Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Készül valaki mostanában...

Készül valaki mostanában lombikra?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 13:47
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/216 anonim ***** válasza:

Inszemes vagyok:kicsit talán megnyugodtam,(már nem sírok,de a gombóc még a torkomban)...csajok csak azt mondjátok meg,hogy miért volt ez????????

Szóval hasfeszülés,haspuffadás (gatya kigombol,na akkor volt jó),enyhe émelygés,petefészekszurka,olyan enyhe mensi szerű görcsök,néha élesen nyilaló hasszurka,savtúltengés.....bár még nem voltam terhes soha (az első kis csodának várjuk 2és fél éve) szerintem ezek tipikus tünetek,de gondoltam Én naív,hogy csak bebeszélem magamnak,de NEM a - teszt óta is érzem ezeket....ez mind a szuriktól merional+ovitrelle+utrogestan hüvelygyöngytől van??????

Ti mit éreztetek???

Ez normális?

2012. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/216 Manka68 ***** válasza:

Ne keseredj el!!!

Majd a következő sikerül!!! Vagy spontán a pihis hónapban. :-)

2012. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/216 Manka68 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha már úgyis ott vagy, szerintem tutibb, ha kicsit segítenek annak a petesejtnek a megtermékenyülésben. :-)

És persze lehet kérni az AHA-t, amikor kicsit megnyitják az embrió burkát, hogy könnyebben megtapadjon.

2012. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/216 Manka68 ***** válasza:
Nagy a csend lányok, hogy vagytok, mi újság veletek?
2012. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/216 sumergo ***** válasza:

Inszemes: :-(

Manka: Várjuk a holnapot, nagyon!!! :-)))

2012. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/216 Manka68 ***** válasza:

Hát én már annyira nem várom. :-(

Tegnap este megjött az utro ellenére is. :-(

A biztonság kedvéért azért holnap reggel ellövök egy tesztet, meg bemegyek vérvételre, de nem sok reményt fűzök hozzá. :-(

Most már a többieken a világ szeme, a következőnek szerintem pozit kell tesztelnie. :-)

2012. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/216 A kérdező kommentje:
Holnap megyek ultrahang ,vérvétel ... Naponta 10 Merionált szurok és 1 Cetrotidét .. Nem érzek semmit ha nem érett meg elég petém akkor ennyi volt ...
2012. márc. 23. 10:47
 68/216 sumergo ***** válasza:

Jaj! Ezt nem hiszem el! Nem lehet ennyire szerencsétlen ez a hónap!!!!!! :-(

Csupa rossz hír! :-(

2012. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/216 sumergo ***** válasza:
100%

[link]


Ezt nézzétek meg!!!

Gondoltam hátha nektek is szerencsét hoz! Ő a kicsi lányom! Eddig egy lombikos látta, és lám utána pozitívat tesztelt. Most már azt is tudjuk, hogy fia lesz. Hát, sok szerencsét!! :-)

2012. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/216 anonim ***** válasza:

Inszemes,nagyon sajnálom.A barátaimnak 3 inszem. után spontán jött a baba.

Manka,azért van még remény vagy teljesen egyértelműen megjött:(? Hátha 2 csíkos lesz az a teszt holnap!


Sumergo,

Gyönyörű a kislányod,megérte rá annyit várni!!

2012. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!