Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhét keddre?...

Ki nem várja jövőhét keddre? Tünetek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy nagyon kevés barnás-rózsaszínes folyásom.
2009. jún. 30. 16:15
 131/159 anonim ***** válasza:

Tényleg segítsetek nekem....ti mikor jötettek rá hogy babóca van....volt mensi kimaradás előtt vmi gyanújel.

Nem tom említettem-e hasznalok LH tesztet es azt figyeltem meg hogy ovu környékén érzékenyek a melleim, de ez pár napot tart aztán rendbe jön...és ha már nem érzékeny akkor bizti megjön vagyis nálatok amikor babóca lett mikor jelentkezett a mellfájdalom???még mensi előtt? vagy a nemvárt után....bocsi hogy itt kérdem meg tudom hülyeség de máshol hol kérdezném meg...pusz nektek....nomina

2009. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/159 anonim ***** válasza:
Akarom mondani noémi....tényleg írjátok meg a gyanújeleket annyit összeolvastam már....na szóvalvárom írjatok...puszka
2009. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Noémi! Nekem pé-től szokott fájni a mellem mensiig és ez most is így volt. Most is nagyon fáj. És nőtt is, mondjuk csak az elmaradt után. Csak nem van valami? Mostanra nem várod, nem? ;)


Szorítunk Neked!


Pussz Mindenkinek: Kata

2009. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/159 anonim ***** válasza:

hát ha azt nézem hogy olyan 28-29 naposra beállt a mensim premens mellett akkor dec 6-ra nem várom....ovu után 11 napon vagyok - lh teszt alapján...(és 19-én v 20 án láttak uh-on egy 2,2cm tűszőt)....de nem érzékenyebb a mellem a megszokottnál....ezért kérdezgetek ennyire és más tünet haszurkám sincs...nem szédülök....stb....

de köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltál....hogy vagz most...és a többiek...írjatok bátran ...örülök hogy nem hallt meg az oldal...pusz noémi

2009. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/159 anonim ***** válasza:
csajok én nagyon írás hibás lettem :)) még hogy halt két ll-el, na meg z helyett y és fordítva.....juujjj elbújok noémi
2009. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/159 anonim ***** válasza:

Na hali NŐK! :)


Nekem semmi mellfájdalom és más tünet nem volt még ahogy emlékszem egy kis szurkáláson kívül OTT. Kb. az akkor volt mikor a beágyazódás lehetett.

Amúgy neve még nincs a csajszinak. Totál tanácstalanok vagyunk, mert nem tetszik eddig semmi sem.

Oltás......

Épp most vacilálok már rajta a mai nap sajnálatos eseményei után. Eddig nem gondoltam oltásra, de már jobban hajlok felé.

Többiek? Mit gondoltok? Oltattok már ha lehet?

Noémi! Te mit gondolsz róla? Stella? Mindenki?


Nagyon érdekel! Köszi a válaszokat!


Puszi

Orsika

2009. dec. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok! :)


Noémi! Szerintem ha nem fáj a melled jobban, attól még jó esélyed van. Nekem igazából a beágyazódásnál enyhe mensis görcseim voltak (azt hittem meg fog jönni, de hála isten nem jött), az meg is maradt és a mellfájdalmam is. Nagyon szorítunk Neked, biztosan Nálad is jön a baba hamarosan.

Ma voltam orvosnál, és 0,9 cm a pocaklakó és 4 hetes 6 napos terhes vagyok. :) Nagyon jó volt látni! :)


Az oltás. Hát, nem tudom. Sok mindent olvasok itt. Nekem eddig minden orvos, gyógyszerész azt mondta, hogy a 12. hétig nem oltunk. Így én nem oltatok. A család már beoltatta magát, így azt mondta az orvos, ha itt nálunk is infulenza lesz, táppénzre vesz és kerüljem majd a nagy tömegeket.

Azt mondják, hogy 12. hét után már nem lehet oltatni. Akkor már nem okoz gondot. Van ismerősöm aki a 12. héten oltatott, nem lett gondja. És a család is megúszta tünetek nélkül az oltást. Úgyhogy nem tudom. Én megpróbálok sok vitamint enni, meg eszem a citrom-hagyma-méz keverékemet. :) Az orvos azt modta, egyek sok savanyú káposztát és céklát.

Mondjuk az étvágyam az nagyon jó, így megeszek én bármit, amit elém raknak :)


Orsika! A névvel még van időd, mondjuk már nem olyan sok. Neked már van babád, ha jól emlékszem!? Őt hogy hívják?


Puszi Nektek: Kata

2009. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/159 anonim ***** válasza:

nomémi!


amig nincs menzi van remény!


méhnyálkahártyád mennyi volt????


nekem a mellfájdalom, hááááááááát nekem mindig menzikor van. most azota fáj mióta peteérésem volt rá 4 napra kezdődött azóta is tart.



oltatni... hmmmmmmmm nem merek!!!!!!szörnyű ami történt egyes kismamákkal, és nagyon be is tojtam,de még nem született olyan anyukától meg egy baba sem aki be van oltva, majd ha megszületik és egészséges, akkor elgondolkodom rajta addig nem!ismerem magam ha beoltatnám akkor én ideges lennék hiába nincs mellékhatás, az egy dolog, az van hogy terhesen gyógyszereket sem szabad bevenni, ha egy gyógyszer árt a babának akkor nehgy már egy ilyen oltóanyag nem!!nekem ez a vélemnyem

2009. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/159 anonim ***** válasza:
ja lemaradt aláirás:stella:)
2009. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/159 anonim ***** válasza:

hat én már nem reménykedem csajok....csináltam ma délelőtt egz hcg totál neg lett pedig mar a 13 dpo....kellett volna lenni hcg mar....amugz mellem nem faj, mensi érzés az van....ez meg mar tul keso beagyazodas jelnek....tehat megjon....na de


oltas az az igazsag, hogy az 5-10 heten alakul ki szinte minden szervrendszer....en ebben az idoszakban nem oltatnek sot inkabb 12 hetig hiszen a terhesseget az elmaradt mensitol szamoljak ...a tuszoeres meg ra ket hetre van....

NA de azt is kell tudni, hogy a z oltoanyagba minimalis adag virus van...ha elkapsz egy fertozest ami csak mondjuk egy enyhe nathaba nyilvanul meg akkor is tobb 100x a virusok szama....tehat ezt nezve az oltas elenyeszo adag virust tartalmaz.

a 12 hettol...vagz amig nem tudod terhes vagy ey elso 4 hetbe nyugodtan be lehet oltatni magunkat...ez az en velemenyem ( kozel állok az infokhoz - eg dolg. vok)


na csajok irjatok...tartsatok meg bennem a lelket please a fa ala mar en is babat varnak...pusz noemi

2009. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!