Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhét keddre?...

Ki nem várja jövőhét keddre? Tünetek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy nagyon kevés barnás-rózsaszínes folyásom.
2009. jún. 30. 16:15
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/159 anonim ***** válasza:
ja ez a 31 napom...még mindig semmi terhességi tünetem nincs:( noémi
2009. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/159 anonim ***** válasza:
annyira nagyon köszönöm, hogy velem vagytok...megírom a fejleményeket igérem noémi
2009. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/159 anonim ***** válasza:

Noémi! (17.33) Ez még akármi is lehet! Még mindig ezt mondom!

Olvasdd csak el ezt az oldalt, mit írnak itt!

"(sok anyukát ismerek, akik a kukából bányászták ki a tesztjüket, mert megjelent a második csík :o))"

Itt olvastam!

[link]

2009. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/159 anonim ***** válasza:
Köszönöm a bíztatást. Még nem jött meg, a clearbluet nem dobtuk el, időnként még megnézem látszik de olyan vékony a víszintescsíkhoz képest...viszont kék színű. Reménykedünk,holnap reggel ujra tesztelek. koszi a válaszokat noémi.
2009. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/159 anonim ***** válasza:

Szerintem igen sanszos amúgy! Milyen teszted van? Nem tudom melyik 10-es érzékenységű, de a Qupido az biztos az! Az a legerősebb tesztek egyike. Én is azzal teszteltem és nem reggeliből is pozi lett!

Drukkolok nagyon! Írd ám meg mi újság Noémi!

Drukk-drukk!!! (17.33)

2009. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/159 anonim ***** válasza:
azt olvastam a neten Clerblue az 50-es, van itthon egy 25-os erossegu azt holnapra tartogatom. Jaj nagyon drukkoljatok ...na ni na hogy megirom szerintem még reggel ahogy elvégzem. pussz mindenkinek noémi
2009. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/159 anonim ***** válasza:
A 25-ös sokkal jobb, mint az 50-es Clearblue!!! Nem is értem annyi pénzért miért árulják! Szóval minél kisebb az érzékenysége annál jobb a teszt! (17.33)
2009. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/159 anonim ***** válasza:
Megcsináltam a tesztet negatív lett és van egy kis rózsaszín folyásom is ezt utólag láttam meg. Azt hiszem a mi angyalkánk még nem pakolt össze. Köszönöm a sok bíztatást, remélem majd ez a hónap sikeresebb lesz. KAtus belehúzunk ugye? minden esetre nagyon jó érzés e volt, hogy megoszthattam veletek mindezeket. Még írok... pussz mindenkinek. noémi
2009. júl. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/159 anonim ***** válasza:
18.22 (Petra) visszajöttem nézelődni :) Gratula a babásoknak, többiek, nekünk meg hajrá!!! Noémi, ne keseredj el, már nem tudom követni, ki mióta próbálkozik, de sikerülni fog!!!!
2009. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/159 anonim ***** válasza:

Szia Noémi!

Nagyon szorítottam Neked! Jöttem, ahogy tudtam... Sajnálom a negatív teszet, de a remény azért szerintem még megvan, amíg nincs rendes mensid. Ha viszont mégis megjönne, a következő hónapban mi következünk a pozitív tesztetkkel. :) MIndenképpen tartsuk majd a kapcsolatot.

Ja és én vehettem ki fél órával vagy akár egy nappal később is a kukából tesztet, sosem volt pozitív. Kiváncsi vagyok, mi lesz veled! :)

Veled vagyok :)

Pozitív tesztesek, hogy vagytok?

2009. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!