Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhét keddre?...

Ki nem várja jövőhét keddre? Tünetek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy nagyon kevés barnás-rózsaszínes folyásom.
2009. jún. 30. 16:15
 121/159 anonim ***** válasza:

Halló Csajok!

Hogy vagytok? Kinél mi a helyzet? Kata? Noémi? Stella és a többiek?

Nálunk kiderült azóta a neme a babának. Úgy látszott legutóbb, hogy kislány lesz. :)

Nagyon boldogok vagyunk! Kívánom, hogy NEKTEK is minden ÚGY SIKERÜLJÖN, ahogy SZERETNÉTEK!

Üdv mindenkinek!

Orsika

2009. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/159 anonim ***** válasza:

Szia Orsika!


De jó hogy írtál! Sokat godoltam rátok! :) Örülök, hogy jól vagytok! És gratulálok a csajszikához! :) Remélem, jó baba ;)


Várjuk majd a további fejlemenyéket!


Vigyázz Magatokra Nagyon!


Puszi: Kata

2009. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/159 anonim ***** válasza:

Hát velem annyi van hogy ez a hónapom 80 van ba került mert injekciókat kaptam, tüszörepit is, és most sikerült a baba:) sok sikert mindenkinek


stella

2009. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/159 anonim ***** válasza:

Kedves Stella!

Üdv a babások világában! :)

Gratula! Hogy vagy? Jól érzed magad, vagy már van hányinger és rosszullét?

Puszi

Orsika


Ui: Többiek????????

2009. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekünk is ebben a hónapban sikerült! 5 hetes leszek holnap! :) Nagyon Boldog vagyok!


Puszi: Kata

2009. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/159 anonim ***** válasza:

Kata!

Nagyon örülök NEKTEK is! :) Látjátok! Egyszer mindenkire rá fog kerülni a sor! Mindig mondtam! :) Te jól vagy?


Üdv

Orsika

2009. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/159 anonim ***** válasza:

Nálam még mindig semmi :(, december elejére nem várjuk, de hát semmi tünet annyi azóta ovu tesztet használunk, de a múlt hónapban is poz meg negatív napokon is együtt voltunk mégsem jött össze....most sem igazén bízok, mert bár összejött egy LH teszt alapján poz napon azegyüttlét....de után vendégek jöttek...így a többi kimaradt...csodálkoznák ha pont most jött volna össze.

GRATULLLLLLLLAAAAA nektek Kata, Stella, Orsika hogy hívják majd a kicsit.....pusz sokszor....örülük hogy hallottam felőletek....noémi

2009. nov. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/159 anonim ***** válasza:

nekem se rosszullét,se semmi, csak elég érzékeny vagyok menzis érzeseim is vannak kb beágyazódástól!


stella

2009. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/159 anonim ***** válasza:
noémi!hidd el sikerülni fog!!!!sokunknak sikerült, pedig éveket vátunk egyszer mindenkinek eljön az idő!Hidd el a tiéd is most fog!!!!!!!
2009. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Stella Neked Gratulálok! Noémi, ne keseredj. Jönni fog a baba nálad is. :)

Tünetim nagyon hasonlítanak a mensis tünetekhez nekem is. Plusz még, hogy néha indokolatlanul nagyon melegem van, mert egyébként én elég fagyos vagyok, valamint folyamatosan ennék. Elég sokat fájdogál a pocim. De azt mondta az orvos, hogy ez normális.


Nálatok mi a helyzet, Orsika?


Lányok, tényleg, ti oltattatok? Olyan sok mindent olvasok itt róla...


puszi Nektek

2009. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!