Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhét keddre?...

Ki nem várja jövőhét keddre? Tünetek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy nagyon kevés barnás-rózsaszínes folyásom.
2009. jún. 30. 16:15
 141/159 anonim ***** válasza:
noémi, most milyen teszted van?és hanyas érzékenység??????mert ha 20 vagy 25 nem mutatja ki ilyen korán!!!!! hidd el!!!!!!ha 10 es van akkor annak kikell mutatnia.
2009. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/159 anonim ***** válasza:
stella vok
2009. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/159 anonim ***** válasza:

Szia Stella...sajna 10 volt...

Ugy emlékszem te kaptál Clostyt nem?....nekem is ez következik te milyen dózisba kaptad és hanyadik naptól? pussz noémi

2009. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Noémi! Én szívből drukkolok NEKTEK! Remélem mielőbb bekopogtat a gólya hozzátok is!

Oltás! Én ma oltattam be magam. Nekem meggyőző volt teljesen a tegnapi M1-en Az ESTE-ben lévő riport erről az egész mizériáról. Már a 25 hétben vagyok. Azóta is mocorog a bébi lány. Nem akartam tovább halogatni és végre elszántan eltántorítatlanul vonultam be a rendelőbe. Kicsit meg is nyugodtam, mert nem kell tovább ezen nyüglődnöm. Most már csak a 2-3 hét telne le hogy legyen védettségem.

Üdv mindenkinek!

Orsika

2009. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Stella! Tényleg, milyen butus vagyok! MÉg nem is gratuláltam a babódhoz, most így utólag is GRATULÁLOK NEKTEK, vigyázz nagyon magabotkra! Egyébként gondolkoztam és olyan furi (de jó érzésként furi :)), hogy júniusban kezdtünk el írogatni egymásnak és most novemberben sikerült mindkettőnknek! :)

Noémi! Szerintem nem biztos, hogy a 10 tesztnek már ki kellett volna mutatnia. Úgyhogy mi szorítunk nagyon és úgyis nemsokára írod, hogy csajok, bocs, hogy eddig nem írtam, de olyan fáradt voltam... :) Én egyébként femibiont szedtem előtte.

Orsika! Tényleg dícsérik a magyar oltóanyagot, úgyhogy nem lesz semmi gond. És neked már nem kell félned a vírustól. Én Bankban dolgozom, rengeteg emberrel találkozom, így félek rendesen. Oltatni én is majd a 12. hét után merek.


Pussz Mindenkinek!

2009. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/159 anonim ***** válasza:
Kata voltam
2009. dec. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/159 anonim ***** válasza:

kata! neked is most derült ki?szóval novemberben lettél terhes te is?:)



egy idősek lennénk?



noémi!nekem 2szer 1 clostit kelett szednem, mikor a clostit beszedtem 8 napig kelett szuriznom magam minden este hasamba adtam igy lett 5 petém, és 10mm es nyálkám, és 25 ezer volt az injekció sde mivel nekem 2 dobozal kelett igy 50 ben volt de megérte!!!!!


ha nem elég a cloti a dokinak adnia kéne ezt az injekciot

2009. dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Igen, nekem is ebben novemberben derült ki. :) Pont névnapi ajándéknak kaptam :)

És hogy vagy Stella?

Orsika? mi újság oltás után? Jól vagytok? A babalány hogy bírja a hideget?

Noémi? Veled mi újság? Szorítunk ám Neked!


Pusza Lányok

2009. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/159 anonim ***** válasza:
Jól vagyok:) bár elég hányósan... de nem bánom.
2009. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/159 anonim ***** válasza:

Oltás után...

Még van pár napom hátra a 2 hetes védettségig. Eddig szerencsére semmi probléma nem volt. Kicsit fájdogált az oltás helye 1-2 napig. Már várom, hogy leteljen ez a pár nap. Amúgy sokkal nyugodtabb vagyok, mióta oltattam magam. :)

Mi újság veletek? Rosszullét? Hágyás? Kitartás csajok! Mindennek ára van! :)


Puszi

Orsika

2009. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!