 anonim ***** válasza:
ja noémi voltam :)
2009. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/159 anonim ***** válasza:

szia!


hát kaptam clostit. 3 petém ért tőle, és mivel csak 9mm es voltak most szedek még egy bogyot és ha megjön megint closti ettől beérik a petém, és tüszőrepesztő,és méhnyálkavastagito mert a closti megvékonyitja. 10.000a tüszőrepi a méhnyálka szur az 25 ezer.

és 5 nspon és 11 napon megyek dokihoz


stella:)

2009. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/159 anonim ***** válasza:

Szia Csajszik!


Képzeljétek! Még mindig nem tudták megmondani milyen nemű pedig szét tett lábakkal illegette magát. Szóval várakozunk még mindig. Ilyenkor a nagyobbikat már látta uez a doki, hogy kisfiú. Hát nem tudom...

Szerintetek?

Pedig már 20 hetes körül vagyunk.

Többieknek kitartást! Mert hamarosan NÁLATOK is jönni fog aminek jönnie kell! Én drukkolok MINDEGYIKŐTÖKNEK!

Puszi

Orsika

2009. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/159 anonim ***** válasza:

Nagyon kis szégyenlős az biztos, ebből még bármi lehet:).

Katával nem tudjátok mi a helyzet?

én most ovulációs tesztet használok és közbe reménykedek, corax teszttel kijött egy LH csúcs, remélem összehoztuk babócát. ki tudja reménykdem szép szülinapi ajándék lenne páromnak. pusz csajok noémi

2009. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!