Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhét keddre?...

Ki nem várja jövőhét keddre? Tünetek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy nagyon kevés barnás-rózsaszínes folyásom.
2009. jún. 30. 16:15
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/159 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló Katus voltam :)
2009. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/159 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom akiknek nemjött össze!Sajnos nekem sem!gratula minden babásnak..

stella

2009. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/159 anonim ***** válasza:

17.33 vok! Orsika (a pozi tesztes).

Voltam már jobban is! Köszi a kérdést! Álom kórban szenvedek most már pár napja. A szagoktól/illatoktól el kezd liftezni a gyomrom, fájdogál a kereszt csontom és alig van étvágyam. Úgy kell magamra parancsolnom, hogy egyek. Pedig eddig nem voltak evés problémáim elhihetitek. Ez nagyon furcsa számomra!

Többiek! Kitartás NEKTEK! Én szorítok mindenkinek, hogy ebben a hónapban minden úgy sikerüljön, ahogy azt szeretnétek!!!

2009. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok, hát megjött rendesen fájdogál is a hasam. :(

Nagyon reménykedtünk egy éve próbáljuk...no de talán majd most összejön. Köszönöma a kitartást. Orsika két óránként próbálj valami keveset eszegetni még akkor is ha nehezen megy a csipegetést...amúgy a babóca felveszi a magának való táplálékot a te testedből...pihenj sokat és alukálj amennyi belefér. Én kicsit nekikeseredtem ...de helyre jövök a hétvégén wellnesezni visz a párom :) kicsi drága kukateszthalászos emberke:). no de még írok mindenképp. Noémi. köszönöm mégegegyszer a sok biztatást. :) puszika

2009. júl. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/159 anonim ***** válasza:

Szia Noémi! :( Sajnálom, de ebben nem leszel egyedül ebben a hónapban! Itt vagyok én, itt van Stella! :) Szorítunk egymásnak! :)

Orsika! Pihenj sokat és vigyázz magatokra! Én azért irigyellek a baba okozta "panaszok" miatt! :) A nyolcadik hét körülre állítólag ezek a panaszok elmúlnak. Fogadd meg Noémi tanácsát, barátnőm is ettől lett jobban. :)

Írjatok csajok!

Noémi! Érezzétek jól magatokat, jó pihenést Nektek! :)


Puszi mindenkinek, kellemes hétvégét

2009. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/159 anonim ***** válasza:
Ma már sokkal jobb mint tegnap ... Hát igen Petra, Stella, Katus jövő hónapban mi is pozitívat tesztelünk majd remélem, ok csajok nektek is jó hétvégét. Orsika csak pihenj ...mert jóvő hónapban neked kell majd remélhetőleg biztatni minket, hogy az álomkór a hányinger és a kajaundor pár hét alatt elmúlik:) . noémi
2009. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/159 anonim ***** válasza:

Noémi!

Nagyon sajnálom, hogy mégsem babó! Kívánok nektek nagyon szép hétvégét! Pihenjetek sokat és eszetekbe se jusson az elmúlt pár nap!

Többiek (Katus, Petra, Stella + még aki nem írta be a nevét)és persze Noémi!:)

Ügyesek legyetek nekem ebben a hónapban! Tudom tanácsolni mindenkinek a 2 naponta szexet! Főleg ill. leginkább a pé napjaiban! Nekünk ez vállt be! Az se baj, ha előtte 1 hétig semmi nincs! Ne görcsöljetek! Élvezzétek minden pillanatát! És láss csodát! Jönni fog, aki hozzátok készül!!!

Drukkolok mindannyiótoknak!

Orsika

2009. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/159 anonim ***** válasza:

Mindenki tényleg nagyon kedves!Azért jól összejött itt egy kis csapat:)Az ilyen is ritka ezen az oldalon!


Noémi mi már 2.5 éve probálkozunk a babával orvosi segitséggel is. Most hormonom magas ezért nem jött a baba. végre mostani dokim rá jött erre!Azért remélem jövőhónapban mindenkinek összejön:)

Noémi jártok dokihoz?

stella

2009. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/159 anonim ***** válasza:
Aham járok, most juli közepén kell mennem kontrollra, talált jobb oldali petefészken egy cystát.Azt mondta ettől még lehetne baba, de ha 3 hónap alatt nem tűnik el, akkor UH vezérlés alatt leszívja. Gondolom most nézünk hormonokat is.eddig nem volt gond velük. A premens ajánlotta még, de nálam semmi változást nem hozott, igaz ez utolsó hónapban hol szedtem hol nem. Stella melyik hormon magas? pussz noémi
2009. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/159 anonim ***** válasza:

A prolaktin szintem magas. ez gátolja a teherbeesést. :( ha ebben a hónapban nem sikerül akkor megcsinálják az átjárhatósági vizsgálatot. ettől nagyon félek:(

cysta nekem is volt. és norcolutot adtak rá 10napig kelett szednem és elmult magától . nálad is felfog szívódni a cysta ne izgulj e miatt!


puszi:stella

2009. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!