Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhét keddre?...

Ki nem várja jövőhét keddre? Tünetek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy nagyon kevés barnás-rózsaszínes folyásom.
2009. jún. 30. 16:15
 101/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!

Noémi! Nagyon sajnálom, de hamarosan túlleszel a műtéten és talán így egészségesen a baba is előbb jön majd! :)Nagyon-nagyon-nagyon szorítok Neked, hogy mielőbb "felépülj" és írogathassunk egymásnak, hogy a milyen is terhesnek lenni... Ne izgulj, a mi időnk is eljön! :)

Orsika? Hogy vagytok? Babóka hogy bírja a melegeget? :) Remélem jól telik a nyaralásotok és nagyon vigyázol magatokra!

Stella? Veled mi újság?


Puszi: Katus

2009. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/159 anonim ***** válasza:

Helló Mindenki!

Sajnálom én is Noémi, ami van, de biztos így minden rendben lesz majd! Szorítok nagyon-nagyon-nagyon!!!


Na! Megjöttem a dokitól! Minden OK, de még nagyon iciri-piciri, így 2 hét múlva újra megyek. Akkor többet látunk majd remélhetőleg. Ígérem, hogy akkor is írok. Addig nem nagyon fogok tudni, mert nem leszek gép közelben! :)

Majd akkor kiderül pontosan, hogy mit látott most! :) Remélhetőleg! :)

Egész jól bírjuk a meleget, de totál más, mint az első terhességemnél minden. Nagyon sokszor vagyok rosszul, hányinger, szédülés, ájulás...stb... sajna még mindig alig van étvágyam! :(

Kitartást LÁNYOK erre a hétre és a közel 40 fokhoz, amit ígértek! Aztán csak ügyesen! :)

Szorítok mindenkinek!

Pusszantás!


Orsika

2009. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Én nyaraltam, ezért csak most jöttem visszaolvasni titeket. Noémi, nagyon sajnálom, és kitartás!!! Nálam se jók a hírek. Nem megyünk át egy "rendes" fórumba? Pl. nlcafe-ra?


Petra

2009. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Noémi! Nagyon szorítottam Neked tegnap! De már túl vagy rajt :) Remélem jól érzed magad és minden rendben ment tegnap!

Orsika! :) De jó! Örülök Neked! Mindig nézem, hogy mit írsz, hogy vagytok a picurkával. Testvére tudja már? Vigyázz magatokra!

Petra! Mi holnap megyünk nyaralni, így majd augusztus eleje fele leszek legközelebb. Ha addig valami más forumon írnátok egymásnak, szóljatok majd!


Legyetek jók, Noémi gyógyulgass és gondolj bele, hogy most még nagyobb esélyekkel indultok a baba érdekében!


Puszi: Katus

2009. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/159 anonim ***** válasza:
Hello csajok, ismet a neten :) a körülményekhez képest jól. Még kórházban vagyok csak behozta a párom a laptopot, holnap reggel engednek haza. Megvolt a műtlt sajna elveszett egy petefészek is vele a jobb oldali, a balról azt mondják teljesen ép. Már ügyesen járogatok is, a műtét nagyon szar volt, eléggé fájt is de tűrtem semmire nem panaszkodtam - arra gondoltam bizti a szülés is fáj ennyire azt is ki kell bírni. Amugy szerintem is jó lenne átmenni egy főrumba....szerintem aki jártasabb erre írja be a linket is ott talizunk. köszönöm a sok biztatást és aggódást. pussy Noémi
2009. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/159 anonim ***** válasza:

Szia Noémi!

Most jöttünk meg nyaralásból! :) Nagyon szorítottam Neked!

Sajnálom, hogy elvesztetted az egyik petefészked, de nem hiszem, hogy ez a babóka megjövetelét korlátozná! Ügyes voltál a műtéten, mostmár koncentrálhatsz újra egészségesen a babára! :)

Szorítok neked!

Ha tudtok valami fórumot tényleg szóljatok!

Orsika! Veletek mi újság?


Puszi mindenkinek! Katus

2009. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/159 anonim ***** válasza:

Hello Csajszikák!


Mi újság van veletek? Nagyon ritkán írogattok mostanság. Vagy mindenki nyaral?????

Én minden esetre voltam a dokimnál. Minden OK volt. Már volt szívhangunk is! :) Nődögél a bébi. :)

Én is jól vagyunk! :)

Kivel mizu?


Pusza

Orsika

2009. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/159 anonim ***** válasza:
Helló csajok. Minden ok ma voltam kontrollon szépen gyógyulgat a sebem , már ügyesen járogatok, teszek, veszek, még 2 hét kötelező pihi van, aztán kontroll. Babaproject az meg csak 3 hónap múlva jöhet szóba. Addig itthon...és veletek mizu. Orsika örülök , hogy növögettek, csak így tovább. Hányinger még kísért, aluszékonyság??? Közbe a tesümnál is gólyajárás van a 3ik , mondtam is neki fertőzzön már meg engem is....de hát állítólag ez nem így működik:). na puszi irogassatok. NOÉMI
2009. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/159 anonim ***** válasza:

Noémi!

Nagyon erős csaj vagy, ugye tudsz róla?! Még csak annyit, hogy a környezetemben vannak olyanok, akik jó régen próbálkoznak babóval és akkor sikerült nekik, mikor a szoros baráti/családi körben jött a gólya! Szóval úgy látom NÁLATOK is adott lesz hozzá a dolog pár hónap múlva! :)

Szorítok!

Pár hete már nem volt hányingerem, erre a napokban újra kezdődött minden... :(

Aluszékonyság?! Az még mindig van! Bár mindig alszom, amikor van rá lehetőségem, így nem vagyok fáradt! :)

Többiek? Kinek sikerült ebben a hónapban?

Pusza

Orsika

2009. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Drága Noémi! Örülök neki, hogy szépen gyógyulgatsz! Minden nappal egyre közelebb vagy a három hónap végéhez! :) Mi előző hónapban lecsúsztunk pé-ről, most pedig nem is néztem. Ez a hónap a költözködésről szólt :)

Orsika! Lehet, hogy csak az időjárás miatt érzed most megint rosszul magad. :( Talán megint pár nap alatt elmúlik majd. Vigyázz magadra, most van valami vírus, legalábbis erre felénk.

Írjatok Lányok, kiváncsi vagyok, mi van veletek!

Noémi, mi pedig tartsunk ki...


Puszi! Katus

2009. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!